Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Проживання в хостелі: корисні поради.

Хостел з Черкас. Корисні поради. Туристичне агентство Компас.

Для цінителів недорогого відпочинку через зростання цін в готелях незамінним варіантом стає хостел. Багато хто ще ставиться до такого закладу упереджено але це – чудова нагода влаштувати бюджетну і веселу поїздку. Адже тоді більшу частину грошей можна витратити на екскурсії і розваги.

Що таке хостел – особливості та переваги.

У перекладі з англійської слово Hostel означає гуртожиток, турбаза, готель, заїжджий двір. Тут ви знайдете дешевий нічліг і будете мати можливість приготувати їжу на загальній кухні. Стандартні номери в хостелі можуть вміщати від 4 до 16 осіб. Є і кімнати для двох, але вони обійдуться вам дорожче. Санвузол в хостелі передбачено для загального користування.

У всіх країнах такого типу готелі популярні серед студентів. По-перше, хостели досить безпечні і включають в себе необхідний мінімум для комфортного проживання. По-друге, вони дійсно дешевші за стандартні номери і більшу частину грошей можна виділити на пізнавальний відпочинок і розваги, особливо якщо планується повертатися в готель тільки на ночівлю. По-третє, прекрасно підходять для великої компанії. Ну і по-четверте, не вмерла ще у «студентів» тяга до пригод і всього нового, і романтика пізнання затьмарює незручності відсутності м’якої перини, безкоштовного гелю для душу, дворецького на вході, і навіть хропіння сусіда по кімнаті.

Загалом, якщо вам дуже хочеться побачити Лувр, годинами гуляти Парижем, а можливо і Прагою, Венецією, Амстердамом, Римом, Мадридом, і багатьма іншими містами ваших мрій, то хостел може стати для вас вдалою складової прекрасної поїздки.

Для тих, у кого відсутній досвід проживання в хостелі, ми можемо підказати 11 важливих правил:

1. Відійти від упереджень.
Потрібно відразу зрозуміти істину – будь-який хостел в Європі є чистим і затишним місцем, в якому проживають культурні люди. Його не потрібно порівнювати з поганим гуртожитком.

2. Знати основи англійської мови.
Оскільки хостел є міжнародним місцем, в ньому можуть відпочивати туристи, які не знають вашого рідної мови. Сайти житла, де пропонуються невисокі ціни, а також знижки і акції, зазвичай не перекладають на українську. Тому в будь-якому з варіантів варто відновити в пам’яті знання зі шкільної програми. Про вимову ж можна не хвилюватися.

3. Зупинятися в хостелах за рекомендацією.
Ця інформація завжди доступна в інтернеті. На перевірених сайтах можна побачити багато відгуків і думок інших мешканців, які допоможуть прийняти рішення під час вибору хостелу. Також важливими стануть коментарі ваших друзів і знайомих, яким завжди можна довіритися.

4. Подбати про житло завчасно.
Ця умова стає особливо актуально влітку і напередодні новорічних канікул. Обставини можуть скластися добре, і ви відразу знайдете потрібне місце. Але буває, виникає ситуація, коли всі хороші варіанти вже зайняті, а до від’їзду залишилися лічені дні. В цьому випадку найголовніше – не панікувати і не засмучуватися. Вам обов’язково попадеться потрібний хостел.

5. Вибрати зручне місце розташування.
Пріоритетними є хостели, розташовані в центрі міста або на головних туристичних дорогах. Це допоможе заощадити час на екскурсіях і зменшить транспортні витрати.

6. Порівняти ціни на проживання.
Це одне з головних правил туриста, що обрав в якості житла хостел. Ціна може залежати від кількості проживаючих і популярності місця. Тому, переглянувши кілька варіантів, ви легко зможете визначитися у виборі. Порівняйте ціни на проживання в хостелі із вартістю номерів в готелях, розташованих поруч. Навіть в найексклюзивнішому хостелі місця не повинні бути дорожчі, ніж кімната в готелі. Цей принцип не повинен виключати попередні пункти: хостел повинен перебувати в туристичному центрі міста.

7. Перевірити наявність WI-FI зони.
У сучасному світі технологій більшість з нас не в змозі залишити ноутбук навіть у подорожах. Потрібно переглядати електронну пошту, поспілкуватися з друзями і повідомляти про свої справи батькам. Найчастіше WI-FI є безкоштовною послугою, однак вона може бути не підключена. Тому це варто уточнити завчасно.

8. Зберігати уважність задля безпеки.
Проживати в хостелі крім вас можуть громадяни інших країн. Кожен з них має свої національні традиції, тому уважність вам не завадить. Особисті речі варто поміщати в сейф або шафку, ключ від яких повинен бути тільки у вас. Про порушення правил в хостелі ви завжди зможете повідомити адміністрацію. Але не варто перебільшувати спірну ситуацію і ставитися з підозрою до кожного гостя.

9. Не панікувати при форс-мажорі.
У будь-якій подорожі можуть траплятися неприємності. При виникненні позаштатних ситуацій постарайтеся завжди зберігати спокій, навіть якщо зачеплені особисто ваші інтереси. Вам варто повідомити адміністратора, що сталася проблема, і попросити його зробити все можливе для її вирішення. Наприклад, вам може бути потрібна кімната, відповідна опису на сайті або можливість переїхати в більш спокійний номер. При першій же можливості адміністрація обов’язково задовольнить ваші прохання.

10. Товариськість і доброзичливість.
Практично у кожної людини, що відвідує інше місто навіть на короткий час, виникає потреба в соціальному спілкуванні. Хостел, як ніщо інше, зможе задовольнити вас у цьому. Цілком можливо, що ви тут заведете нових знайомих, у яких зупинитесь у наступній подорожі. Персонал також зможе розповісти багато корисної інформації.

11. Атмосфера в хостелі.
Хостел є не тільки приміщенням для проживання, а й місцем, що володіє особливою атмосферою, яку ви обов’язково відчуєте на собі. Зрозуміти точний зміст цього ви зможете, коли опинитеся в компанії добродушних туристів зі всіх країн після довгих прогулянок по місту, а в барі для вас безкоштовно співатиме і гратиме місцева рок-група.

Хостел из Черкасс. Полезные советы. Туристическое агентство Компас.


Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!