Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Святі місця Києва

СВЯТІ МІСЦЯ КИЄВА
Перша духовна святиня України і Всієї Русі

ОПИС МІСЦЕВОСТІ ТА ПОДІЇ
Споконвіків Київ мав славу святого міста. Причин для цього було немало – віддавна святими називали самі київські гори, воду з багатьох джерел, що витікали з-під цих гір, безумовно, що святість міста творилася величезною кількістю монастирів і храмів, а також знаковими місцями при них, які особливо шанували паломники.

  altalt

   Києво Печерська Лавра – печерний монастир, заснований у середині 11 століття. Він став одним з центрів розповсюдження християнства у Київській Русі та Східній Європі. Ченці монастиря, які будували його, вклали у створення цієї обителі своє уявлення про прекрасне та явили світові визначний архітектурний комплекс.

На сьогоднішній день він складається з 3-х різних груп: Верхня Лавра, комплекси Ближніх та Дальніх печер.

Особливий інтерес для паломників і туристів являють печери Києво-Печерської Лаври, які називають Ближніми і Дальніми. Вони відділені поміж собою яром та хребтом гори. У печерах спочивають нетлінні мощі святих угодників, які, за віруванням багатьох, наділені силою зцілення. Печери вириті на глибині від 5 до 15 метрів, в них є підземні храми, поховальні ніші, келії ченців-затворників.

  altaltalt

  Собор Святої Софії (Софійський Собор)— християнський собор в центрі Києва, пам’ятка української архітектури і монументального живопису 11 — 18 століть, одна з небагатьох уцілілих споруд часів Київської Русі.

Був однією з головних святинь Східної Європи та центром православної Київської митрополії. Знаходиться на території Софійського монастиря, що перетворений сьогодні на державний архітектурно-історичний заповідник «Софійський музей».

Собор як головний храм держави відігравав роль не тільки духовного, а й політичного та культурного центру.

Собор приголомшує своїх відвідувачів красою фресок і мозаїки, виконаних майстрами XI століття.

Свята Софія Київська – це джерело мистецтва, до неї приходять історики і туристи, щоб побачити і помилуватися цим дивом Візантійської і Старовинної Руської архітектури

   Михайлівський Золотоверхий монастир

Вишуканість золотоверхого Михайлівського храму на території однойменного монастиря, який в 2008 році урочисто відмітив 900-річчя, не залишає байдужим нікого.

Заснований у 1108 році київським князем Святополком Ізяславичем, монастир був освячений на честь архистратига Михаїла. Святий Михаїл, особливо вшанований у Візантії, культ якого разом із християнством був занесений в Київ звідти, вважався покровителем князів, заступником під час воєнних походів. Йому приписували знищення язичницьких ідолів; пізніше Михаїл став захисником козацтва. Михаїл – святий покровитель Києва та киян.

   Андріївська церква

За легендою, на пагорбі, прикрашеному цією дивовижною спорудою, апостол Андрій, перший учень Христа на Русі, провидів виникнення міста і поставив хрест. З моменту хрещення Русі до середини 18 століття на цьому місці було декілька християнських церков, жодна з яких не збереглась до наших днів.

Пізніше, в 1744 році, імператриця Єлизавета, яка прибула до Києва, забажала заснувати храм Божий саме тут. Вона заклала перший символічний камінь у фундамент майбутнього собору, який будували з 1749 по 1762 рр. у стилі бароко.

altaltalt

   Церква Миколи Чудотворця на воді.

Це перший та поки що єдиний храм у Європі, розташований в акваторії. На початку 20 століття на київській річковій пристані була капличка Святого Миколая у псевдоруському стилі, збудована на кошти міського товариства спасіння на водах і зруйнована за 30-х років.

У 2004 році за рахунок коштів компанії „Укррічфлот” було зведено церкву Святого Миколая на намивному ґрунті. В ній є ікона святого Миколая, якій понад 200 років. За формою церква трохи нагадує квітучий каштан. Храм з’явився не так давно, але вже встиг стати одним із символів Києва.

ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ*

7.00 Виїзд із м.Черкаси в м.Київ

Технологічна зупинка в с.Софіївка

10.00 Приїзд до Київа

10.30-13.00 Відвідання Києво-Печерської Лаври (вул.І.Мазепи 25)

13.00 -14.00 Час на обід

14.30-16.00 Відвідання Софійського Собору (вул. Володимирівська 24)

За бажанням огляд:

 Михайлівського Золотоверхого монастиря

-Володимирського собору

-Андріївської церкви

-Церкви Миколи Чудотворця на воді

18.00 Виїзд в м.Черкаси

19.50 Технологічна зупинка в с.Софіївка

21.00 Приїзд в м.Черкаси

Всього 400 км, час в дорозі 6 годин

УМОВИ УЧАСТІ

  Одноденний тур.

  Вартість складає – 150 .-

  У вартість входить: переїзд комфортабельним автобусом, страховка,  екскурсія згідно програми


Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!