Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Правила провозу багажу в літаках.

Правила провозу багажу. Туристична агенція Компас.

Весь багаж, що перевозиться пасажиром, включаючи ручну поклажу, повинен бути пред’явлений при реєстрації на рейс, що викликано вимогами забезпечення безпеки польоту.

Шановні пасажири, звертаємо вашу увагу, що норми безкоштовного провозу багажу залежать від напрямку польоту та класу обслуговування.

Багаж пасажира, який авіакомпанія приймає до перевезення під свою відповідальність, маркується багажною біркою і перевозиться в багажному відсіку літака.

Ми рекомендуємо Вам на кожне місце багажу прикріпити іменну бирку, вказавши на ній своє прізвище, номер рейсу, дату, номер телефону (рекомендуємо заповнювати латинськими літерами).

Пасажир може оголосити цінність зданого багажу, що перевищує застосовувані межі обмеження відповідальності авіаперевізника. Якщо пасажир робить таке оголошення, то йому необхідно сплатити додатковий збір.

Правила провозу багажу а / к МАУ https://www.flyuia.com/rus/Information-and-services/before-you-fly/baggage/allowances.html
Правила провозу багажу а / к Роза Вітрів http://www.windrose.aero/information_services/rules.html
Правила провозу багажу а / к KharkivAirlines http: //flykharkiv.com/services-information/bag-transportation/baggage-rates-fees.html
Правила провозу багажу а / к ElAl http://www.elal.co.il/ELAL/Russian/AllAboutYourFlight/BeforeYourFlight/LuggageAndBaggage/Ru_BaggagePolicy_260212.html
Правила провозу багажу а / к Ellinair http://www.ellinair.com/article/ru_baggage
Правила провозу багажу а / к Utair http: //www.utair.ua/information/passrights/4251799.html
Правила провозу багажу а / к Danish Air Transport https://www.dat.dk/en/baggage/
Правила провозу багажу а / к AegeanAirlines http://ru.aegeanair.com/travel-information/baggage/baggage-allowance/
Правила провозу багажу а / к WizzAir http: //wizzair.com/ru-RU/useful_information/baggage

Увага!
На чартерних рейсах норма безкоштовного провозу багажу може відрізнятися від норми, встановленої для регулярних рейсів авіакомпаній! У зв’язку з цим переконливо просимо вас заздалегідь уточнювати норму безкоштовного провозу багажу на конкретному рейсі.

Основні правила перевезення багажу:

1. Обмеження по перевезенню рідин, гелів і аерозолів в ручній поклажі.
Пасажирам, що вилітають в країни Європейського Союзу, а також до Ісландії, Канади, Норвегії, США та Швейцарії.
В даний час в аеропортах, розташованих на території зазначених країн, діють обмеження з перевезення рідин, гелів і аерозолів в ручній поклажі авіапасажирів. Це обмеження поширюється на:
воду та інші напої, супи, сиропи;
креми, лосьйони і масла;
духи;
спреї;
гелі, включаючи гелі для волосся і гелі для душу;
вміст балончиків, включаючи пінку для гоління, інші пінки і дезодоранти;
пасти, включаючи зубні;
суміші рідких і твердих речовин;
туш;
будь-які інші подібні речовини.
Пасажирам дозволяється проносити з собою на борт літака лише невелику кількість перерахованих вище речовин, але тільки за умови, що вони упаковані в ємності, обсяг яких не перевищує 100 мл.
При цьому дані ємності повинні бути поміщені в прозорий пластиковий пакет об’ємом не більше 1 л і кожному пасажирові дозволяється мати при собі як ручну поклажу тільки один такий пакет. Ці пакети можна брати з собою, але вони обов’язково повинні бути обладнані спеціальною «блискавкою».

У більших, ніж вказано, об’ємах дозволяється перевозити в ручній поклажі тільки:
дитяче харчування, необхідне під час польоту;
необхідні під час польоту ліки.
Однак при проходженні огляду будьте готові до того, що Вас попросять довести необхідність цих предметів і речовин в польоті.

Як і раніше, ДОЗВОЛЕНО перевозити перераховані речовини в багажі.

Дозволяється перевозити напої та парфуми, придбані в магазинах безмитної торгівлі, розташованих в аеропортах і на борту повітряних суден. Але в разі, якщо вони продані в спеціально опечатаній упаковці, не порушуйте її цілісність до проходження огляду – в іншому випадку вміст упаковки може бути конфісковано під час огляду на пункті спеціального контролю. Якщо Ви робите в аеропорту ЄС пересадку, не відкривайте покупку до проходження огляду в цьому аеропорту, або в аеропорту останньої пересадки.

Весь багаж, що перевозиться пасажиром, включаючи той, що Ви хочете взяти з собою в салон в якості ручної поклажі, повинен бути пред’явлений персоналу авіакомпанії при реєстрації на рейс. В інтересах безпеки польоту і збереження багажу не слід залишати речі без нагляду, передоручати їх іншим особам, а також перевозити чужий багаж.

За своїм бажанням пасажир може взяти з собою в салон літака одне місце багажу, вага якого включається в норму безкоштовного провозу, але не перевищує 10 кг, а розмір за сумою трьох вимірів – 115 см. Цей багаж називається незареєстрованим. Відповідальність за нього несе пасажир.

Понад встановлену норму безкоштовного провозу багажу на борт можна додатково взяти деякі особисті предмети: дамську сумочку, букет квітів, пластиковий пакет, пальто або плащ, парасольку, маленьку фото- або відеокамеру, портативний комп’ютер, бінокль, друковані видання для читання в польоті, дитячу дорожню колиску, складну інвалідну коляску або милиці (якщо ці предметними пасажиру необхідні), одну сумку з покупками з магазину Duty-free.

Цінні і ділові папери, паспорти та інші документи, ліки, крихкі предмети, ювелірні вироби, дорогоцінні метали необхідно перевозити в ручній поклажі.

2. Норми безкоштовного провозу багажу
Норми безкоштовного провозу багажу визначаються маршрутом польоту і класом обслуговування польоту. Існують дві системи норм провезення багажу: вагова (weight concept) і система кількості місць (piece concept).
1) Вагова система
Ця система визначає норми ваги багажу, що безкоштовно дозволено провозити пасажирові. Застосовується на більшості маршрутів, за винятком трансатлантичних. Норми безкоштовного провозу багажу для дорослих і дітей старше двох років, знаходяться в повній відповідності до світових стандартів і для більшості напрямків складають:
в бізнес-класі – 30 кг;
в економічному класі – 20 кг.
На дітей віком до 2 років, що подорожують без окремого місця, норма безкоштовного провозу багажу складає 10 кг. Для деяких напрямків встановлені підвищені норми ваги, тому, купуючи квиток, обов’язково уточніть, які норми дійсні для Вашого конкретного маршруту.
Але в будь-якому випадку за сумою трьох вимірів розмір місця багажу не повинна перевищувати 158 см для економічного класу і 203 см – для першого і бізнес класів. Пасажирам всіх класів дозволяється взяти в салон незареєстрований багаж вагою до 10 кг, який включається в загальну вагу багажу, що перевозиться безкоштовно. Його розмір по сумі трьох вимірів не повинен перевищувати 115 см.
2) Система кількості місць
Ця система визначає норми по кількості місць багажу, що можна перевозити пасажирові, зазвичай вона застосовується на трансатлантичних рейсах.
Пасажирам всіх класів обслуговування дозволяється безкоштовне провезення двох місць багажу вагою до 32 кг кожне. У сумі трьох вимірів розмір місця не повинен перевищувати 158 см для економ-класу і 203 см – для бізнес-класу. Зверніть увагу на те, що вага місць не підсумовується! Це означає, що при вазі одного місця понад 32 кг стягуватиметься додаткова плата за перевищення норми, навіть якщо друге місце важить менше 32 кілограмів. У салон літака пасажир може взяти незареєстрований багаж, вага якого не перевищує 10 кг і включається в загальну вагу багажу, що перевозиться безкоштовно. Його розмір по сумі трьох вимірів не повинен перевищувати 115 см.Негабаритний багаж приймається до перевезення тільки за згодою авіакомпанії. З умовами перевезення такого багажу Ви повинні ознайомитися при бронюванні авіаквитка. Прийнявши Ваш багаж до перевезення, авіакомпанія бере на себе всі додаткові витрати по його навантаженню та розвантаженню.

3. Надлишковий багаж.
Якщо вага і розміри Вашого багажу перевищують встановлені норми, то всі проблеми, пов’язані з його оформленням, краще вирішити завчасно.
Оплата за наднормативний багаж проводиться відповідно до багажних тарифів, що діють на день оформлення квитанції платного багажу, яка видається пасажирові при отриманні від нього оплати в касі авіакомпаніі. Згідно існуючим правилам оплата в кредит перевезення наднормативного багажу не дозволяється.
Нагадуємо, що існує ряд предметів, на які не поширюється норма безкоштовного провозу. До них відносяться: музичні інструменти (їх перевозять в салоні по окремому квитку) і тварини. Перевезення даного наднормативного багажу оплачується згідно з правилами застосування тарифів, незалежно від інших речей, що перевозяться як багаж, і ручної поклажі.

4. Великогабаритний і нестандартний багаж, що перевозиться в салоні літака на окремому кріслі.
У разі, якщо ви бажаєте перевезти великогабаритний, крихкий або цінний багаж (включаючи музичні інструменти) на окремому кріслі (кріслах) в салоні літака, при загальній вазі до 75 кг на 1 крісло, то Вам необхідно придбати окремий (і) авіаквиток (и).

Тарифні правила, які застосовуються під час перевезення великогабаритного та нестандартного багажу в салоні літака.
При вазі і розмірах, що перевищують норму кабінного багажу згідно правилам перевізника, і при загальній вазі до 75 кг, цей багаж перевозиться в окремому кріслі;
Якщо загальна вага перевищує 75 кг, такий багаж перевозиться на двох і більше кріслах, відповідно до цього купується необхідну кількість авіаквитків; за кожне окреме крісло з пасажира стягується збір, відповідний тарифу пасажира, який перевозить цей багаж. Ніякі знижки з цього тарифу не надаються. Перевезення оформляється на бланку пасажирського авіаквитка із стягуванням однакових такс, які стягуються з пасажира – власника багажу. Разом з тим, слід мати на увазі, що при перевезеннях багажу в кріслі (кріслах) не застосовуються тарифи, засновані на наданні знижок від повних тарифів (тарифи для дітей, для членів екіпажів морських суден, студентські тарифи та інші). В цьому випадку до перевезення великогабаритного або нестандартного багажу в салоні літака застосовується пасажирський тариф, відповідний умовам перевезення;

На авіаквиток (и), якими оформлене перевезення багажу в салоні літака на окремому кріслі (кріслах), не поширюється встановлена норма безкоштовного провозу багажу.
Великогабаритний та нестандартний багаж, що перевозиться в багажному відділенні літака, і особливості оплати його перевезення.

Великогабаритний або нестандартний багаж в багажному відділенні літака (як зареєстрований багаж) – це багаж, який за своїми розмірами і вагою (з урахуванням типу літака, на якому виконується перевезення), значно відрізняється від звичайного багажу, наприклад:
спеціальне спортивне обладнання: лижне спорядження (включаючи воднолижне і лижні дошки (snowboards)), спорядження для гольфу включаються в норму безкоштовного провозу багажу; однак, якщо при цьому загальна вага багажу перевищує норму безкоштовного провозу, то один комплект лижного спорядження (лижі (лижна дошка) + лижні палиці + черевики), незалежно від його фактичного ваги, оплачується як за 3 кг, а комплект для гри в гольф – як за 6 кг (вага комплекту для гри в гольф, що перевищує 15 кг., оплачується за тарифом для наднормативного багажу).

При цьому, при визначенні ваги багажу, пред’явленого до перевезення пасажиром, яка перевищує норму безкоштовного провозу і підлягає оплаті, з загальної ваги багажу, пред’явленого до перевезення, віднімається вага даного спортивного спорядження по його фактичній вазі. Увага: за такими правилами оплачується тільки один комплект спорядження на одну людину і ці правила застосовуються на тих напрямках, де діє вагова система перевезення багажу! На тих напрямках, де діє система перевезення багажу за кількістю місць, особливі умови перевезення спортивного спорядження застосовуються тільки для перевезень лижного спорядження (див. Опис вище). В цьому випадку, при перевищенні норми безкоштовного провозу багажу, збір за перевезення лижного спорядження становить 33% від встановленої ставки за перевезення 1 місця наднормативного багажу (за один комплект).

Перевезення хокейних ключок і легкоатлетичних жердин не включається в норму безкоштовного провозу багажу і оплачується за ставками наднормативного багажу, встановленими в кожній з обох систем перевезення багажу;
нескладна дитяча коляска не відноситься до спеціальної категорії багажу і підлягає зважуванню і оплаті за перевезення в разі перевищення пасажиром встановленої норми безкоштовного провозу багажу;
крісло для інвалідів не відноситься до спеціальної категорії багажу і перевозиться безкоштовно;
музичні інструменти: контрабас перевозиться тільки в багажному відділенні літака, і рекомендується для упаковки контрабаса тільки жорсткий кофр. Всі інші музичні інструменти, які за своїми розмірами не перевищують в сумі трьох вимірів 115 см і входять в норму безкоштовного провозу багажу, авіакомпанія перевозить безкоштовно. При перевезенні музичних інструментів в салоні літака на окремому кріслі (кріслах) застосовуються правила, викладені вище; аудіо- та відеотехніка, телевізори, холодильники перевозяться тільки в багажному відділенні літака;
велосипед приймається до перевезення за попереднім погодженням з перевізником, за умови, що розміри завантажувальних люків і багажних вантажних відсіків літаків дозволяють робити навантаження / вивантаження і його розміщення на борту. Авіакомпанія рекомендує Вам перевозити велосипеди в літаку в розібраному вигляді (знімати переднє колесо) в чохлах з матерії або у твердій упаковці (коробці). Велосипед перевозиться безкоштовно в тому випадку, якщо загальна вага вантажу разом з велосипедом не перевищує встановлені безкоштовні норми на даному напрямку.

5. Небезпечні предмети.
У міжнародній практиці авіаперевезень існує узгоджений перелік предметів, які класифікуються як небезпечні (вибухові, легкозаймисті, отруйні, їдкі речовини і т.п.), їх перевезення в літаку або обмежене або заборонене. Цей перелік наводиться в кожному авіаквитку, а більш детальну інформацію Вам надасть представник авіакомпанії.
На провезення зброї і рацій необхідно завчасно оформити спеціальний дозвіл. Про наявність цих предметів слід заявити на митниці (для міжнародних рейсів) і здати їх співробітникам служби безпеки для передачі на борт літака. Під час польоту вони будуть перебувати у старшого бортпровідника або командира екіпажу. Пассажирам категорично заборонено проносити в салон будь-яку зброю, аж до сувенірних імітацій і дитячих іграшок.
У кожній країні діють власні правила щодо перевезення зброї, небезпечних предметів і шкідливих речовин, але в більшості випадків ці правила вимагають, щоб предмети, які класифікуються як небезпечні, перевозилися в багажному відділенні літака в якості зареєстрованого багажу. Рекомендуємо при купівлі авіаквитка або підтвердження бронювання ознайомитися з ними. Коли багаж зареєстрований і зданий до перевезення, необхідно перейти на паспортний контроль. Про початок посадки на рейс буде оголошено додатково. Почувши цю інформацію, Ви повинні пройти до виходу, номер якого вказаний у посадковому талоні, там же знаходиться пункт спеціального контролю, після якого Ви потрапите в зону очікування перед посадкою в літак.

6. Перевезення зброї, боєприпасів, патронів і спеціальних засобів.
Звертаємо Вашу увагу, що під час перевезення зброї боєприпаси і патрони повинні бути упаковані окремо від зброї. При реєстрації зброї Вам доведеться пройти додаткові процедури, передбачені правилами авіаційної безпеки і вимог органів внутрішніх справ. При перевезеннях зброї, боєприпасів, патронів і спеціальних засобів діють загальні норми безкоштовного провозу і оплати наднормативного багажу.

Правила провоза багажа в самолетах. Туристическое агентство Компас.


Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!