Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Дитячі тури

Детские туры

Дитячі табори з Черкас. Дитячі тури з Черкас. Туристична агенція Компас.

Правильно підібрати дитячий тур – це завдання досить відповідальне. Ми готові допомогти Вам підібрати подорож для дітей будь-якого віку. Діти – найважливіші туристи, тому, пропонуючи дитячі тури, ми продумуємо найдрібніші деталі. У перелік наших дитячих турів входять: одноденні тури, тури вихідного дня, тури в період шкільних канікул. Всі вони поєднують у собі нові враження, комфорт, активний відпочинок, можливість дізнатися більше про багату культурну та історичну спадщину України та інших країн світу.

Тури по Україні з Черкас занурять дітей у вир життя в Києві, дозволять відчути неспішність і розміреність життя в стародавній столиці Галичини – Львові, побувати в «перлині біля моря» – Одесі та чудових Карпатах.. Тури у Карпати – це можливість насолодитися гірськими пейзажами, побачити повноводні водоспади і річки, колоритні села та міста.
Програм дитячого туризму під час шкільних канікул та літнього відпочинку існує дуже багато. Це активний відпочинок, екологічні табори, кінні тури, трекінг і походи, водний туризм і рафтинг, робінзонади і освітні центри.
Поширеним видом дитячого туризму є дитячі табори з Черкас. Оздоровчі табори і комплекси, спортивно-оздоровчі табори, а також міжнародні дитячі центри запрошують Вас! Скільки нового і дивного Ви можете показати своїм дітям.

Найкращі дитячі табори у Європі

Запрошуємо до дитячих таборів

Море, гори, парки розваг – все це не тільки на літні канікули, а в будь-яку пору року. Не знаєте де провести тиждень осінніх канікул – Єгипет і ОАЕ чекають на Вас. Зима – це завжди казкова Фінляндія і засніжені гори Австрії та Італії. Любителям літа взимку пропонуємо клубні готелі для всієї родини в Домінікані або на Кубі. Тиждень весняних канікул – вирушайте в подорож до Діснейленду, Леголенду або Європа парку. Таку подорож Ваші бешкетники запам’ятають на все життя. Ну а літо – це все те, що не встигли за цілий рік!

Дитячий відпочинок – це чудова можливість батькам провести час з дітьми максимально весело і змістовно. Відпочити і подивитися світ буде цікаво як дітям, так і батькам! Веселі дитячі канікули в Європі дають можливість дітям обзавестися новими друзями і отримати море вражень. Для дітей проводять різноманітні екскурсії з відвіданням найкрасивіших міст, парків, аквапарків і атракціонів: Діснейленд, Астерікс, музей Мадам Тюссо, музей Гревен в Парижі, Аквабульвар, Леголенд в Лондоні, зоопарк в Берліні, музей коміксів, Порт Авентура в Іспанії, аквапарк в Кракові, парк “Міні Європа” і “Осеад” в Брюсселі, Фентезіленд, музей шоколаду в Кельні, Матурадам у Нідерландах і багато-багато іншого. Всі подорожі відбуваються під пильним наглядом керівників груп. Поїздка на дитячі канікули в Європу підійде для дітей будь-якого віку. Діє безвіз.

Тут – тури від кількох туроператорів. Маємо для Вас безліч пропозицій!

Феєрверк автобусних дитячих турів
Дитячі авіатури

Туристическое агентство Компас предлагает детские лагеря из Черкасс, детские туры и экскурсии из Черкасс в Украине и Европе.
Однодневные туры, туры выходного дня, туры в период школьных каникул.  Активный отдых, экологические лагеря, конные туры, треккинг и походы, водный туризм и рафтинг, робинзонады и образовательные центры. Оздоровительные лагеря и комплексы, спортивно-оздоровительные лагеря, а также международные детские центры приглашают Вас! Отправляйтесь в путешествие по Европе. Для детей проводятся различные экскурсии с посещением самых красивых городов, парков, аквапарков и аттракционов: Диснейленд, Астерикс, музей Мадам Тюссо, музей Гревен в Париже, Аквабульвар, Леголенд в Лондоне, зоопарк в Берлине, музей комиксов, Порт Авентура в Испании, аквапарк в Кракове, парк “Мини Европа” и “Осеад” в Брюсселе, Фентезиленд, музей шоколада в Кельне, Мадуродам в Нидерландах и многое-многое другое. Путешествуйте! Выбирайте путевки в детские лагеря из Черкасс от Компаса!


Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!