Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Що таке раннє бронювання турів

Раннє бронювання турів з Черкас. Туристична агенція Компас.

У всьому світі туристи вже давно і активно користуються перевагами раннього бронювання турів. Більшість туристів в Європі заздалегідь бронюють свої подорожі. І це все не дарма. Адже знижки на тури раннього бронювання часто досягають 40%.

Раннє бронювання (early booking) – це акція, розроблена спільно туроператорами, готелями і перевізниками. Сенс її полягає в тому, що тури, заброньовані і сплачені місяцями заздалегідь, коштують набагато дешевше.

Готелі зацікавлені якомога раніше отримати гроші від туристів, щоб гарантувати собі наповнюваність, а також отримати грошові надходження в міжсезоння. А оскільки туристи не дуже люблять планувати відпочинок заздалегідь, то готелі йдуть на дуже серйозні знижки при оплаті туру за кілька місяців до поїздки, для того, щоб зацікавити туристів матеріально. Схожі мотиви і в туроператорів, і в авіаперевізників.

Переваги раннього бронювання турів для туриста:

  1. Економія на покупці туру. Як вже говорилося вище, по акціях раннього бронювання туристи можуть заощадити до 40% своїх грошей. Як правило, знижки на тури раннього бронювання складають 10-30%.
  2. Доступність кращих готелів і зручних авіарейсів. Хороший готель – популярний готель. Слід пам’ятати, що в якісні готелі приїжджають туристи з усього світу, зокрема з країн, де широко поширене раннє бронювання, тому велика ймовірність того, що кращі місця будуть розкуплені заздалегідь.
  3. Раннє бронювання вигідне ще й тим, що скориставшись ним, ви можете не переживати про коливання курсів валют (а в сезон курс як правило зростає). Після того, як ви оплатили тур, будь-які зміни на валютному ринку на вартість путівки вже не впливають. Ніяких доплат не потрібно буде здійснювати і в разі зростання цін на готелі та авіаперельоти.
  4. Відсутність метушні, пов’язаної з підготовкою документів. Особливо це стосується візових країн. Деякі довідки та дозволи вимагають досить багато часу для оформлення. А заздалегідь це зробити набагато простіше.
  5. Насолода від планування і передчуття майбутнього відпочинку. Коли ми знаємо, що попереду на нас чекають релакс і море вражень – працюється зовсім по-іншому – більш натхненно і легко.

Тому, якщо у вас в родині і на роботі стабільна обстановка, що дозволяє будувати довгострокові плани, однозначно варто користуватися раннім бронюванням турів.

При цьому необхідно враховувати, що при відмові від таких турів в більшості випадків передбачені штрафні санкції. Але не варто панікувати завчасно. Насправді, від непередбачених ситуацій рятує страхування від невиїзду, яке передбачає повне відшкодування вартості туру незалежно від причин, які перешкодили вашій поїздці. Цей вид страхування не буде обтяжливим для вашого гаманця (вартість страхування становить лише кілька відсотків від вартості туру).

Так що, стежте за нашими оголошеннями  про початок раннього бронювання, користуйтеся пошуком турів онлайн на нашому сайті, а найкраще-надішліть замовлення на підбір туру, і тоді Ви зможете придбати найвигідніші тури в потрібний для Вас час.

Раннее бронирование туров из Черкасс. Туристическое агентство Компас.


Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!