Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Наші послуги

Послуги в Черкасах від турагенції Компас!

Все більше наших громадян віддають перевагу самостійному складенню маршрутів своєї подорожі.

Ми допоможемо Вам в оформленні віз в Черкасах до країн виїзду.

Наша агенція пропонує Вам скористатись можливістю on line бронювання номерів в готелях, авіаквитків в Черкасах на регулярні та чартерні рейси українських і міжнародних, а також low cost компаній, квитків на потяги, пороми та автобусних квитків в Черкасах, як по Україні так і за кордон.

Ви можете оформити on line страховий поліс, забронювати в містах по маршруту Вашої подорожі трансфер, оренду авто та інші послуги.

Услуги в Черкассах от турагентства Компас.Бронювання готелів on line – найзручніший і найшвидший спосіб знайти та забронювати номер у готелі. На нашому сайті представлений модуль системи бронювання більш ніж 300 000 готелів по всьому світу: готелі в Україні, широкий вибір готелів у Європі, Азії, Африці та Америці. Скориставшись ним, Ви можете самостійно забронювати готель на потрібний Вам час, у потрібному Вам місці розташування, обравши номер з прийнятною вартістю.

На нашому сайті Ви можете придбати квитки на літак on line. Для початку потрібно обрати дату вильоту і потрібний маршрут, вказавши кількість пасажирів та клас обслуговування. Потім обрати рейс, після чого заповнити інформацію про пасажирів і відправити запит. Оплатити замовлення можна в режимі on line ( приймаються до оплати міжнародні платіжні карти і платежі через сервіс «Приват-24») або очікувати дзвінка менеджера агенції.

На нашому сайті Ви можете замовити в режимі on line квитки на потяг. Спочатку слід вибрати бажаний маршрут, дату, а також час відправлення, потім провести пошук. З усіх запропонованих варіантів потрібно обрати найбільш прийнятний. Ознайомившись з кількістю вільних місць в потрібному типі вагона, можна вибрати конкретне місце або кілька місць. після чого – приступати до заповнення персональних даних.

Автобусні квитки on line. Швидко і комфортно! Купити квитки на автобус on line можна на нашому сайті. Ознайомившись з маршрутами та цінами і дізнавшись про наявність вільних місць, здійсніть бронювання. Процедура покупки квитків проста: після оплати Ви отримуєте код електронного квитка, який необхідно обміняти до відправлення рейсу на автобусний квиток.

Основою Вашої майбутьньої подорожі може стати свій неповторний маршрут до кількох міст та країн, які для Вас поєднають поромні компанії. Ми пропонуємо Вам унікальну можливість пошуку та бронювання одного з декількох тисяч маршрутів поромних сполучень з будь-якого поромного порту Європи та Північної Африки.

Скористайтеся нашою системою on line бронювання оренди авто, заощаджуючи до 15%. Прокат автомобілів у більш ніж 180 країнах світу, 26 000 точок прокату, інформація 42 мовами. Запропонована Вам система бронювання авто за технологією rentalcars.com є однією з найбільших в світі. Працюючи тільки з лідируючими постачальниками, сервіс бронювання пропонує всі типи автомобілів, включаючи розкішні авто класу люкс.

Туристичний трансфер – це дуже зручно і комфортно. Ніякого нервування, не потрібно поспішати на найближчий рейс автобуса або електрички. Вас зустрінуть в аеропорту на виході із зони прибуття; Ви їдете в персональному автомобілі по найкоротшому шляху до готелю; Вас заберуть з готелю в призначений час і відвезуть в аеропорт. Комфортно і зручно! З дітьми, габаритним багажем – зустрінуть і привезуть.

Закон України «Про туризм» визначає страхування осіб, що виїжджають за кордон, як обов’язкове. Страхування туристів включає медичне страхування і страхування від нещасних випадків. Послуги медичної допомоги в зарубіжних країнах мають досить високу вартість і вимагають наявності поліса. Оплата лікарняних витрат виконується страховою компанією в рамках обраної клієнтом страхової програми.

Послуга надається за бажанням особи. Паспорт громадянина України для виїзду за кордон оформлюється дітям від народження строком на 4 роки, громадянам віком від 16 років – строком на 10 років. Заяви про оформлення паспорта розглядаються протягом не більш як 20 робочих днів з дня подання документів, за виключенням певних випадків.

Віза — це документ, що засвідчує ваше право на перетин кордону тієї чи іншої країни. Можна виділити наступні типи віз: транзитна віза, туристична віза, бізнес-віза, робоча віза (трудова віза), віза для возз’єднання сім’ї, студентська віза, дипломатична віза, журналістська віза, віза для укладення шлюбу, імміграційна віза.

Work and travel USA (Ворк енд Тревел США) – це програма для студентів на період літніх канікул. Під час програми ти зможеш помандрувати по США, завести нових друзів з усього світу, побачити Америку “зсередини”. Під час програми студенти працюють на американських роботодавців пліч-о-пліч з такими ж студентами з інших країн і американцями.

Трансфер Чераси-Бориспіль

Трансфер Черкаси – Бориспіль, Жуляни. Туристична агенція Компас! Туристична агенція Компас пропонує  трансферні перевезення Черкаси – аеропорт Бориспіль, Черкаси – аеропорт Жуляни та в зворотніх напрямках. Перевезення  здійснюються комфортабельними мікроавтобусами, обладнаними безкоштовним Wi-Fi  зв’язком.  Досвідчені водії заберуть Вас з будь-якого району Черкас і доставлять в пункти призначення відповідно до графіків вильотів Ваших авіарейсів безпечно та […]

Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!