Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Паломницькі тури

Паломнические туры

Паломницькі тури з Черкас. Паломництво до святих місць з Черкас! Турагенція Компас.

Настав час, коли все більшої популярності набувають поїздки до святих місць. Паломництво – це завжди більше, ніж просто екскурсія. Це можливість доторкнутися до духовного, до таємниці. Паломництво з Черкас до святих місць є одним з проявів благочестя, викликане бажанням побачити великі святині, помолитися в місцях, особливо значущих для християнського серця, віддати таким чином Господу, Божій Матері і святим видиме поклоніння. Незабутньої краси ікони й артефакти стають не просто предметами мистецтва та історії, вони заряджають своєю енергетикою – енергетикою великої таємниці. Паломництво обов’язково включає в себе богослужіння, читання акафістів, молебні.
Паломницькі поїздки з Черкас допомагають нам вирватися з суєти повсякденності і звернути всі думки до Господа. Людина, що вирушає в паломницьку поїздку, повинна усвідомлювати, що основна мета такої поїздки – зовсім не проведення екскурсій та огляд архітектурних пам’яток. Мета набагато глибша.
Паломницька поїздка – це маленький духовний подвиг. Під час такої поїздки людина повністю зосереджується на духовному боці життя – молитві, довгих монастирських службах, релігійних бесідах і роздумах.
Наш світ сьогодні сповнений турбот і суєти. І людина, в своєму звичайному стані постійного поспіху і нестачі часу, практично ніколи не може приділити стільки уваги духовному життю, як під час паломництва.
Подорожі до святих місць – це завжди шлях до самого себе. До кращого, що є в нас.

Паломництво окрилює людину.  Здійснюючи паломництво, людина оновлює свою душу, наповнює її тишею і особливою духовною радістю.

5 найпопулярніших паломницьких маршрутів

Люди завжди прагнули своїми очима побачити місця, які пам’ятають Самого Ісуса Христа: Єрусалим, Віфлеєм, Назарет

Якщо говорити про Палестину, Йорданію і Ізраїль, то поїздки по цих територіях нерозривно пов’язані з історією ізраїльського народу і з дорогою, якою йшов Мойсей. . З точки зору християнства, всі ці держави знаходяться на єдиній територія Святої Землі. Чому? Тому що Господь ходив і був хрещений в Йорданії, там же знаходяться і місця, нерозривно пов’язані з життям і смертю Іоанна Хрестителя. Сирія і Йорданія пов’язані з апостолами Павлом і Петром, які йшли на проповідь до Єрусалиму.

Єрусалим, Віфлеєм, Назарет, Палестина, Рим, Греція, Кіпр, Італія, Тибет, Грузія, Україна.

Всі паломницькі тури від провідного туроператора

Нижче – деякі найбільш популярні паломницькі тури.

Піше паломництво на Святий Афон
Паломництво у Меджугор’є
Весь Ізраїль за 6 днів
Паломницький тур до Риму та Барі
“Земля Обетованная”
Святі місця Києва
Свято-Успенська Святогірська Лавра
Почаївська Лавра

Туристическое агентство Компас предлагает паломнические поездки из Черкасс!

Люди всегда стремились своими глазами увидеть места, которые помнят Самого Иисуса Христа: Иерусалим, Вифлеем, Назарет …

Паломничество из Черкасс к святым местам является одним из проявлений благочестия, которое вызвано желанием увидеть великие святыни, помолиться в местах, особо значимых для христианского сердца, отдать таким образом Господу, Божией Матери и святым видимое поклонение.


Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!