Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Про нас

Наші реквізити:

Адреса:
18000
м. Черкаси
вул. Небесної Сотні 55, 1 поверх

Телефони:
Черкаси +38 (0472) 507-507
Київстар +38 (068) 869-71-82
Лайф +38 (093) 441-51-16 viber
Водафон +38 (050) 313-73-34

E-mail: compass9@ukr.net

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
з 10:00 до 18:00
Субота з 10:00 до 15:00
Неділя - за домовленістю

Чому обирають нас.

Ми – досвідчена незалежна агенція, що є  нашою безсумнівною перевагою, так як не входячи до жодної з мереж, ми можемо запропонувати Вам тури за найпривабливішими цінами (включаючи гарячі) від десятків туроператорів.
Ми – цілеспрямовані та амбітні професіонали, котрим подобається вирішувати завдання, які іншим здаються нездійсненими.
Про красу і дивовижність країн світу ми знаємо не з чуток. Ми відвідали більше 30 країн, багато міст, курортів та регіонів у рамках екскурсійних турів, турів на море, круїзів та самостійних подорожей.

Ми не залишимося байдужими до Ваших мрій.

За час роботи ми зарекомендували себе надійним партнером. Ми – агенція, яку можна порадити друзям. Свідчення тому – численні фото задоволених клієнтів на нашому сайті та сторінці групи агенції у Facebook. Люди, котрі одного разу прийшли до нас, стають нашими друзями та постійними клієнтами. Ми завжди чекаємо зустрічі зі старими друзями і раді знайомству з новими мандрівниками!

Ми розуміємо, що на сучасному висококонкурентному ринку туристичних послуг успішним може бути лише проект, заснований на високопрофесійних підходах, проект, що надає максимальний спектр послуг для своїх клієнтів.

Відпочинок на морі, екскурсії Європою та світом, екзотичні країни, круїзи, Luxury тури, безліч дитячих, лікувальних, весільних, дегустаційних, екзотичних, паломницьких, екстремальних та інших тематичних турів.

Подорожуйте Україною! Тури вихідного дня, санаторії, дитячі табори, Чорне та Азовське море, екскурсії Черкащиною. Все це ми вам запропонуємо.

Ми маємо досвід організації групових турів для дітей та дорослих.

Нами укладені угоди з провідними туроператорами України. Проводиться постійний моніторинг їх надійності та фінансової стабільності.
Ми аналізуємо всі варіанти цін на тури від різних туроператорів. Ми знаємо лідерів по всіх країнах та напрямках, а у них найнижчі ціни. Ми не запропонуємо Вам ціни, вищі, ніж надають туроператори. Нашу роботу оплачують туроператори і сервіси бронювання, а не клієнти.

Всі люди – різні. У питанні вибору туру хтось хоче самостійно обрати саме свій варіант, а хтось віддає перевагу тому, що пропонують спеціалісти. Ми дотримуємось індивідуального підходу до побажань клієнтів незалежно від вартості турів. Підбираючи варіанти подорожей для Вас, ми працюємо доти, доки Ви не будете впевнені в правильності свого вибору.
Ви отримаєте пропозиції на Ваш запит на протязі робочого дня.

На нашому сайті Ви самостійно On-line 24/7 можете ознайомитись із цінами та пропозиціями більшості туроператорів, замовити тур і в неробочий час, не виходячи з дому або офісу. Ми зв’яжемось із Вами на початку наступного робочого дня.
Для тих, хто подорожує самостійно, ми забронюємо номери в готелях, апартаментах, хостелах, квитки на літак, потяг, автобус або пором , трансферні перевезення до аеропортів та оренду авто, оформимо страховий поліс для поїздки за кордон, запропонуємо вражаючий перелік екскурсій в найпопулярніших містах.

Впевнені інтернет-користувачі можуть забронювати все перелічене самостійно з допомогою унікальної підбірки сервісів On-line бронювання 24/7 у розділі Послуги нашого сайту.
Наші клієнти отримують цілодобову підтримку  24/7 через сервіс зв’язку Viber під час поїздок.

Ми – на “Турправда.ua”

Ви можете оплатити куплені тури готівкою або на рахунок у банку, а також скористатись платіжними картками. Для Вас – безвідсоткові позики та кредитні програми, а також – Подарункові сертифікати.
Ми гарантуємо конфіденційність усієї інформації щодо наданих Вам послуг.
Наш офіс знаходиться у центрі , до нас зручно добратись. В приміщенні нашого офісу Ви зможете обміняти валюту за найвигіднішим курсом.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!