Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Дегустаційні тури

Дегустаційні тури з Черкас. Турагенція Компас.

Дегустаційний тур – найкращий спосіб познайомитися не тільки з культурою тієї чи іншої країни, а й з її неповторною кухнею. Ви можете спробувати різні страви і дізнатися, як їх готують. Насолоджуйтесь усією палітрою смаків і запахів світової кухні та оцініть гідно дегустаційні тури на власному досвіді.

Вирушайте в сільську місцевість, щоб спробувати екологічно чисту продукцію: ягоди в лісі, виноград на виноградниках, овочі та фрукти на фермах. Або відвідайте міську фабрику чи цех, що виробляють продукти харчування, і продегустуйте їх продукцію.

Перед тим, як вибирати гастрономічний тур з Черкас, слід прислухатися до себе і зрозуміти – чого ж Ваша душа бажає: високої кухні і винних дегустацій в провінціях Франції? Веселощів, моря пива і ковбасок в пабах і ресторанах Чехії або Німеччини? Португалія, Греція, Бельгія, Італія.
А, можливо, Ви хочете відчути себе героїнею книги «Їсти, молитися, кохати» і, прогулюючись затишними вуличками Італії, пригощатися пастою, піцою та неймовірним тірамісу?

Кращі гастрономічні тури Європи

Головне, що з будь-якої гастрономічної подорожі Ви повернетеся натхненними, наповненими яскравими емоціями і знаннями тонкощів приготування національних страв відвіданих Вами країни.

Автобусні тури з дегустаціями
Обирайте Ваш смачний авіатур

Дегустаційний тур – це захоплююча і «смачна» подорож, яку складно описати на сторінках сайту. Це те, що варто спробувати!

Приклади дегустаційних турів від Феєрії

Туристическое агентство Компас предлагает дегустационные туры из Черкасс!
Гастрономический тур – лучший способ познакомиться не только с культурой той или иной страны, но и с ее неповторимой кухней. Перед тем, как выбирать гастрономический тур из Черкасс, следует прислушаться к себе и понять – чего же Ваша душа желает: высокой кухни и винных дегустаций в провинциях Франции? Веселья, моря пива и колбасок в пабах и ресторанах Чехии или Германии? Португалия, Греция, Бельгия, Италия. Выбирайте гастрономический тур от Компаса!


Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!