Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Схеми обдурювання туристів

Схеми обдурювання туристів. Туристична агенція Компас.

Участь в аферах.

Ця схема змушує дивуватися – наскільки дурні бувають люди. За даними страхових компаній, на цю вудку попалися багато мандрівники в США і Канаді. Але географія шахраїв схильна розрослася.

Схема наступна – підходить незнайомець і пропонує заробити тисячі доларів, якщо Ви приєднаєтеся до якоїсь шахрайської операції. Наприклад, по ходу руху автобуса влаштують невелике зіткнення, і пасажири отримають компенсацію.

Більшість пасажирів, кажуть Вам, будуть в курсі, і всі дружно скажуть, що це була вина водія, після чого отримають компенсацію від компанії, що володіє автобусом. Від Вас вимагається лише дати вашому новому другові 250 доларів, а він вам натомість дасть номер автобуса і час виїзду.

На наступний ранок Ви сідаєте в автобус і частину шляху змовницьки підморгує попутникам, тільки поступово починаючи розуміти, який Ви бовдур.

Подібні афери стосуються провозу алмазів, наркотиків і безлічі інших варіантів. Найголовніше – не грати в ігри з законом, якщо Ви  не хочете побувати на тривалій екскурсії до місцевої в’язниці. І ще, ніколи не давайте гроші, в надії заробити великі, обдуривши закон. Скільки можна наступати на одні й ті ж граблі.

Шахраї та злодії

Будьте дуже обережні і нікому не довіряйте, особливо це стосується напівциганських країн – наприклад, Італії – адже там зазвичай ошиваються натовпи різноманітних шахраїв і злодіїв. Дуже небезпечні і агресивні можуть бути кишенькові злодії. Якщо Ви спробуєте їх зловити, вони можуть серйозно поранити вас. Нерідко на вулицях Ви можете зустріти жінок з “фальшивими” дітьми: така дама тримає на руках немовля, загорнуте в пелюшки, а потім раптово упускає його. Ви, звичайно, дивитесь на неї, а злодії тим часом крадуть ваш гаманець.

Остерігайтеся і будь-яких незвичайних явищ – всі вони можуть бути лише способом відвернути Вашу увагу.

Переповнені народом місця можуть бути ідеальним місцем для шахраїв. Ви потрапляєте в щільний натовп, опиняєтеся притиснутим до якого-небудь великого чоловіка і майже не можете поворухнутися. Рано чи пізно натовп розсмокчеться, і Ви виявите, що злодії встигли обчистити кишені. Ви позбулися гаманця, годинника та інших речей. Тим, кому такий розвиток подій не подобається, не варто ходити по вузьких наповнених людьми вулицях або бути на них гранично уважними. Всі цінності тримайте спереду і під контролем в будь-якому натовпі.

Дрібні жебраки

Подорожуючи по Індії, Шрі-Ланці або інших бідних країнах, Ви будете зустрічати місцевих жителів, що просять показати найменшу купюру Вашої країни, а потім починають випрошувати її  під приводом того, що син колекціонує іноземні гроші. Зазвичай такі “колекціонери” збираються в місцях, де завжди багато зарубіжних туристів.

Увага! Ніколи не давайте дітям в Індії нічого, особливо грошей. Або робіть це дуже приховано. Ця невинна дія може викликати небезпечну ситуацію. Налітає купа дітей з різних сторін, що починають випрошувати усіма відомими їм способами хоч що-небудь. Відбити їх зможуть тільки поліцейські, причому кийками на Ваших очах. Якщо поліцейських не виявиться поблизу – наслідки більш невизначені.

Носії і помічники

Ви приїхали в будь-яку фешенебельну столицю світу, Вам хочеться скоріше розмістити речі в готелі і піти загоряти (на екскурсії, грати в казино та інше). Як правило, коли Ви розвантажуєте багаж в аеропорту або в готелі, поруч завжди з’являються люди, що готові  допомогти донести валізи. На жаль, їх сприяння небезкорисливо: частина Ваших сумок може зникнути. Тому, якщо Ви не хочете втратити речі, не довіряйте нікому розвантаження і завантаження або ретельно стежте за всім багажем. Шахраї працюють блискавично: не встигнете оком моргнути, як позбудетеся якої-небудь з торбинок.

Навіть якщо це “чесні” носії, не завадить дізнатися скільки коштуватимуть їхні послуги. Вони не завжди адекватні. Якщо Ваші речі хочуть піднести в готель – обов’язково переконайтеся, що це працівники готелю.

Лжемонахи

З’явилися аферисти, які одягаються в шати буддійських ченців і вимагають у довірливих туристів чималі гроші. Брехливі монахи не просять їжу, вони випрошують у туристів солідні купюри, в той час як справжні буддійські ченці не просять милостині після восьмої години ранку, не кажучи вже про те, що грошей вони не просять зовсім.

Місцева поліція, по можливості, відловлює лже-монахів.  Але шахраїв все ж вистачає і вони знаходять нові способи заробітку.

Псевдополіцейські

Чи знаєте Ви, як виглядає справжній поліцейський в країні, куди Ви попрямували подорожувати? До того ж, на багатьох популярних курортах місцева влада створює підрозділи туристичної поліції, у яких є своя особлива форма і емблеми. Як показує практика, більшість туристів не знайомі із зовнішнім виглядом поліцейських, але, не замислюючись, довіряє людям в поліцейській формі і вважає їх дії легальними. Чим же це може загрожувати?

Найпростіша схема, коли псевдополіцейські підходять до туристів самостійно, починаючи контакт з перевірки паспорта. При цьому в ваших документах виявляються якісь порушення, і «поліцейський» пропонує пройти у відділення. Він погоджується «вирішити питання» на місці за готівку. І багато туристів воліють заплатити. Причому порушення можуть бути вигаданими, але боязнь бути затриманими геть відключає мізки невдалим туристам.

Більш витончений спосіб пов’язаний вже з порушеннями закону і залученням в порушення самих туристів: Вас можуть застукати з повією там, де це заборонено; Вам можуть продати наркотики і тут же поблизу виявиться поліцейський. Причому іноді поліцейські в цих схемах з’являються вже справжні, просто вони працюють в частці з шахраями.

Якщо Ви впевнені, що  нічого не порушували, слід стояти на своєму і не визнавати свою провину. Якщо Вам запропонують пройти до поліцейської дільниці, сміливо погоджуйтеся. Тоді шахраїв як вітром здує.

Але якщо ж Ви дійсно попалися на «гарячому» і похід до поліцейської дільниці може загрожувати великими проблемами, то в такому випадку можна спробувати вирішити проблему на місці. Але будьте з цим обережні. А раптом Вам попався справжній і чесний поліцейський (такі є в цивілізованих країнах). Тоді дача хабара загрожує ще більшими проблемами.

Перевезення будь-яких товарів

Ситуація проста до нестями. До Вас підходить бабуся (мила дівчина, хлопець і так далі) і просить передати комусь що-небудь. Це може бути і валіза, і якась статуетка, і просто книга – не важливо. Дуже часто за цим стоїть незаконна передача будь-якого товару. Наприклад наркотиків. Скільки вже було фільмів на цю тему. Але до сих пір не доходить до деяких туристів, що подібного роду передачі пов’язані з божевільними складнощами.

Наприклад, в Таїланді провезення наркотичних засобів карається смертною карою. Ваше виправдання, що Вам хтось передав, демонстрація паперів з телефонами приймаючої сторони та інше не матиме ніякого успіху. Навіть консулу буде практично неможливо виручити Вас з подібної ситуації.

В ОАЕ це можуть бути фальшиві гроші (до речі, наркотики теж), що так само карається смертною карою.

Нічого ніколи не передавайте і взагалі не беріть навіть ненадовго. Вас можуть попросити потримати чужі речі, а потім поліція знайде у Вас крадений товар. Будьте обережні!

Схемы обмана туристов. Туристическое агентство Компас.


Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!