Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Східниця

Східниця – курортна перлина України, яку називають “Українською Швейцарією”.

Це невеликий і відносно новий бальнеологічний курорт України, розташований в долині на північно-східному схилі Карпат, за 25 км. від курорту Трускавець на висоті 500-600 м. над рівнем моря. Зараз Східниця – це красиве і затишне гірське селище з населенням 2 500 чол.

Відпочинок в Східниці – це хороший вибір для тих, хто втомився від міського шуму і хоче просто відпочити від усього. Східниця допоможе Вам відчути себе здоровим і щасливим. Найчистіше повітря, тиша гірського селища в Карпатах і цілющі мінводи – заради цього сюди їдуть з усього світу.

 На її території зосереджені різні типи лікувальних вод:

  • слабомінералізовані з розчинними органічними речовинами в кількості 10-30 мг/л
  • залізисті – з вмістом заліза від 20 до 70 мг/л
  • лужні мінеральні води типу «Боржомі».

Східницьке родовище мінеральних вод налічує 38 джерел і 17 свердловин, з яких 10 джерел і 3 свердловини відкриті для туристів.

Останнім часом в Східниці активно з’являються нові заклади – як сучасні 3-4 зіркові СПА-готелі європейського рівня, які задовольнять найвибагливіших туристів (найвідоміші – «Київська Русь», «Три сини та донька», «Санта-Марія», «Респект», «Тустань» та «Діана»), так і приватні міні-готелі і невеликі вілли, які мають хорошу інфраструктуру і де можна чудово відпочити з сім’єю за розумні гроші.

Ми пропонуємо Вам розміщення та комфортний відпочинок на приватній віллі “Волошка”. Тут є все, що необхідно для комфортного перебування на курорті.  До мінеральних джерел №5 та №6 – лише 10 хвилин неспішної ходи, до джерел №25, №26 та №2С -трохи далі.

На віллі – 5 кімнат зі всіма зручностями, балкон, три тераси. Рояль, сауна, настільний теніс. Повністю обладнана кухня, барбекю у дворі, гараж. Можливість харчуватись на базі відпочинку поруч.

Можна замовити кілька кімнат або весь будинок. Особливо зручно для великої сім’ї або великої компанії. Ціни – абсолютно помірковані.

При нагоді можна відвідати давньоруський наскельний оборонний комплекс Тустань, що за 6 км., або половити форель на базі відпочинку Опака, за 8 км.

Запрошумо до Східниці!

 Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!