Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Балканський мікс

Львів – Бухарест – відпочинок на морі в Греція – відпочинок на морі в Чорногорія – Львів

Липень Серпень Вересень
20 17 7

 

День 1

06:45 збір групи на залізничному вокзалі.

07:00 виїзд зі Львова.

Перетин україно-румунського кордону. Переїзд в транзитний готель. Ночівля.

День 2

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час.

Пропонуємо факультатвино дізнатись “чим живе та дихає” столиця Румунії, – Бухарест (10євро).

Бухарест це старовинне та романтичне місто, це місто котрастів і парадоксів, це місто з яким пов’язане ім’я Влад Пелеш. Не залишиться без Твоєї уваги місцевий Палац Парламенту, який є другим за величиною будівлею світу (після Пентагону).Вражає також і одна з найбільших в Європі за розміром площа Уніря, тут, «Румунські Елісейскі Поля» з фонтанами які зображують повіти Румунії ну і саму столицю Бухарест. Бухарест це безумовно одна з найцікавіших столиць Європи!

Збір групи. Нічний переїзд на один з курортів Греції.

День 3

Прибуття в Грецію. Переїзд на один із курортів Греції.

Вільний день для відпочинку на Егейському узбережжі.

Греція славиться теплим та ніжним морем, широкими та доглянутими пляжами. Тут немає широких вулиць і високих будинків і навіть автомобільного рух і то обмежений. Це повністю екологічно -чистий край! Греція ідеально підходит як для сімейного тихого відпочинку — ресторани, магазини так і для активного відпочинку.

Переїзд в готелі на території Греції. Ночівля.

День 4

Сніданок. Вільний день для відпочинку на Егейському узбережжі.

Факультативно в гості до Зевса (25євро). Хто не зачитувався легендами та міфами Стародавньої Еллади? Якщо Ти вже в Греції, – так вперед до Олімпу! До золотого палацу, до повелителя людей і богів, до Зевса! Сьогодні Ти відправляєшся на зустріч пригоді, перед тобою постануть із сторінок книг міфічні боги та музи, – Тебе запрошує в гості Зевс і його брати Посейдон та Аїд. У підніжжі гори розкинулось містечко Літохоро, звідки Ти і зможеш осягнути всю велич древньої Греції за келихом смачного вина.

Повернення в готель/пансіонат. Ночівля.

День 5

Сніданок. Вільний день для відпочинку на Егейському узбережжі

Запрошуємо Тебе не на екскурсію, а в місце повне таємниць та загадок, в місце де зупиняється час, – в камяний ліс Еллади, – Метеори (25євро). Слово Метеор перекладається як “той, що застиг в повітрі”, і це справді так, це досі діючі монастири які підносяться високо в небо! Потрапивши сюди, Ти закарбуєш в пам’яті картину, яка постане перед Тобою на все життя! Неможливо описати словами відчуття від поїздки сюди, –  Метеори необхідно побачити своїми очима, щоб повірити в їх існування!

Повернення в готель. Ночівля.

День 6

Сніданок. Вільний день для відпочинку на Егейському узбережжі. Збір групи. Переїзд в Касторію.

Факультативно екскурсія по місту Касторія (10євро). Маленька грецька Швейцарія – так називають туристи затишну Касторію. Тебе чекає захоплююча прогулянка в старому місті вздовж озера Орестіада під цікаві розповіді, міфічні історії стародавнього міста. Ну і найкраще, тут, навіть найвибагливіша модниця може обрати для себе шубку. Вільний час.

Збір групи. Переїзд в Чорногорію. Ночівля.

День 7 Відпочинок на Адріатичному узбережжі.

Адріатичне море — ніжне і тепле. Легкі хвилі, чистий пляж, а вода блакитно прозора… Море манить нас до себе і змушує повертатись сюди знову і знову. Адріатика!

Цитинський монастирНаціональний парк ЛовченБоко Которська затока

Рекомендуємо: оглядова екскурсія Міні Монтенегро. (25євро) Цетінє — місто збережених традицій та звичаїв, старовинних розвалин та живописних природних пейзажів. Поринути в атмосферу могутньої віри та відданості Ти матимеш нагоду у Цетинському монастирі, де зберігаються мощі Святого Петра Цитинського, частини Животворного хреста, десниці Йоана Хреститиля та реліквії Ордену мальтійський лицарів! Переїзд у Національний парк Ловчен. Тут на Чорногорському Олімпі перед Тобою відкриється неймовірна панорами – вся Чорногорія на Твоїй долоні… (тривалість орієнтовно 8 год)

Поверненя в готель. Ночівля.

День 8

Відпочинок на Адріатичному узбережжі.

Скадарське озероОбід на Скадарському озеріСкадарське озеро

Рекомендуємо: самісіньке серце Чорногорії, місце де враження несамовитою красою переповнюватимуть Твою душу —Скадарське озеро*! (35 євро, 29 євро без обіду) Мальовничі краєвиди, недоторкані береги, запашне вино та смачні рибні страви очікують на Тебе! (тривалість орієнтовно 5 год)

Повернення в готель. Ночівля.

День 9 Виселення з вілли. Відпочинок на Адріатичному узбережжі.
14.00 Збір групи. Нічний переїзд у Львів.
День 10 Прибуття орієнтовно о 20:00.

Вартість туру

Вартість туру при оплаті Дорослі Діти до 12 років
стандарт 285 280
знижка раннє бронювання за 2 місяці 8% 8%

У вартість входить:
– проїзд автобусом єврокласу.
– проживання в готелі категорії 2-3*/пансіонаті/віллі
– харчування – сніданки
 (в готелі в Греції)
– супровід керівника групи
– страхування
У вартість не входить:
– рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
– особисті витрати
– курортний збір 5 євро/ос в Чорногорії (оплата при бронюванні)

–  депозит на факультативні екскурсії – 26 євро (тариф стандарт). Депозит використовується на факультативні екскурсії. Невикористані кошти не повертаються.

 Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!