Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Круїзи

Круїз Діана

Круїзи з Черкас! Туристична агенція Компас.

Туристична агенція Компас, пріоритетний партнер з продажу круїзів провідного українського круїзного туроператора INFLOT CRUISES, пропонує морські та річкові круїзи за доступними цінами на найпопулярніші маршрути по всіх континентах!

Морські круїзи справедливо вважаються одним з найбільш захоплюючих і престижних видів подорожей.
Якщо Ви хочете за один раз побувати відразу в декількох країнах і містах, при цьому не втрачаючи час на численні перельоти, пересування потягами, автобусами і автомобілями, на упакування і розпакування багажу та оформлення в готелях, Ви не маєте кращого вибору, аніж круїз з Черкас.

Саме слово «круїз» викликає в уяві сліпучо білий лайнер, величні простори океанів, моря і острови, чудові країни і міста. Це романтика, одягнена в комфорт. Морські круїзи створені для тих, хто вибирає для себе найкраще і завжди готовий до відкриттів.

Вам пропонуються морські та річкові маршрути від більш ніж 25 світових круїзних компаній в усіх популярних регіонах. Лайнери класів стандарт, преміум та люкс.

Календар круїзних маршрутів

Безвізові круїзи середземномор’ям, на Каріби та до Південної Америки.

Аргентина, Бразилія та Чілі, можна з подорожжю до Антарктики. Відвідайте Мексику. Карнавал в Ріо! З листопада по квітень.
Всі екзотичні острови. Круїзи на Гаваї, Бермуди, Галапагоси.
Влітку популярні круїзи до США та навколо Аляски.

Зимою радимо вирушити до країн Перської затоки. Вартістькруїзного відпочинку з відвіданням Дубаю в рази менша за відпочинок на суші з рівноцінним рівнем обслуговування (харчування та ін.)

Подорожі навколо Африки. Мадагаскар та Маврикій на східному узбережжі, Канари, Сенегал (Дакар) із завершенням маршруру в одному з середземноморських портів – на західному, ПАР (Кейптаун, мис Доброї Надії).

Круїз островами Індонезії із Сінгапуру.
Завжди популярні круїзи до Австралії та Нової Зеландії (14 держав океанії включаючи Фіджі та Маршалові острови).

У плаванні до Норвежських фйордів обов’язково обираємо каюти з балконами.

Найпопулярніші круїзи

Цікавим бюджетним варіантом є круїзи на поромах по Балтійському морю (Швеція, Фінляндія, Естонія, Латвія).
Безліч річкових круїзів Європою.

Ми допоможемо обрати подорож для сім’ї від круїзних компаній, що пропонують безкоштовний відпочинок для дітей віком до 18 років. Вартість семиденних круїзів Середземним морем в низький сезон стартує від 250 євро.

Ви не знайдете кращого варіанту весільної подорожі, аніж вирушити у весільний круїз.
Ми запропонуємо багато тематичних круїзів (шопінг, музика, дегустації та т.і.)

Інавгураційні круїзи на нових мегалайнерах, спущених на воду в поточному році.

Підберемо варіанти круїзів на протязі усього року. Запропонуємо пакетні круїзні тури з Черкас.

А чи знаєте Ви, що вартість навколосвітніх подорожей протяжністю більше 100 днів стартує від 12500 євро? Такі круїзи розпочинаються в багатьох портах Європи і цілого світу!

Чому варто придбати круїз в Туристичній агенції Компас?

Запрошуємо в круїз!

Туристическое агентство Компас предлагает круизы из Черкасс!
Морские круизы по праву считаются одним из самых захватывающих и популярных видов путешествий. Если Вы хотите за один раз побывать сразу в нескольких странах и городах, при этом не теряя время на многочисленные перелеты, передвижения поездами, автобусами и автомобилями.
Это, наверное, лучший способ открыть для себя весь мир. Это романтика, облаченная в комфорт.
Вам предлагаются морские и речные маршруты от 25 мировых круизных компаний во всех популярных регионах. Лайнеры классов стандарт, премиум и люкс. Средиземноморье, Скандинавия, Багамы, Австралия, Карибы, Африка, Бермуды, трансатлантические, Гавайи. Дегустационные круизы, свадебные церемонии, уникальные круизы. Мегаяхты. Кругосветное путешествие за 110 дней! Приглашаем в круизный тур из Черкасс от Компаса!


Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!