Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Shop тури

Шопінг тури

Шопінг-тури з Черкас. Шопінг від Туристичної агенції Компас.

Світ подорожей – світ різноманітний і багатогранний. Хтось чекає від поїздки спокійного відпочинку де-небудь під пальмою на білосніжному піску; хтось сподівається на насичену культурну програму, нескінченні екскурсії по музеях і національних парках його аж ніяк не лякають; хтось задовольняється відмінними зручностями готелів, беручи участь у бізнес-конференціях та ділових переговорах; а для когось і готелі не мають великого значення, адже головна мета поїздки, можливо, – екстремальний спорт.

Але є окрема категорія турів, призначених для любителів шопінгу. Такий варіант відпочинку прекрасно підійде тому, хто любить пройтися по закордонних бутіках, загубитися в багатоповерхових торгівельних центрах, поповнити свої колекції одягу і взуття ексклюзивними новинками і оновити свій гардероб товарами найвідоміших брендів.

Ми запропонуємо Вам привабливі ціни на шоп-тури з Черкас в Грецію, Італію, ОАЕ, Китай, Німеччину та інші країни, де Ви зможете прекрасно відпочити і купити все, чого Ваша душа забажає. Ви відвідаєте Лондон, Мілан, Дубай, Стамбул, Касторію, Пекін, Гамбург, Дрезден, Краків, Берлін, Братиславу, Перемышль.

Світові центри Shop туризму

Найкращі аутлети Європи

Рекомендуємо шоп-тури з Черкасу Мілан, де на Вас чекають чудові творіння Versace, Valentino, Ferre, Armani, Gucci та багатьох інших.

А чи знаєте Ви, що в січні в Дубаї проходить Дубайський торговельний фестиваль(DSF) – свято з безліччю концертів та фестивалів, феєрверків та конкурсів, флошмобів, ярмарків, родзинкою якого є дванадцятигодинний новорічний розпродаж зі знижками до 90%. 6 торгівельних центрів, 70 брендів, 150 магазинів.

Подорожуючи до Барселони, обов’язково відвідайте відомий шопінг молл Maremagnum, що знаходиться в зоні Порт-Велль (старий порт) одного з найважливіших у Європі морського порту Барселони. До складу шопінг моллу входять кінотеатр IMAX і найбільший в Європі акваріум.

В іспанському містечку Ельче, поблизу Аліканте, виробляється половина всього взуття Made in Spain і знаходиться найбільший взуттєвий аутлет Європи. За смішні гроші (цінник стартує від 5 €) тут можна придбати абсолютно нове взуття з умовною позначкою (Минулий сезон).

Запрошуємо в шопінг-тури з Черкас!

Тут – пропозиції від кількох туроператорів. Маємо для Вас багато інших варіантів!

Автобусні шоп-тури
Авіа шоп-тури

Туристическое агентство Компас приглашает Вас на шопинг из Черкасс!
Есть отдельная категория туров, предназначенных для любителей шопинга. Такой вариант отдыха прекрасно подойдет тому, кто любит пройтись по зарубежным бутиках, затеряться в многоэтажных торговых центрах, пополнить свои коллекции одежды и обуви эксклюзивными новинками и обновить свой гардероб товарами известных брендов.
Мы предложим Вам привлекательные цены на туры в Грецию, Италию, ОАЭ, Китай, Германию и другие страны, где Вы сможете прекрасно отдохнуть и купить все, что Ваша душа пожелает. Вы посетите Лондон, Милан, Дубай, Стамбул, Касторию, Пекин, Гамбург, Дрезден, Краков, Берлин, Братиславу, Перемышль. Рекомендуем Туры в Милан, где Вас ждут замечательные творения Versace, Valentino, Ferre, Armani, Gucci и многих других. Приглашаем любителей моды в шопинг-туры из Черкасс!


Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!