Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Вікно в Європу

Туры в Европу

Тури до Європи з Черкас. Туристична агенція Компас.

На цій сторінці представлені пропозиції лише чотирьох львівських туроператорів – неперевершених майстрів створення автобусних економ-турів до країн Європи.
Аккорд-тур,  Алголь, Танго-тревел, Адріатік-тревел.
Тематичні екскурсії різної протяжності на всі смаки. Вас вразить різномаїття екскурсій в Європу з Черкас. В одному турі Ви відвідаєте десятки міст у кількох країнах. Краків і Прага, Будапешт, Венеція, Монте Карло, Рим, Відень та Берлін, Париж, Амстердам, Лондон, Барселона.

Запровадження безвізового режиму для поїздок наших громадян значно спростило та зробило більш доступними подорожі до країн Європейського Союзу. Доступні ціни. Вартість турів стартує від 40 євро. За візи платити не потрібно. Ви обираєте перелік екскурсій на маршруті.

В рамках автобусних турів Ви можете запланувати час для відвідання стародавнього Львова, познайомитися з його історією, насолодитися плодами майстерності львівських кулінарів, скуштувати львівської кави.

Запропонуємо Вам також безліч варіантів подорожей та екскурсій європейськими країнами різної тематики від інших туроператорів. Подорожуйте Європою! Вирушайте в автобусні тури з Черкас від Компаса!

Туристическое агентство Компас предлагает автобусные туры из Черкасс. Туры по Европе из Черкасс разной протяженности с выездом из Львова.
Вас поразит разнообразие экскурсий по Европе. Тематические экскурсии. В одном туре Вы посетите десятки городов в 3-5 странах. Краков и Прага, Будапешт, Венеция, Монте Карло, Рим, Вена и Берлин, Париж, Амстердам, Лондон, Барселона.
Введение безвизового режима для поездок наших граждан значительно упростило и сделало более доступными путешествия в страны Европейского Союза. Доступные цены. Стоимость туров стартует от 40 евро. За визы платить не нужно. Вы выбираете перечень экскурсий на маршруте.
Предложим Вам множество других вариантов путешествий и экскурсий по европейским странам на любой вкус. Выбирайте экскурсии по Европе из Черкасс от Компаса!Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!