Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.





Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.









Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.









Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Типи харчування, класифікація

 1. A La carte

Меню, в якому кожне блюдо вказане з ціною.

 1. AI (All inclusive)

Cистема обслуговування в готелях, відповідно до якої триразове харчування, напої і окремі види послуг надаються безкоштовно. Різновидом системи є max inclusive, коли перелік додаткових послуг може бути істотно розширений (безплатне користування перукарнею, спортзалом і т.і.).

 1. All inclusive De Luxe

У кожному номері – банний халат і тапочки. У день приїзду гостям подаються свіжі фрукти. Обслуговування – повний пансіон, включаючи алкогольні і безалкогольні напої місцевого і імпортного виробництва, морозиво, напої в міні-барі, обслуговування в номерах (room service), відвідування спеціалізованих ресторанів а-ля карт.

 1. All inclusive Fine Service

У кожному номері надаються банний халат і тапочки, щодня в номері – свіжі фрукти, шоколад. Повний пансіон, алкогольні та безалкогольні напої місцевого та імпортного виробництва, спеціалізовані ресторани а-ла карт, морозиво, напої в міні-барі, обслуговування в номерах, тур на яхті.

 1. All inclusive High Class

Повний пансіон, алкогольні та безалкогольні напої місцевого та імпортного виробництва, спеціалізовані ресторани а-ла карт, морозиво, напої в міні-барі, обслуговування в номерах, масаж, пральня, боулінг, курси навчання гри в теніс. Безкоштовно все, крім магазинів, телефону, лікаря, перукарні, деяких видів спорту і підводного плавання.

 1. All inclusive PLUS

Повний пансіон, алкогольні та безалкогольні напої місцевого виробництва, спеціалізовані ресторани а-ла карті, морозиво, вода в міні-барі.

 1. All inclusive Royal Class

Повний пансіон, алкогольні та безалкогольні напої місцевого та імпортного виробництва, спеціалізовані ресторани а-ла карт, морозиво, в міні-барі: вино, пиво, прохолодні напої, обслуговування в номерах, інтернет-кафе, боулінг, курси навчання гри в теніс.

 1. All inclusive Superior

У кожному номері – банний халат і тапочки, щодня в номер доставляються свіжі фрукти, шоколад. Повний пансіон, алкогольні та безалкогольні напої місцевого та імпортного виробництва, спеціалізовані ресторани а-ла карт, морозиво, напої в міні-барі, курси навчання грі в теніс, міні-гольф.

 1. All inclusive ULTRA

Сніданок, пізній сніданок, обід, полуденок і вечеря – шведський стіл. Гідний вибір десертів, усіляких закусок, напоїв місцевого та імпортного виробництва. Більшість готелів, що працюють за системою Ultra All Inclusive, також пропонують гостям додаткове безкоштовне харчування в ресторанах з кухнею різних народів світу. У кожному номері – банний халат і тапочки, в день приїзду гостяма подаються свіжі фрукти. Спеціалізовані ресторани а-ла карт, морозиво, напої в міні-барі, масаж, інтернет-кафе, курси навчання грі в теніс.

 1. BB (Bed & Breakfast)

У вартість проживання включений тільки сніданок (шведський стіл). Додаткове харчування надається за окрему плату в ресторанах і барах готелю.

 1. BBL (BB + Lunch)

Сніданок та обід.

 1. BO (Bed Only)

Розміщення без харчування.

 1. FB (FullBoard)

Повний пансіон: сніданок, обід, вечеря (шведський стіл).

 1. FB + (FullBoard Plus)

Повний пансіон: сніданок, обід і вечеря плюс напої під час їжі.

 1. FBE / EXTFB (FullBoard Extended)

Повний пансіон: сніданок, обід і вечеря (шведський стіл) плюс напої (алкогольні і безалкогольні).

 1. HB (HalfBoard)

Напівпансіон: у вартість проживання включені сніданок і вечеря (шведський стіл), також безкоштовні чай, кава, вода на сніданок.

 1. HB + (HalfBoard Extended)

Розширений напівпансіон: сніданок і вечеря (шведський стіл), алкогольні і безалкогольні напої місцевого виробництва увесь день безкоштовно.

 1. SC (Self Catering)

Самообслуговування.

Типы питания, классификация. Турагентство Компас.


Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!