Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Кращі лижні курорти Європи

Лижні курорти Європи з Черкас. Туристична агенція Компас!

Кращі гірськолижні курорти Європи за версією Forbes.

Лех (Австрія)
Розташований неподалік від містечка Сент-Крістофер, Лех користується великою популярністю серед багатих і знаменитих. Звичайний вигляд туриста тут – хутряна шуба і пара лижних черевиків Strolz, які роблять тут же.

Кітцбюель (Австрія)
Розташований за кріпосними стінами середньовічний Кітцбюель – одне з найчарівніших містечок світу. Серед лижників він відомий насамперед своєю трасою для швидкісного спуску Hahnenkamm, де щороку проходить етап Кубка Світу.

Межев (Франція)
Межев – це не тільки лижні спуски, але і бутіки, джазові бари і ресторани. Розташований курорт у Верхній Савойї, всього в годині їзди від Женеви. Власне спорт тут – не головне. А головне – прогулянки, дегустація прекрасних страв та ін. розваги.

Куршевель (Франція)
Цей насправді прекрасний лижний курорт, де проходять змагання з багатьох видів зимового спорту, став найпопулярнішим місцем відпочинку багатих росіян. Куршевель – це 372 милі лижні траси та 184 витяги, а також прекрасний шопінг і клуби.

Мерібель (Франція)
Мерібель – середня частина великої території Трьох Долин. Тут прекрасний вибір трас і швидкі підйомники. Курорт побудований за зразком австрійських лижних сіл з дерев’яними шале. Особливо це місце облюбували британці.

Кортіна (Італія)
Кортіна д’Ампеццо – італійська відповідь американському Аспену і швейцарському Сент-Морітцу. Схили тут досить складні. Прикмети місцевого колориту – ніхто не виходить кататися раніше 11, ланч триває як сієста, а вечорами всі гуляють по Corso Italia.

Клостерс (Швейцарія)
Клостерс до цих пір є улюбленим курортом британської королівської сім’ї, а його стиль характеризується визначенням «спокійний шик». Кататися на лижах можна також у сусідньому Давосі або зробити 7-мильну прогулянку до села Кубліс.

Сент-Морітц (Швейцарія)
По суті, багато зимових видів спорту були винайдені саме тут в 1865 році, причому британцями. Сент-Морітц з його 218 милями трас – і зараз один з провідних альпійських курортів. Де ще можна пограти в зимове поло в оточенні льодовиків?

Церматт (Швейцарія)
Церматт – зона, вільна від автомобільного транспорту. Одного цього досить, щоб зробити її раєм для втомлених від пробок міських жителів. Тут – одне з кращих катань на лижах і підйомник, що піднімається на найбільшу висоту в Європі.

Лыжные курорты Европы из Черкасс. Туристическое агентство Компас.


Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!