Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Що робити, якщо Ви спізнилися на літак.

Спізнитись на літак. Туристична агенція Компас.

Нарешті Ви закінчили всі підготовчі роботи і готові відправитися на заслужений відпочинок. Чемодан упакований за всіма правилами, квитки на місці і Ви з безпечністю зітхнули на повні груди. Але передбачити всі ситуації досить складно. Може статися так, що Ви випадково переплутали час вильоту, застрягли в кабіні ліфта або дорожньому корку, насамкінець проспали – і все, сталося непередбачене, Ви спізнилися, а літак природно вирушив в рейс без Вас. Як слід вчинити Вам в такому випадку?
Звичайно, існує маса непередбачених випадків і ситуацій, які в принципі не залежатимуть від Вашого впливу, і тоді запізнення на літак не буде таким гірким і образливим. Але коли все це сталося з Вашої вини, то нарікати тут нічого.

Щоб не потрапити в подібну ситуацію, слід запам’ятати деякі елементарні моменти, які завжди допоможуть Вам уникнути запізнення на літак

1. Перед вильотом заведіть запасний будильник. Не має значення, яким він буде, головне, щоб він Вас обов’язково розбудив.
2. Виходьте з будинку заздалегідь і правильно розрахуйте час, необхідний для того, щоб вчасно дістатися до пункту вильоту. Адже Ви не проживаєте поруч з аеропортом, щоб пішки дістатися до нього, а як добре відомо дорога – це завжди лотерея і дуже часто програшна для Вас. Адже в дорозі може трапитися всіляке – погана погода, корок на трасі, аварія. Не варто випробовувати долю.
3. Будьте особливо пильним при бронюванні авіаквитків, особливо в тих випадках, коли Вас чекає пересадка. Залиште для собі деякий час на транзит. Запам’ятайте назви терміналів, адже не завжди виходить так, що Ви будете вилітати з того ж терміналу, на якому приземлився Ваш літак.
4. Ризик запізнення на посадку в літак все одно завжди залишається. Як приклад, причиною цього може стати відвідування магазину duty free, де Ви можете втратити свою увагу. Особливо уважно слухайте оголошення інформаційної служби.

Але як слід вчинити, якщо Ви все-таки спізнилися?

1. У тому випадку, якщо Ви не змогли пересісти на інший літак, через затримку рейсу, і це одна і та ж авіакомпанія, то потрапити на наступний найближчий рейс Вам буде зовсім не складно. Це є виною авіакомпанії, і природно, вона повинна зробити все для того, щоб Ви змогли благополучно дістатися до місця призначення.
2. Але якщо Ви спізнилися на посадку зі своєї вини, то в такому випадку обов’язково доведеться заплатити штраф. Розмір штрафу буде визначатися умовами Вашої авіакомпанії. Необхідно підійти до стійки авіакомпанії в аеропорту і дізнатися про наявність вільних місць на найближчий рейс і суму штрафу при обміні на новий квиток. А ось якщо Ви придбали авіаквиток по акції, то обміняти його, напевно, не вийде – доведеться купувати новий.

Опоздать на самолет. Туристическое агентство Компас.


Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!