Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Що робити, якщо Ви втратили свій багаж?

Втрата багажу. Туристичне агентство Компас.

Ви прилетіли до чужої і незнайомої Вам країни, щоб відпочити на одному з курортів. Відразу після прильоту Ви вирушаєте до транспортної стрічки щоб взяти свій чемодан. Але як не дивно, його немає. Протягом 5-10 хвилин Ви чекаєте, що він раптом з’явиться, але він не з’являється. Як слід вчинити в такій ситуації?

В першу чергу Вам слід заспокоїтися. Панічний стан ніколи не допомагав вирішити стресову ситуацію. Ви повинні знати , що втрата багажу є досить поширеною ситуацією. Кожен день в аеропортах усього світу більше 70-ти тисяч пасажирів не можуть знайти свій багаж відразу після прильоту. Але працівники аеропортів добре знають як допомогти Вам в ситуації, що виникла.

Слід звернутися до працівника аеропорту біля стійки Lost & Found. Цей пункт обслуговування пасажирів працює цілодобово, і розташований безпосередньо біля транспортної стрічки. Зверніться до співробітника із заявою про зникнення багажу. Цей співробітник дасть Вам для заповнення відповідний акт – Passenger Irregularity Report (PIR). Такий акт необхідно заповнити не пізніше, ніж за сім діб після прибуття до аеропорту призначення. Тут існує правило – чим раніше, тим краще. Дані статистики говорять про те, що в більшості випадків 85% багажу вдається знайти протягом перших двох діб.

Причини втрати речей можуть бути найрізноманітніші – відірвалася бірка, яку кріплять під час реєстрації авіаквитка, збій в системі комп’ютера і нарешті, людський фактор, який викликаний помилкою вантажника.

Після цього бажано сходити в відділення авіакомпанії, послугами якої Ви користувалися, і сповістити співробітників про те, що сталося. У відділенні Вам можуть запропонувати грошову компенсацію за загублений багаж або видати  набір першої необхідності, щоб Ви змогли почати свій відпочинок. Але, якщо Ви були передбачливі, то такі речі Вам навряд чи знадобляться. Всі свої цінні речі, документи, гроші, кредитні картки, ювелірні вироби, техніку, засоби особистої гігієни, лікарські препарати завжди слід брати з собою до салону літака разом з ручною поклажею. Це дасть Вам можливість уникнути ряду проблем і уникнути стресових ситуацій.

Якщо Ваш багаж знайшовся, то служба розшуку багажу авіакомпанії негайно подзвонить Вам. Якщо Ви раптом виявите бажання дізнатися на якій стадії зараз знаходяться пошуки багажу, то можна зайти на сайт World Tracer. Розміщена на сайті інформація допоможе дізнатися, де в даний час знаходиться Ваш чемодан, згідно десятизначного коду, який Вам видали в офісі Lost & Found.

Якщо Ваш багаж знайшовся, то його зобов’язані доставити Вам додому. Із загальної кількості авіакомпаній винятком є ​​турецька авіакомпанія Turkish Airlines, у якій відсутня служба доставки багажу. Знайдений багаж вони доставляють в аеропорт вильоту.

При отриманні багажу Ви повинні надати співробітникові авіакомпанії паспорт, PIR і декларацію, яку Ви зобов’язані заповнити в аеропорту разом з актом втрати багажу.

Якщо протягом 21-го дня Ваш багаж не знайшовся, то його прийнято офіційно вважати втраченим. У зв’язку з цим Ви маєте повне законне право вимагати у компанії авіаперевізника грошову компенсацію. Така компенсація розраховується згідно з тарифом – 20 доларів за кожен кілограм ваги Вашого багажу, але він не може бути більше ніж 35 кілограм. Вага багажу завжди вказується на багажному талоні.

З метою зниження ймовірності втрати багажу, обов’язково перевірте достовірність інформації на багажній бірці і як вона закріплена на валізі. А щоб швидше знайти багаж бажано наклеїти на валізу додатковий ярлик, на якому будуть вказані Ваші контактні дані.

Потеря багажа. Туристическое агентство Компас.


Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!