Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Лікувальні тури, SPA

Лікувальні тури

Туристична агенція Компас пропонує лікувальні та СПА тури!

Не секрет, що фізичне та емоційне здоров’я – запорука гарного самопочуття і настрою. Тому важливість оздоровчих процедур переоцінити неможливо.

З кожним роком все більш популярними у наших співвітчизників стають лікувальні поїздки до багатьох українських здравниць, а також до курортів Європи і Азії.

Оздоровчі тури – це чудовий спосіб провести відпустку з користю для здоров’я. Такий вид відпочинку рекомендований для людей усіх вікових категорій.

У сучасних пансіонатах і оздоровчих центрах Ви можете з легкістю поєднати Ваш відпочинок з проходженням лікувально-оздоровчих процедур, пройти повне обстеження організму. Оздоровчі тури також запропонують Вам чудову готельну інфраструктуру, до Ваших послуг – різноманітні торгівельні центри, бари, ресторани і багато іншого. На курортах Ви перебуваєте в оточенні чудесної природи, для Вас працює уважний персонал.

Найкращі Курорти Європи

Оздоровчі і лікувальні тури допоможуть Вам відволіктися від рутини сірих буднів, зняти стрес, розслабитися і набратися сил.

Обирайте Ваші тури! Маємо для Вас безліч пропозицій!

Лікування та SPA в Європі і Україні

 

Описи лікувальних програм у Греції від туроператора Mouzenidis travel.

Grekomed

Оздоровительные туры – это отличный способ провести отпуск с пользой для здоровья. Такой вид отдыха рекомендован для людей всех возрастов.
В современных пансионатах и ​​оздоровительных центрах Вы можете с легкостью совместить Ваш отдых с прохождением лечебно-оздоровительных процедур, пройти полное обследование организма. Оздоровительные туры также предложат Вам замечательную гостиничную инфраструктуру, к Вашим услугам – разнообразные торговые центры, бары, рестораны и многое другое. На курортах Вы находитесь в окружении чудесной природы, для Вас работает внимательный персонал.
Оздоровительные и лечебные туры помогут Вам отвлечься от рутины серых будней, снять стресс, расслабиться и набраться сил.


Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!