Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Work and Travel

WORK AND TRAVEL

Work-and-travel Черкаси. Послуги з оформлення виїзду в США, Німеччину, Польщу від Турагенції Компас.

Work and travel USA (Ворк енд Тревел США) – це програма для студентів на період літніх канікул. Під час програми ти зможеш помандрувати по США, завести нових друзів з усього світу, побачити Америку “зсередини”. Під час програми студенти працюють на американських роботодавців пліч-о-пліч з такими ж студентами з інших країн і американцями. Найчастіше учасники Work and Travel працюють продавцями, касирами, офіціантами і т.і., тобто на роботах, для виконання яких не потрібні спеціальні знання, а досить лише володіння розмовною англійською. У нас дуже багато вакансій в туристичних і курортних штатах, так що роботу часто вдається поєднати і з відпочинком, купанням в океані і т.д.

Програма складається з двох частин, “Work” і “Travel” відповідно. 3-4 місяці студенти працюють, а також мають 30 днів на подорожі на початку або наприкінці програми. Найчастіше студентам вдається зібрати певну суму грошей, яку вони в кінці витрачають на поїздки цікавими місцями: наприклад можна відвідати Нью-Йорк, Вашингтон, Ніагарський Водоспад та інші чудові місця. В більшості випадків вдається також окупити вартість програми, сплачену в Україні.

Ти можеш взяти участь у програмі, якщо ти студент стаціонару ВНЗ, вчишся на 1-3 курсі і володієш англійською. Участь можуть брати як українці, так і студенти-іноземці, що навчаються в українських ВУЗах або ж українці, що навчаються у ВНЗ за кордоном. Ти можеш поїхати на програму з компанією своїх друзів, дуже часто можна потрапити до одного роботодавця або ж як мінімум в одне місто.

Програма Work and Travel спеціально розроблена Держдепартаментом США, щоб знайомити молодих людей з американською культурою, життям, економічною системою і просто показати красу Америки. Для більшості учасників ця програма стає найяскравішим враженням студентського життя! Молоді люди стають більш самостійними, відповідальними, вдосконалюють англійську! Приблизно за місяць перебування в Штатах багато хто починає навіть думати по-англійськи і набуває правильний акцент. Це дуже позитивно позначається на подальшому житті і кар’єрі. Після програми Work and Travel тебе набагато легше візьмуть на роботу в багато престижних українських та іноземних компаній. Цілком можливо, що це літо стане кращим в твоєму житті!
Work-and-travel Черкассы. Услуги по оформлению. Туристическое агентствоа Компас.

Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!