Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Чому варто придбати круїз в Туристичній агенції Компас?

Круїз з Черкас від Компаса!

Чому взагалі варто купувати круїзи?

Статистика – річ уперта. А за статистикою – 95 % клієнтів, що придбали круїзи у туристичній агенції, повертаються за новим круїзом і не розглядають для себе інших варіантів подорожей та відпочинку.

Круїз – це найбільш вдале поєднання відпочинку та екскурсій в атмосфері максимального комфорту і зручності, розкоші, неперевершених вражень та емоцій.

Чому варто придбати круїз в Туристичній агенції Компас?

Лише 5 % туристичних агенцій реально займаються реалізацією круїзних турів. Ми відносимо себе до них.

Коли Ви відвідаєте наш офіс, ми переконаємо Вас у хибності численних міфів про те, що круїзи – це дорого, небезпечно, не для дітей, при штормах дуже ухитує, дрес-код – це нереально та т.і.

Ми досконально володіємо інформацією про круїзні компанії, що організують подорожі по морях, океанах та річках в числених регіонах земної кулі на суднах усіх класів (кріуїзні лайнери, парусники та яхти, пороми), а також маршрути та сезонні особливості круїзів, цінову політику круїзних компаній, тарифи, пільги та знижки, всі акційні пропозиції, варіанти російськомовних груп .

Ми допоможемо у виборі маршруту, часу подорожі, круїзної компанії, типу каюти та її розміщення на судні, а також бронюванні авіаквитків, готелів у пунктах початку та закінчення маршрутів та трансферів, оформимо страхові поліси, замовимо екскурсії у містах стоянки лайнерів.
Клієнт може самостійно організувати проїзд до пункту відплиття лайнера і назад, ми допоможемо прокласти маршрут з залученням рейсів лоу-кост компаній, дамо вичерпну інформацію про розміщення хабів авіакомпаній та дешевші варіанти проїзду між аеропортами в точках стикування рейсів.

Ми детально проконсультуємо клієнта про всі деталі круїзної подорожі починаючи з попереднього бронювання туру і закінчуючи поверненням в аеропорт відправлення.
Запропонуємо варіанти стикування круїзів з турами відпочинку на морі (Середземноморські, Каріби, Індійський океан).

Реєстрація на рейсі, навігація на лайнері, платні та безкоштовні послуги, розрахунки, вибір варіанту харчування, алкоголь, чайові, портові збори, дрес-код, комунікаціі з персоналом, зв’язок та інтернет, програма перебування, всі події та міроприємства, все для дітей, час в містах стоянки, навчальна тривога, капітанський прийом, гала-вечеря – з усіх цих та інших питань ви отримаєте необхідну інформацію.

Без усякого сумніву, клієнт, що вирушає в круїз, може самостійно в інтернеті знайти та систематизувати для себе всю цю інформацію, якщо матиме бажання та можливість витратити на це тиждень часу.

Ви можете звернутись безпосередньо до одного з 15 круїзних туроператорів, з якими ми підтримуємо відносини, але у пропозиціях кожного з них – свій, далеко не вичерпний перелік круізних компаній та лайнерів, ми ж можемо обрати для Вас тур від будь – якого з них, при цьому зрівнюючи ціни та умови придбання.

Ми працюємо виключно за цінами туроператорів, нічого до них не додаючи, і демонструємо  ціни нашим клієнтам.
І, насамкінець, отримуючи від туроператора комісійну винагороду за реалізацію круїзних турів, ми охоче розділимо її з нашим клієнтом, надавши йому знижку на тур у розмірі до 5 % на круїзи класів преміум та люкс.

Як Ви вважаєте, аргументів достатньо? Бажаємо чудових круїзів!

Купить круиз из Черкасс у Туристического агентства Компас.


Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!