Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Тижневий екстрим – тур: гори, ріки, печери

Тиждень драйву, екстріму, адреналіну, шаленної енергії. Ти просто зобов’язаний випробувати свої сили! Тур – all inclusive!!!

У вартість входить: проїзд, екскурсійний супровід, всі атракції, триразове харчування та проживання.

10-16.09, 8-14.10

6500 грн.

Тижневий екстрім-тур
1 день (неділя)

8:30 Львів (виїзд з залізничного вокзалу)

11:30-13:00 Тараканівський форт. Екскурсія

13:00-15:00 Тараканівський форт. Квест

15:00-17:00 пікнік

20:30 поселення в готелі, вечеря

2 день (понеділок)

9:00-9:30 сніданок

10:00-15:00 печери Млинки (екскурсійний і екстремальний маршрути)

15:00-16:00 обід

19:00-20:00 вечеря

20.00 Сауна

3 день (вівторок)

8:30-9:00 сніданок

10:00-16:00 сплав по Дністеру

16:00-17:00 обід

17:00-20:00 переїзд в Верховину. Поселення

21:00 печеря

4 день (середа)

7:00-7:30 сніданок

8:30 початок сходження на гору Піп Іван

10.30-11.00 полонина Смотрич (дегустація сиру)

15:00-16:00 пікнік

21:00 Вечеря

5 день (четвер)

9:00-10:00 сніданок

10:00-15:00 сплав по Черемошу

15:00-16:00 обід

17:30-18:30 музей гуцульської магії

19:00 вечеря

6 день (п’ятниця)

8:00-9:00 сніданок

10:00-12:00 похід на конях

12:00-17:00 похід в комори Довбуша. Обід

19.00 вечеря

7 день (субота)

8:00-8:30 сніданок

10:30-15:30 велотур «Яблуницьке видноколо»

15:30-16:30 обід

21:00 Львів (повернення на залізничний вокзал 22:00)

Атракції в турі
тур Тараканівський фортфото Тараканів фортекскурсія Тараканівський форт
Екскурсія по Тараканівському форті
Дубенський або Тараканівський форт був збудований в кінці 18 ст. царською Росією, для захисту земель по залізничній лінії Львів – Київ. Якісь значущі події тут так і не відбулися,оскільки цю велетенську споруду з самого початку було невдало сплановано російським військовим відомством. Хоча на будівництво форту царський уряд виділив аж 66 млн. рублів. Ромбовидний Тараканівський форт зі сторонами по 240 м в довжину та 6 м у висоту, був чудово укріплений міцними стінами та добре захищений глибокими ровами,довжиною у 230 м. Тільки уявіть собі, площа, яку займає форт – близько 4 гектарів, проте він збудований семирівневим, в казематах могло розміститися 800 військових, а на семи підземних “поверхах” форт мав три колодязі, пральню, хлібопекарню, морг, церкву та все необхідне для проживання гарнізону.

Квест у Тараканівському форті
Програма квесту була спеціально розроблена для “Молодіжного туризму”. Аналогів поки що немає. Будьте уважні, форт не пробачає легковажного ставлення до себе, а зламані кінцівки – це ще не найгірше, що може трапитися з Вами. Обов’язково, потрібно чітко дотримуватися інструкцій, оскільки втрапивши в округлу кімнату, назад без ліхтарика можна і не повернутися, а у лабіринтах споруди й поготів, заблукати – як раз плюнути. Також, варто пам’ятати, що старовинне укріплення зовсім немає нічого проти того, щоб пожбурити у Вас цеглиною згори…

Печера Млинки
печера Млинкиекскурсія в печерутур по печерам

“Млинки” – сорока кілометрова гіпсова горизонтальна печера України. Її стіни вкриті кристалічним снігом та білосніжними, коричневими, сірими, жовтими, чорними і червоними кристалами різних розмірів, що від найменшого промінця починають виблискувати всіма барвами дивовижної краси. Саме тому тут до сих пір, ще не проведено штучного освітлення. Температура у печері сягає 10 °С. Висота ходів – від 50 см до 20 м.

Сплав по річці Дністер
сплав по Дніструфото сплаврафтинг Дністер
Дністровський каньйон розташований на річці Дністер,на кордоні Івано-Франківської й Тернопільської областей. Він тягнеться від устя річки Золота Липа до устя річки Збруч. Подорожуючи берегами Дністра, можна помилуватися мальовничими краєвидами, відвідати кілька маловідомих містечок та сіл, де збереглися старовинні замки, палаци та храми. Дністер вирізняється сприятливими екологічними умовами – тут немає промислових підприємств, так що на всій довжині каньйону можна рибалити, збирати ягоди та гриби. У цьому районі склався особливий мікроклімат – високі стіни каньйону перешкоджають проникненню холодних повітряних мас. Сплав Дністром – це чудова можливість позасмагати, накупатися, намилуватися чудовими краєвидами та отримати купу позитивних вражень.

Сходження на гору Піп Іван
Це буде незабутня мандрівка крутими стежками і мальовничими галявинами. У науковому середовищі ця гора більш відома як Чорногора, і її висота сягає 2022 метри. Дістатися до неї можна кількома шляхами – але усі вони по-своєму складні і цікаві. Ми підемо дорогою із села Дземброня. Це один із найкоротших, проте й один із найколоритніших маршрутів із своїми небезпеками і перевагами.

Сплав по р. Чорний Черемош

Чорний Черемош – стрімка гірська ріка, що протікає в лісовій зоні на сході Карпат. Свій початок він бере в загадкових Чивчинських горах (Мармароський масив), на висоті 1680 м над рівнем моря, і впродовж 87 км (довжина річки) перетинає практично весь Верховинський район Івано-Франківської області. Вузьке звивисте русло річки шириною 15-20 метрів має середній ухил 14 м/км. Площа басейну Чорного Черемоша становить 856 квадратних кілометрів, а глибина від 0,2 до 1 метра зі збільшенням до низу. На річці чимало перекатів і порогів різної складності.

Чорний Черемош – божевільна, непідвладна людині водна стихія Карпатських гір невпинно притягує до себе шукачів пригод незрозумілою багатою енергетикою. Пишність цієї гірської річки вабить і спортсменів і новачків битися з вируючим духом води! Запрошуємо Вас на рафтинг найкрутішими порогами Чорного Черемошу : Дземброня, Біла Кобила, Дідів Лікоть, Гук, Гучки. Здійснюючи сплав Черемошем, Ви неодмінно помітите красиві схили вкриті густою зеленню, круті скелі, обриви і чистоту гірського повітря.

Кінний похід та трекінг по хребту “Довбушеві комори”
комори Довбушаполонина Ділфото гори

Тут переховувався славнозвісний Олекса Довбуш зі своїми опришками. Місце оповите містикою та легендами, з терпким присмаком любові до рідної Батьківщини, та нескінченним войовничим духом. Безпросвітний туман огорне Вас тонкою пеленою таємничості, крізь яку лише поодинокі загадкові промінчики вказуватимуть Вам вірний шлях до схованок опришків. Величезні кам’яні брили нависатимуть над кожним хто сюди поткнеться, застерігаючи про небезпеку, а темно зелений килим з моху будь-якої миті може розчахнути свої обійми у глибоку прірву. Карпатські коні спокійні, міцні, врівноважені та звиклі до важкої праці, у Вас буде гарна нагода тісно познайомитись з цією твариною, навчитися добре триматися у сідлі, пофотографуватись та відчути смак верхової їзди.

Веломандрівка “Яблуницьке видноколо”
велопробігфото веломандрівкагірський маршрут
Шлях у 24 км! Лише для витривалих та сильних волею! Останній день нашого туру ми пропонуємо Вам провести у веселій,спокійній та дружелюбній веломандрівці. На нашому шляху поставатимуть карпатські пейзажі незрівнянної краси, високі гори, глибокі чисті озера, гірські стрімкі ріки, безкінечні густі ліси, різні лісові мешканці, звивисті стежки, кам’янисті дороги, гуцульські колиби зі своїм неповторним національним колоритом. Здолай з нами це нелегке випробування, доведи собі, що ти – МОЖЕШ!

У вартість ВХОДИТЬ:

– триразове харчування

– проживання

– проїзд комфортабельним автобусом єврокласу

– супровід гіда-екскурсовода

– екскурсійне обслуговування в музеях

– всі вхідні квитки

– всі атракції

Що взяти з собою:

– зручне туристичне взуття, що не промокає

– куртка бажано вітрозахисна з капюшоном

– светр теплий

– головний убір

– дощовик

– купальний костюм

– рукавички для греблі

– взуття для водиШановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!