Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Сіцилія, Італія.

Сіцилія з Черкас. Туристична агенція Компас!

Розташований в центрі Середземномор’я, є найбільшою областю Італії. У далекій давнині тут проживали племена Сіканів і сикулів. У VIII столітті до нашої ери ці землі почали освоювати фінікійці і греки, які заснували ряд міст. Пізніше сюди прийшли римляни, підкорили собі грецькі і карфагенські колонії, а з розпадом Західної Римської імперії островом почала правити Візантія. У IX столітті Сіцилію з півдня поступово почали захоплювати араби-мусульмани, і був утворений емірат зі столицею в Палермо. В XI столітті острів завоювали нормани,що прийшли з півночі, їх пізніше змінювали інші правителі. Але саме в період правління арабів і норманів Сіцилія стала однією з найбільш потужних держав того часу, про що свідчать прекрасні пам’ятники архітектури.

У цьому можна переконатися на прикладі Палермо – головного міста Сіцилії, де збереглися чудові споруди того періоду. Серед них виділяється королівський палац з Палатинскою капелою і залом короля Рожера, які могли б служити яскравою ілюстрацією до казок «Тисячі і однієї ночі». Це кафедральний собор – усипальниця сіцилійських королів і німецьких імператорів. Храми Марторана, Сан-Катальдо і собор в Монреалі, передмісті Палермо, прикрашають рідкісні по красі мозаїки. Тут проводиться безліч свят, і одне з найбільш значущих присвячене св. Розалії, покровительці міста.

На східному узбережжі острова знаходиться друге за значимістю місто Сіцилії – Катанія, батьківщина композитора Вінченцо Белліні. Тут збереглися руїни римського театру і норманський замок Урсіно. Площа перед кафедральним собором прикрашена незвичайним Фонтаном слона, який є символом міста. Одна з вулиць міста, Віа Етні (via Etnea), була прокладена вулканічною лавою, яку періодично викидає Етна – найвищий вулкан Європи (3300 м). До цього вулкану відбуваються екскурсії, але піднятися можна лише до певної висоти. Туди можна потрапити як з Катанії, так і з Таорміна. У цьому красивому курортному місті, розташованому на горі, виділяється Грецький театр (Teatro Greco). Нижче коло моря розкинулося курортне містечко Наксос.

На південному сході острова розташовуються Сіракузи – одне з перших грецьких міст. Тут народився великий математик і фізик Архімед. У місті збереглися стародавні храми, археологічний парк «Неаполіс» зі старовинною каменоломнею і «Вухом Діонісія» – величезної печерою з дивовижною акустикою, фонтан мисливця Артеміди в оточенні зростаючого папірусу. Найбільш яскраві святкування тут пов’язані з постановками класичних давньогрецьких п’єс. Неподалік є гарне містечко Ното, відоме як «перлина бароко». Після руйнівного землетрусу в 1703 році воно було відбудоване знову в єдиному стилі з бароковими храмами і палацами.

На півдні Сіцилії знаходиться Агрідженто, в минулому центр грецької культури на острові. На місці старого міста зберігся цілий комплекс, що складається з семи давньогрецьких пам’яток та інших споруд (Долина храмів). У лютому там проходить свято мигдалю, а в серпні – Тиждень Піранделло (на пам’ять про знаменитого італійського драматурга XX століття). Особливе свято присвячене грецькій богині Персефоні.

Області Сіцилія адміністративно підпорядковуються більш дрібні острови. На півдні – Пантеллерія і Лампедуза, які приваблюють любителів спокійного відпочинку. На заході – загадкові Егадські острови, ще зберігають пам’ять про фінікійців, а на півночі – острів Устіка і цілий архіпелаг, що складається з семи еолових (Ліпарских) островів. Головний центр еоловий островів – місто Ліпарі, в якому збереглося багато пам’яток минулих епох.

Поїздки до цих островів починаються в Мессіні, місті на північному сході Сіцилії, яке сильно постраждало під час потужного землетрусу 1908 року. Материк і острів розділяє Мессинська протока. Із стрімким плином її вод пов’язаний давньогрецький міф про Одіссея. Саме там протоку з двох сторін стерегли чудовиська Сцилла і Харибда, але хитромудрий Одіссей зумів подолати цю перешкоду. Через протоку діє поромна переправа, призначена як для автотранспорту,так і для потягів.

Подорож по Сіцилії залишає одне з найяскравіших вражень. Їх створюють не тільки дивовижні пам’ятки різних епох і цивілізацій, але і численні пляжі вздовж узбережжя, здебільшого піщані. Місцева кухня – це оливкова олія, фрукти, овочі, риба, чудове вино і, звичайно, сицилійські солодощі, які залишилися остров’янам в спадок від арабів.

Туристи прибувають в міжнародні аеропорти Палермо і Катанії. По всьому острову прокладено прекрасні автомобільні дороги і курсують рейсові автобуси.

Сицилия, Италия из Черкасс – Туристическое агентство Компас.

Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!