Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Раннє бронювання

Раннє бронювання

Тури раннього бронювання з Черкас. Туристична агенція Компас.

Раннє бронювання турів з Черкас: наскільки це вигідно?

Раннє бронювання (early booking) – це акція, розроблена спільно туроператорами, готелями і перевізниками. Сенс її полягає в тому, що тури, заброньовані і сплачені заздалегідь, коштують набагато дешевше.

Сьогодні ми все частіше користуємося цією популярною послугою. Причому з кожним роком відрізок часу між бронюванням та поїздкою все збільшується: ще кілька років тому туристи починали планувати свій літній відпочинок в березні-квітні, а тепер літній ажіотаж в турфагенціях часто починається відразу ж після Новорічних свят.

Як і у всіляка інша справа, раннє бронювання турів має свої плюси і мінуси.

Плюси раннього бронювання

Незмінна фіксована ціна при покупці туру по акції раннього бронювання. Це чудова страховка на випадок несподіваних економічних катаклізмів в країні, що можуть позначитися на подорожчанні турів та авіаперельотів, стрибках валютних курсів і т. і. При ранньому бронюванні відпочинку на літо вартість поїздки, яку ви оплатили, не може бути перерахована за жодних обставин !!!

Істотні знижки. Зазвичай при ранньому бронюванні туру готелі надають чималі знижки. Наприклад, коли раннє бронювання лише починається, знижки можуть сягати 30-50%. Це вигідно обом стронам. Адміністрація готелю має можливість почати курортний сезон з надійними фінансовими гарантіями, готелі йдуть на дуже серйозні знижки при оплаті туру за декілька місяців до поїздки, для того, щоб зацікавити туристів матеріально. Схожі мотиви і в туроператорів та авіаперевізників. А туристи мають можливість з хорошими знижками вибрати готелі або апартаменти вищого класу за ті ж гроші.

Раннє бронювання дає вам можливість підібрати найкращий готель. Погодьтеся, що на початку року вам запропонують на вибір сотні готелів на всіх можливих курортах, а в пік сезону на ваш вибір буде лише 3-4 номери з кожних 10, і в наявності виявляться далеко не найкращі номери і в не найкращих готелях. Саме при ранньому бронюванні ви маєте достатньо часу на вибір саме того туру і готелю, який буде задовольняти вас за всіми параметрами.

Відсутність суєти, пов’язаної з підготовкою документів. Особливо це стосується візових країн. Деякі документи вимагають багато часу для оформлення. А заздалегідь це зробити набагато простіше.

Особливості або “підводні камені” раннього бронювання

Різні обставини вносять корективи у наше сумбурне життя – інколи невідомо, що буде завтра, не кажучи вже про більш далекий час. Часто змінити що-небудь (кількість осіб, категорію готелю, терміни виїзду, протяжність) в турі, заброньованому завчасно, після повної оплати проблематично. Умови раннього бронювання такі, що при відмові від поїздки можливий штраф може скласти від 50 до 100% вартості туру.

Тому завжди уточняйте, чи можливе внесення змін до туру, купленого по ранньому бронюванню.

Від непередбачених ситуацій врятує страхування від невиїзду, що передбачає повне відшкодування вартості туру незалежно від причин, що перешкодили вашій поїздці. Цей вид страхування не буде надто обтяжливим для вас (вартість страхування становить кілька відсотків від вартості туру).

Плюсів раннього бронювання все-таки більше. І, якщо ви впевнені, що зможете здійснити свої плани вчасно, – раннє планування поїздки саме для вас!

Куди поїдемо?

Як правило, туристи заздалегідь замовляють тури у популярних напрямках. Найчастіше намагаються завчасно підібрати тур в Туреччину, Болгарію, Хорватію, Чорногорію, Грецію, Іспанію. Також актуальне раннє бронювання турів до ОАЕ, Таїланду, Балі, Домінікани, на Мальдіви та до інших екзотичних країн.

Ми пропонуємо відпочивати в найкращих місцях за розумну ціну, не економлячи на якості відпочинку!

Так що, стежте на нашому сайті за початком раннього бронювання, користуйтеся пошуком турів on line, або надсилайте нам замовлення на підбір туру, і Ви зможете придбати найвигідніші тури раннього бронювання на потрібний Вам час.
Тут – пропозиції від одного з лідерів ринку.

Раннє бронювання турів літнього відпочинку
Раннє бронювання турів зима

Туристическое агентство Компас предлагает туры раннего  бронирования  из Черкасс!

Раннее бронирование (early booking) – это акция, разработанная совместно туроператорами, отелями и перевозчиками. Смысл ее заключается в том, что туры, забронированные и оплаченные заранее, стоят гораздо дешевле.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!