Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

«Від сусідки до сусідки» Греція+Албанія

«Від сусідки до сусідки»     Ціна : 350Є

Львів-Паралія Катеріні-Метеори-о.Корфу-Ксаміль-Саранда-Поградєц (о.Охрід)-Львів
Дати виїзду: 20.09.

1 день
Виїзд зі Львова о 07:00. Транзитний переїзд.
2 день
Прибуття до Греції ( Паралія Катеріні). Поселення в готелі. Знайомство з містечком. Нічліг.
3 день
Сніданок. Виселення з готелю. По дорозі ми відвідаємо Метеори – височенні кам’яні стовпи в декілька сот метрів, на вершинах яких між небом та землею покояться православні монастирі. Посеред найбільшої рівнини Греції – Фессалійської долини розташовані ці унікальні кам’яні глиби. Відвідування монастирів. Переїзд на о. Корфу. Паромна переправа на о. Корфу.
4 день
Сніданок. Вирушаємо до Св. Спиридона. Святий Спиридон – єпископ Триміфунтський, ще за життя був великим чудотворцем. Він зціляв хворих, лікував не тільки тілесні а й душевні недуги, виганяв бісів. Мощі святого Спиридона зберігаються в церкві, побудованій у 1590 році, в місті Керкіра, яке є головним містом острова Корфу. А покровителем міста є Святий Спиридон. До Святого Спиридона йдуть з молитвою всі нужденні і він їм допомагає!!! Говорять, що Спиридон досі ходить по світу і допомагає тим, кому дуже потрібна його допомога. За рік його взуття зношується, тому кожен рік мощі святого Спиридона перевзувають в нове взуття, а старе ріжуть на дрібні шматочки і роздають прихожанам. Нічліг.
5день
Сніданок. Виселення з готелю. Паромна переправа. Переїзд до м. Саранда. Саранда – місто розташоване на березі Іонічного моря серед гір і дуже близько до грецького острова Корфу. Назва міста походить від назви старого монастиря «Санті Куаранта». Мякий клімат, мальовничі місця, тепле море,  дорогі і бюджетні готелі та безліч ресторанчиків, що сприяють спокійному відпочинку в своє задоволення, а по дорозі до Саранди ми відвідаємо найгарніший пляж Албанії – КСАМІЛЬ. Прибуття до Саранди. Поселення в готель. Відпочинок на морі. Нічліг.
6,7 день
Сніданок. Відпочинок на морі. Факльтативно пропонується екскурсія в античне місто Бутринт (35-Євро). Ви побуваєте в унікальному місці, занесеному до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, дізнаєтеся про перше поселення на древній землі, яке, за переказами, було засновано троянцями, що тікали зі зруйнованої Троі. Стародавнє місто розташовується на вершині гори, на каналі Віваро і є частиною Національного Парку Бутринті. До н.е. Бутринті був грецьким містом, пізніше він став римською колонією, і така “зміна господарів” тривала до початку Середньовіччя. Не пропустіть можливість пройти по вулицях стародавнього міста, побачити на власні очі римські терми, античний театр, храм бога Асклепія і багато, багато іншого. Нічліг.
8 день
Сніданок. Переїзд до м. Поградєц,  розташованого за 140 км. від Тірани в південно-східній частині Албанії на кордоні з Македонією, – один з найкрасивіших курортів країни. Хоча це і нове місто, але воно має свою багату історію. Поградєц користується популярністю тим, що пропонує туристам особливий клімат, має неповторні гірські пейзажі. Курорт знаходиться на березі найглибшого на Балканах озера Охрід. Озеро відоме своєю чистою водою, красою навколишньої природи і гірськими пейзажами, рибою-ендеміком Коран. Поселення в готель. Відпочинок на озері.  Нічліг.
9 день
Сніданок. Відпочинок на озері. Виїзд до України.

У вартість входить:
проїзд автобусом єврокласу;
проживання:
1ніч – Паралія Катеріні
2ночі – о. Корфу
3нічі – м. Саранда
1ніч – м. Поградєц
харчування: ВВ;
послуги тур фірми.

Додатково оплачується:
вхідні квитки в об‘єкти відвідання;
паромна переправа (22 є.)
особисті витрати;
медичне страхування;
додаткове харчування.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!