Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Розробляємо маршрут подорожі самостійно.

Самостійна подорож. Туристична агенція Компас.

Поїздка за індивідуальним маршрутом дозволить не тільки змінити обстановку, а й придбати унікальний життєвий досвід. Благо, сучасні туристичні технології дозволяють самостійно відвідати практично будь-яку екзотичну країну. Тут – про секрети успішного індивідуального відпочинку.

Перш за все, варто розібратись у відмінностях подорожі за індивідуальним маршрутом від готових туристичних пакетів.
Вартість. Іноді на індивідуальній подорожі можна заощадити. «Іноді», тому що якщо ви купуєте готовий тур, то, як правило, вас доставляють до пункту призначення чартерним рейсом, а у турфірм часто є особливі знижки на розміщення в готелях. Природно, якщо ви зібралися особисто про все домовлятися, то і за квитки, і за готелі доведеться викласти повну вартість.
Процес. Розробка індивідуального маршруту пов’язана зі складнощами і великими витратами часу. Але підготовка до події, його передчуття часто приносить не менше задоволення, ніж власне подорож. Якщо мандрівник до кінця не може визначитися з пріоритетами поїздки, в індивідуальний маршрут можна вносити корективи.
Свобода дії. Індивідуальний маршрут завжди більш насичений і емоційний, він складається з урахуванням інтересів і можливостей мандрівника. Ви самі вирішуєте: де і скільки часу перебувати, що і коли їсти, де жити. Індивідуальний маршрут дозволяє побачити країну не тільки в ракурсі туристичних визначних пам’яток, а й повністю зануритися в її атмосферу.
Тривалість. Стандартні туристичні пакети, як правило, розраховані на сім-чотирнадцять днів. Індивідуальний маршрут дозволить вам знаходитися в будь-якій точці земної кулі стільки, скільки вам дозволять ваші фінанси і час.

До розробки індивідуального маршруту варто підійти ґрунтовно, тому що відповідальність за успіх або провал подорожі повністю лягає на вас.

Для індивідуального туру на перший план виходять пам’ятки країни або регіону, а вже потім особливості проживання, харчування та переміщення всередині країни. Тобто, перше питання, на яке ви повинні відповісти, приступаючи до розробки маршруту – «Що подивитися?», А друге – «Як це реалізувати?».
Перед тим, як відповісти на перше запитання, ознайомтеся з усією доступною інформацією про країну, яку збираєтеся відвідати. Інтернет в цій справі – незамінний помічник. Не забудьте переглянути форуми та відгуки, складіть список пріоритетних для вас пам’яток.

Щоб відповісти на друге запитання, потрібно провести більш ґрунтовну підготовчу роботу.

Транспорт. Яким видом транспорту ви будете пересуватися? Якщо говорити про міжнародні поїздки, то авіакомпанії часто доставлять вас до пункту призначення не тільки швидше, але і дешевше. Визначте точку відправлення і точку завершення маршруту. Ці «точки» повинні бути великими містами з міжнародним аеропортом або вокзалом. Не плануйте дату відльоту впритул (приїжджаєте в місто о 8:30, а рейс на батьківщину о 13:40). Пам’ятайте – це дорога, а в дорозі може трапитися всіляке і, природно, літак або потяг не чекатимуть, навіть якщо ви спізнюєтеся з поважної причини.
В запасі у вас повинна бути мінімум доба. Краще погуляєте по місту, ніж будете махати вслід літаку, що ховається за хмарами.
Плануйте маршрут так, щоб не робити тривалих переїздів всередині країни. Маршрут повинен бути насиченим, але максимально компактним в географічному плані, бо замість пам’яток країни ризикуєте дуже тісно познайомитися з визначними пам’ятками місцевих потягів, автобусів, вокзалів і зупинок. Якщо переїздів не уникнути, не витрачайте дорогоцінні денні години на дорогу: купуйте і, якщо можливо, бронюйте заздалегідь квитки на нічні рейси. Фінанси або кількість подорожуючих дозволяють долати короткі дистанції на таксі? Прекрасно! Це заощадить масу часу, сил і нервових клітин.

Проживання. Заздалегідь забронювати готелі в усіх перевалочних пунктах вам допоможуть спеціалізовані інтернет ресурси. З відгуками про готелі ознайомтеся заздалегідь, щоб деякі моменти не стали для вас «приємною несподіванкою». Вартість номерів в одному й тому ж готелі на різних ресурсах може кардинально відрізнятися. Порівнюйте ціни – це допоможе вам заощадити.
Віза. Перш ніж бронювати готелі та квитки, ознайомтеся з правилами в’їзду в країну, черпайте інформацію з офіційних джерел: сайт консульства, «гаряча лінія» консульства. І якщо немає ніяких перешкод для видачі візи, сміливо бронюйте квитки і готель. Багато туристичних фірм пропонують послуги по оформленню туристичних віз.

Запобіжні заходи. Розробляючи маршрут в екзотичні країни, особливо це стосується Африки і тропічних країн (Таїланд, В’єтнам, Малайзія, Бангладеш), дізнайтеся про епідеміологічну ситуацію. Обов’язково до від’їзду вакцинуйтеся від характерних для цих широт захворювань (черевний тиф, гепатит А і В, дифтерія, жовта лихоманка, правець).
Заздалегідь забезпечте собі доступ до всієї інформації, яка може стати в нагоді в подорожі (особисті дані, документи, телефони рідних, телефони консульства).
«Все своє ношу з собою» – ця приказка втрачає сенс, якщо мова йде про гроші подорожуючого. Вам знадобляться як готівка, так і розрахункові картки, але не носіть з собою всі гроші: для збереження не поскупіться оплатити сейф в номері готелю. У поїздку беріть кілька карток – одну носіть з собою, а іншу довірте сейфу.

Планування маршруту найкраще починати з ознайомлення з процесом отримання віз, наступний крок – бронювання готелів та квитків. По-перше, якщо зайнятися бронюванням завчасно, вам вдасться заощадити. По-друге, проживання та транспорт – це левова частка бюджету на подорож, і якщо ви будете знати суму, в яку він вам обійдеться, то без зусиль зможете підрахувати приблизну вартість всього вояжу. На отриману суму накиньте ще двадцять відсотків – це і є остаточний бюджет поїздки.

Майже всі туристичні агентства пропонують послуги з розробки індивідуальних маршрутів, бронювання готелів та квитків в будь-якій точці земної кулі. Вартість послуг, в такому випадку, буде залежати від складності маршруту та його тривалості, як правило, це комісійні – близько 20% від загальної вартості поїздки.

Самостоятельное путешествие. Туристическое агентство Компас.


Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!