Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Сонячний опік

Сонячний опік. Туристична агенція Компас.

Ви провели занадто багато часу на відкритому повітрі без сонцезахисного крему?

У Вас є хороші шанси засмагнути  і отримати сонячні опіки!

Не ризикуйте. Крім кількох неприємних днів, це ще й велика шкода для організму.

Подбати, щоб сонячний опік не повторився, нам допоможуть поради лікаря-терапевта.

Як не згоріти на сонці?

 • Правильно користуйтеся сонцезахисним кремом.
  Щоб сонячний опік не зіпсував відпустку, необхідно наносити крем за 20-30 хвилин до виходу на відкрите сонце. Це дасть можливість захисному засобу подіяти перш, ніж на шкіру почнуть впливати сонячні промені. Повторно використовуйте сонцезахисний крем кожні 2 години. Робіть це частіше, якщо знаходитеся в воді або багато потієте.
 • Заховайтеся від сонця.
  Завжди носіть капелюх, щоб сонячний опік не загрожував шкірі голови, і темні окуляри, щоб захистити очі. Слід пам’ятати, що Ваш гарний м’який загар може легко перетворитися на пухирі опіку другого ступеня. Покиньте місце з прямими сонячними променями, перш ніж це сталося!
 • Оберігайте губи.
  Їм сонячні опіки загрожують найсильніше – адже Ваші губи загоряють швидше, ніж шкіра. Нанесіть SPF бальзам для губ.

Засоби від сонячного опіку

Опіки шкіри – дуже болюча проблема, яка потребує належного лікування. Тому їх краще уникнути, ніж лікувати. Але якщо вже сонячні опіки трапилися, можна зробити процес загоєння трохи легше, дотримуючись наших порад.

 1. Прийміть прохолодний душ або ванну.

Сонячний опік дуже схожий на інші види опіків, і Ваша шкіра буде гарячою на дотик. Тому Ви відчуєте миттєве (але тимчасове) полегшення від прохолодної води.

 1. Заспокойте шкіру алое вера.

Це простий і дієвий спосіб полегшити біль від сонячного опіку. Необхідно купити гель алое-вера  і заздалегідь покласти його в свою аптечку. Застосовувати цей засіб треба кілька разів на день для полегшення симптомів болю.

 1. Зволожуйте шкіру.

Від сонячного опіку шкіра пересихає, і якщо Ви не зволожите її, можете відчути жахливий зуд. Беріть з собою в поїздку засоби на натуральній основі – такі, як масло какао.

 1. Прийміть знеболювальний засіб.

Сонячний опік може бути дуже болючим. Допоможе зменшити біль парацетамол. Продовжуйте приймати ліки при болю перші 1-2 дня.

 1. Зверніться за медичною допомогою у разі необхідності.

Сонячні опіки не завжди можна лікувати в домашніх умовах. Якщо Ви бачите декілька великих пухирів або відчуваєте сильний біль, зверніться до лікаря. Вам потрібно сильний знеболюючий засіб і захист пошкоджень шкіри від бактерій.

Тому повертаємося до того, з чого почали наші поради – пам’ятайте про те, як не згоріти на сонці.

І покладіть в аптечку мандрівника наступні засоби від сонячного опіку:

 • алое;
 • крем-зволожувач;
 • SPF бальзам для губ;
 • знеболююче.

P.S. Дуже ефективний засіб – пантенол. Є невеликі упаковки, які комфортно взяти з собою в дорогу. Це засіб дивовижно допомагає від сонячних опіків, заспокоює шкіру, утворюючи захисну плівку, має болезаспокійлевий ефект. Крім усього пантенол застосовується для прискорення загоєння порізів і різних травм, які у вологому кліматі погано гояться. Обов’язково візьміть – найкраще у вигляді невеликого спрея. За кордоном пантенол не знають взагалі, але існує багато його аналогів.

Солнечный ожог. Туристическое агентство Компас.


Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!