Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Санта-Барбара

Тури в Санта-Барбару з Черкас від Компаса.

Санта-Барбара – це куточок Іспанії на Каліфорнійському узбережжі. Білі будинки з різнокольоровими черепичними дахами побудовані в класичному іспанському стилі. Між будинками на набережній та інших вулицях міста піднімається до неба безліч пальм, перетворюючи місто в чарівне поєднання білизни і глибокої смарагдової зелені. Крім вуличних дерев і клумб, ви знайдете в Санта-Барбарі безліч садів і парків. Ботанічний сад, Парк Франчески і квітник Карпінтерія запрошують мешканців міста та його гостей в царство листяної тіні та ароматів безлічі екзотичних рослин.

Санта-Барбара є культурним і науковим центром Каліфорнії. Під час відпочинку тут ви зможете відвідати Університетський художній музей, Історичний музей, Морський музей, планетарій і ще багато цікавих місць. Більшість з них безкоштовні, так що спрагу прекрасного і цікавого ви зможете задовольнити абсолютно вільно.

Не варто забувати і про пляжі Санта-Барбари. Смуга золотистого піску вздовж узбережжя Тихого океану привертає до себе мандрівників і місцевих жителів цілий рік. Вода тут ніколи не вистигає настільки, щоб перешкоджати купанню.

Пам’яток в Санта-Барбарі безліч. Захоплюючі музеї і картинні галереї запрошують на екскурсії всіх бажаючих. А піша прогулянка уздовж білосніжних будинків Санта-Барбари дозволить повною мірою відчути чарівність цього каліфорнійського міста.

Ресторани Санта-Барбари пропонують мандрівникам різноманітну кухню з великою кількістю морепродуктів.

Відпочинок з дітьми в Санта-Барбарі буде, в першу чергу, пізнавальним.

Невеликий аеропорт Санта-Барбари приймає переважно внутрішні авіарейси США. Тому летіти сюди вам належить з Лос-Анджелеса або Сан-Франциско. Деякі мандрівники рекомендують подолати цю відстань потягом.

Найбільш витратною частиною бюджету подорожі в Санта-Барбару стане авіапереліт і віза США. В іншому провести відпочинок в цьому дивовижному місті можна порівняно недорого. Тут реально відшукати недороге комфортне житло, вибрати закусочну, де обід обійдеться вам в декілька доларів або готувати самостійно на кухні хостелу.

Готелів у Санта-Барбарі багато, і всі вони досить високого класу. У п’ятизірковому готелі Санта-Барбари, подібному Simpson House Inn, номер на двох обійдеться вам від 200 до 600 USD на добу. У готелі з чотирма зірками, такому як Bath Street Inn, ви зможете оселитися за 150-350 USD на добу. У тризірковому готелі, наприклад, в Santa Barbara House by Hyatt, номер на двох коштуватиме 90-290 USD на добу. У недорогих готелях і хостелах Санта-Барбари ви зможете оселитися за 20 USD на добу.

Туры в Санта-Барбару из Черкасс от Компаса.

Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!