Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

На море в Грецію!

На море в Грецію!
Дати виїздів
26/06/ – 05/07/
Вартість – 360Є, 10 днів
Програма туру

День 1

15:00 Виїзд із залізничного вокзалу м. Львів. 

Перетин кордону, переїзд по території Румунії і Болгарії.

Поселення в транзитний готель.  

Ніч.

День 2

Сніданок в готелі. 

Виселення. 

Оглядова екскурсія у м. Софія.

Софія – одне з найдавніших міст Європи. Воно сповнене історичних пам’яток різних епох, починаючи з древнього фракійського городища і закінчуючи сучасними будівлями, що гармонійно вписалися в архітектурний вигляд міста. В ході екскурсії ми відвідаємо шедевр світової архітектури, занесений в список ЮНЕСКО – Боянську церкву. Ви познайомитеся з основними пам’ятками, що  компактно розташувались в центрі столиці.  Чудово збережені зразки церковної та історичної архітектури, багатовікові традиції та багата історія Болгарії.

Нічний переїзд в Афіни.

День 3

Прибуття в Грецію. 

Ми в Афінах!

Оглядова екскурсія «Трішки про Античність»

Ми познайомимося з центральною площею Афін, побачимо, Афінський Олімпійський стадіон, зміну почесної варти, старий район Плака. І, звичайно, побачимо головну збережену пам’ятку античного світу – прекрасний Афінський Акрополь, піднімемось по Пропилеям і зайдемо до величного храму Парфенон (вхідні квитки у храм оплачуються самостійно, орієнтовно 12 євро, по бажанню).

Поселення в готель в місті Лутракі.

3-9 дні ми живемо в одному готелі на узбережжі моря! (3-х разове харчування).  

Засмагайте, купайтесь, ніжтесь під промінням гарячого сонця Греції! 

Грецьке місто Лутракі – місце, з гучною назвою, що буквально означає «лікувальні ванни». Простягається край на берегах затоки Корінфа, де його дбайливо омиває блакитна гладь Іонічного моря. Ці, воістину лікувальні землі, готові обдарувати кожного благодатним кліматом, чистим повітрям, квінтесенцією багатовікової історичної спадщини  і суєтою сучасного життя.  

Ніч в готелі.

День 4 -8

Сніданок в готелі.

Вільний час на морі в місті Лутракі.

Пропонуємо вам поєднати приємне з корисним і трішки познайомитися з Грецією відвідавши інші міста:

«Перлини Арголіди» 

Ми познайомимося з трьома етапами розвитку грецької цивілізації. Нас чекає Стародавнє місто Мікени – батьківщина царя Агамемнона, вождя еллінів при Троянській війні, “Левові ворота”, палац мікенських царів і знаменита “гробниця Агамемнона”. Проїжджаючи долину Арголіда з апельсиновими садами, Ви потрапите в першу столицю незалежної Греції – місто Нафпліон. Наступний етап – Епідавр, де ми побуваємо у святилищі бога лікування – Асклепія і у давньогрецькому театрі з приголомшливою акустикою. Знамениті оперні та естрадні співаки сучасності вважають великою честю виступити на сцені Епідавра. Обидва пам’ятники входять до Світової спадщини ЮНЕСКО. (25 €)

«Дельфи-Пуп Землі»

Дельфи – затишне грецьке містечко овіяне міфами. За повір’ям, Дельфи, в буквальному сенсі слова, вважалися центром світу. Згідно міфології, місце зустрічі двох орлів, випущених Зевсом з протилежних кінців землі, де вони впали, простромивши один одного дзьобами, і назвали – Дельфами, або «Пуп Землі». Місто було найсвятішим місцем для всіх стародавніх греків! (25 €)

День 9

Сніданок. 

Виселення з готелю. 

Переїзд в  Метеори.

Екскурсія «Ширяючі у небесах»

Монастирі Метеора – безперечно одна з найвідоміших пам’яток материкової Греції. Цей екстраординарний комплекс «видерся» на неприступні скельні башточки по краях долини річки Піньос, є одним з центрів православного християнства і одним з самих незвичайних монастирів у світі. Ви відвідаєте один з скельних монастирів і помилуєтесь неймовірними панорамами, що відкриваються на долину річки Піньос.

По дорозі заїзд на гору Олімп!

Нічний переїзд.

День 10

Після нічного переїзду пропонуємо вам відпочити у Аквапарку «Ягодина» (Сербія).

Аквапарк розташований в двох кілометрах від міста в спортивно-туристичному комплексі. Загальна  площа аквапарку три з половиною гектари. Аквапарк складається з семи басейнів і безкоштовних атракціонів для дітей, дев’яти гірок загальною довжиною в 600 метрів. Один з басейнів відповідає всім олімпійським вимогам. Весь комплекс відмінно освітлений. В аквапарку знаходиться ресторан місткістю 1200 місць, кілька ресторанів швидкого харчування і безліч точок продажу морозива і напоїв. Поруч з аквапарком знаходиться міський стадіон, тенісні корти, зоопарк, музей воскових фігур.

Прогулянка містом Ягодина.

Переїзд до України.

Прибуття автобусу на головний залізничний вокзал м. Львів.

У вартість включено

  • проживання в готелі;
  • сніданки – шведський стіл;
  • транспортне обслуговування;
  • екскурсії, які включені в програму;
  • медичне страхування;
  • керівник-супроводжуючий.

У вартість туру НЕ включено:

  • рекомендовані програми;
  • вхідні квитки.


Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!