Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Паломництво у Меджугор’є

Дати виїздів

05/04 – 10/04

Ціна туру 140 Є

День 1

Виїзд зі Львова. 

Перетин кордону, переїзд по території Угорщини.

Прибуття до Марії Повч

Марія Повч – невелике містечко на території нинішньої Угорщини, в минулому село Карпатської Русі – один з найвідоміших паломницьких центрів Західної Європи. Тут, в греко-католицькому василіанському монастирі св. Михайла зберігається чудотворна ікона Матері Божої Повчанської, що її греко-католики Закарпаття вважають покровителькою свого краю.

У світі не існує жодної ікони, яка представляла диво сльозоточіння так багато раз, як ікона Матері Божої Повчанської. 

Молитва. 

Вільний час. 

Нічний переїзд до Боснії і Герцоговини. 

День 2

Сніданок у придорожньому кафе. 

Умивання після нічного переїзду.

Прибуття до Меджугор’є. 

Меджугор`є –  унікальне місце на землі, куди стікаються люди з усього світу. Приймаючи до уваги кількість паломників, які відвідали це місце( за останні двадцять років більше двадцяти міліонів), його можна назвати світовим центром молитви, столицею молитви.

Поселеня в готель. 

Відпочинок.

Обід. 

Екскурсія.

Вечірня молитовна програма, яка відбувається щодня для всіх паломників, що перебувають в Меджугор’є.

Ніч у готелі. 

День 3

Сніданок. 

Вільний час у Меджугор’є.

Ранкові молитви.

Божественна Літургія.

Меджугор’є називають «Школою Марії». Місце поглибленої молитви, внутрішнього миру, слухання Бога та себе в тиші – серед гірської краси Боснії та Герцеговини.Меджугор’є простягається в місцевості Цітлук на сході Герцеговини. Разом з чотирма іншими поселеннями (Біяковічі, Вйоніца і Сурманці) становить великий прихід, який знаходиться на висоті 200 метрів над рівнем моря. Сама назва  «Меджугор’є» має слов’янське коріння і означає місцевість між горами. Меджугор’є – унікальне місце на землі, куди стікаються люди з усього світу. Люди різного кольору і шкіри, багаті і бідні, молоді і старі. Всі події почалися 21 червня 1981 р коли в Подбрдо, що є частиною села Біяковічі, згідно свідчень шістьох дітей, була Поява Пресвятої Богородиці. З цього дня, згідно зі словами візіонерів, Богородиця запрошує всіх до миру та віри.

Молитва на горі явищ Подбрдо.

Відвідування Мироточивого Хреста, могили батька Славка Барбарич – колишнього священика Меджугор’є.

Вільний час для приватної молитви і відпочинку.

Вечірня молитовна програма, яка відбувається щодня для всіх паломників, які перебувають в Меджугор’є: молитва Розарій, молитви за зцілення, адорація Святих Тайн.

Повернення в готель.

Вечеря.

Ночівля. 

День 4

Сніданок. 

Вільний час у Меджугор’є.

Хресна Дорога на горі Кріжевац.

Кріжевац – це гора, що височіє над Меджугор’єм, і де парафіяни спорудили хрест у пам’ять про 1900-річчя розп’яття Ісуса Христа. З 1934 року тут відправляється Свята Літургія в першу неділю після свята Різдва Богородиці (свято спорудження Хреста Господнього). Крижевац став Голгофою Святилища Меджугор’я. 

Як самостійний прихід, Меджугор’є вперше згадується в 1599 р. Цей прихід був заснований в 1892 році і присвячений святому апостолу Якову Старшому, захиснику паломників. Перша церква була побудована в 1897 році, але після першої світової війни був пошкоджений фундамент церкви, і її вже не можна було використовувати для богослужінь. Францисканські монахи Герцеговини несли в приході пастирське служіння.

Відвідування церкви Св. Якова.

Вільний час для приватної молитви, відпочинку і покупки сувенірів.

Вечірня молитовна програма, освячення куплених речей. 

Повернення в готель. 

Вечеря. 

Ночівля.

День 5

Божественна Літургія. 

Сніданок. 

Виселення з готелю.

Спільна молитва у місця появи Пресвятої Богородиці.

Переїзд до Хорватії. 

Прибуття до  Макарска – містечка на узбережжі Адріатичного моря.

Макарска затишно розташувався в тихій бухті біля підніжжя величних гір Осеява і Св. Петра. Тихе і спокійне містечко з чистими гальковими пляжами, від якого тягнеться ціла Макарська Рів’єра. Мис Св. Петра ділить узбережжя містечка на дві бухти. У східній, що йде від мису Св. Петра до мису Осеява, розташований порт. Західна бухта- це курортна зона з пляжами, уздовж якої простяглася найпопулярніша серед туристів прогулянкова набережна Марінета, з чудовою сосновою алеєю і численними кафе, ресторанами та клубами. Центр Макарски – старе місто з вузькими вулицями з бруківки, на площі розташовані квітковий і фруктовий ринки, францисканський монастир. 

Фотопауза. 

Переїзд в Спліт.

Спліт – найбільше місто Хорватії на Адріатичному узбережжі і друге за величиною в країні ( після Загреба). Тисячі туристів відвідують сьогодні це дивовижне місто і милуються його неповторною архітектурою. Головною визначною пам’яткою міста, як і раніше є палац Діоклетіана. Красива будівля на Народній площі в Старому місті – це стара ратуша з трьома готичними загостреними арками XV ст. Спліт – це не тільки історія і архітектура, це ще і популярний курорт Хорватії з сучасними готелями і живописними лагунами.

Вечірні молитви. 

Переїзд в Угорщину.

День 6

Сніданок.

Ранкові молитви. 

Прибуття в Егер

Знайомство з містом, відвідування храму Св. Антонія Падуанського і базиліки Св. Іштвана, яка є найбільшим архиєпископським собором в країні.

Вільний час.

За бажанням у паломників буде унікальна можливість скуштувати смачний м’ясний суп-гуляш і місцеві вина у винному погребі Долини Красунь. (вх. квиток оплачується додатково)

Вільний час.

Переїзд  до кордону України.

Прибуття до Центрального залізничного вокзалу Львова опівночі.

У вартість включено

  • 3 ночі проживання в готелі,
  • 3 сніданки,
  • 3 вечері,
  • переїзд автобусом єврокласу,
  • супровід духівника та керівника групи,

У вартість не входить: 

  • екскурсії згідно маршруту – 5 євро;
  • можливе одномісне поселення за додаткову оплату.
  • медичне страхування 100 грн.


Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!