Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Паломницькі тури

Паломнические туры

Туристична агенція Компас пропонує подорожі до святих місць!
Настав час, коли все більшої популярності набувають поїздки до святих місць. Паломництво – це завжди більше, ніж просто екскурсія. Це можливість доторкнутися до духовного, до таємниці. Паломництво до святих місць є одним з проявів благочестя, викликане бажанням побачити великі святині, помолитися в місцях, особливо значущих для християнського серця, віддати таким чином Господу, Божій Матері і святим видиме поклоніння. Незабутньої краси ікони й артефакти стають не просто предметами мистецтва та історії, вони заряджають своєю енергетикою – енергетикою великої таємниці. Подорожі до святих місць – це завжди шлях до самого себе. До кращого, що є в нас.

Люди завжди прагнули своїми очима побачити місця, які пам’ятають Самого Ісуса Христа: Єрусалим, Віфлеєм, Назарет … Паломницькі поїздки відрізняються різним співвідношенням безпосередньо паломництва і християнського туризму. Паломництво обов’язково включає в себе богослужіння, читання акафістів, молебні.

Якщо говорити про Палестину, Йорданію і Ізраїль, то поїздки по цих територіях нерозривно пов’язані з історією ізраїльського народу і з дорогою, якою йшов Мойсей. Те ж можна сказати про подорожі за маршрутом Ізраїль – Йорданія – Сирія – Ліван. З точки зору християнства, всі ці держави знаходяться на єдиній територія Святої Землі. Чому? Тому що Господь ходив і був хрещений в Йорданії, там же знаходяться і місця, нерозривно пов’язані з життям і смертю Іоанна Хрестителя. Сирія і Йорданія пов’язані з апостолами Павлом і Петром, які йшли на проповідь до Єрусалиму.

Єрусалим, Віфлеєм, Назарет, Рим.  Палестина,  Греція, Кіпр, Італія, Тибет, Грузія, Україна.

Паломницькі поїздки до усіх святих місць від багатьох туроператорів. Замовляйте!

5 найпопулярніших паломницьких маршрутів

Нижче – пропозиції паломницьких турів до святинь християнства у Греції.
Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!