Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Калейдоскоп позитиву (Енерджіленд)

Львів – Вроцлав – Енерджіленд – Львів

шопінг в торгівельно-розважальних центрах

27.04.2018

День 1 19:00 – збір групи на пл. Двірцевій, м.Львів.
19:30 – Виїзд зі Львова.
Переїзд україно-польського кордону. Нічний переїзд у Вроцлав.

День 2

Прибуття у Вроцлав. Вільний час. Шопінг.

Приготуйтеся до прекрасного – це місто має все – чудовий вигляд, культуру та смак. Збудований на стику Європи, й наділений чарівністю Імперії Габсбургів, гордістю Пруссів, найкращими якостями польських ремісників, Вроцлав являється богемською рапсодією, за яку кожен князь, імператор і канцлер готовий був вести війну, чи навіть дві. Піднесений над річкою Одра, Вроцлав хизується своїми мальовничими панорами, які не поступаються жодному європейському місту. Поблукавши по барвистій мозаїці вулиць, Ви знайдете більше мостів, ніж де-небудь у Центральній Європі; Ринкову площу, яку оберігають сотні карликових гномів; а також єдине у своєму роді диво інженерної думки, внесене до списку спадщини ЮНЕСКО; не кажучи вже про повний календар свят і фестивалів. Вроцлав – місто зустрічей, місто, яке об’єднує. Оглядова екскурсія (12).

Для бажаючих трансфер до Зоопарку (15). Відвідани одного з найбільших Зоопарків центральної Європи: Африкаріум, Акваріум, павільйон Мадагаскар, Ранчо, Сахара, Терраріум … Море незабутніх вражень – ГАРАНТОВАНО!

Збір групи, переїзд у готель на території Польщі.
Поселення в готель.

Ночівля.

День 3

Сніданок. Виселення з готелю.
Шопінг.
Переїзд в ЕнерджіЛандію* м.Затор (15) – найбільший парк розваг в Польщі (26 гектарів), який пропонує десятки атракціонів, призначених для будь-якого віку, як і дітей, підлітків, так і дорослих (додатково оплачується вхідний квиток).

Збір групи. Переїзд до Львова.
Прибуття до Львова, орієнтовно о 00:00год.

 

Вартість туру при оплаті Дорослі Діти до 12 років
до 15 березня 64 60
після 15 березня 72 67

У вартість входить:
• проїзд автобусом єврокласу
• проживання в готелі категорії 2-3*, сніданок в готелі
• супровід керівника групи
• страхування

У вартість не входить:
• рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
• особисті витрати
• депозит на факультативні екскурсії – 16 євро (тариф стандарт). Депозит використовується на факультативні екскурсії. Невикористані кошти під час туру не повертаються.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!