Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Shop тури

Шоп-тури

Туристична агенція Компас запрошує Вас на шопінг!

Світ подорожей – світ різноманітний і багатогранний. Хтось чекає від поїздки спокійного відпочинку де-небудь під пальмою на білосніжному піску; хтось сподівається на насичену культурну програму, нескінченні екскурсії по музеях і національних парках його аж ніяк не лякають; хтось задовольняється відмінними зручностями готелів, беручи участь у бізнес-конференціях та ділових переговорах; а для когось і готелі не мають великого значення, адже головна мета поїздки, можливо, – екстремальний спорт.

Але є окрема категорія турів, призначених для любителів шопінгу. Такий варіант відпочинку прекрасно підійде тому, хто любить пройтися по закордонних бутіках, загубитися в багатоповерхових торгівельних центрах, поповнити свої колекції одягу і взуття ексклюзивними новинками і оновити свій гардероб товарами найвідоміших брендів.

Ми запропонуємо Вам привабливі ціни на тури в Грецію, Італію, ОАЕ, Китай, Німеччину та інші країни, де Ви зможете прекрасно відпочити і купити все, чого Ваша душа забажає. Ви відвідаєте Лондон, Мілан, Дубай, Стамбул, Касторію, Пекін, Гамбург, Дрезден, Краків, Берлін, Братиславу, Перемышль.

Світові центри Shop туризму

Рекомендуємо Тури в Мілан, де на Вас чекають чудові творіння Versace, Valentino, Ferre, Armani, Gucci та багатьох інших.

А чи знаєте Ви, що в січні в Дубаї проходить Дубайський торговельний фестиваль(DSF) – свято з безліччю концертів та фестивалів, феєрверків та конкурсів, флошмобів, ярмарків, родзинкою якого є дванадцятигодинний новорічний розпродаж зі знижками до 90%. 6 торгівельних центрів, 70 брендів, 150 магазинів.

Подорожуючи до Барселони, обов’язково відвідайте відомий шопінг молл Maremagnum, що знаходиться в зоні Порт-Велль (старий порт) одного з найважливіших у Європі морського порту Барселони. До складу шопінг моллу входять кінотеатр IMAX і найбільший в Європі акваріум.

В іспанському містечку Ельче, поблизу Аліканте, виробляється половина всього взуття Made in Spain і знаходиться найбільший взуттєвий аутлет Європи. За смішні гроші (цінник стартує від 5 €) тут можна придбати абсолютно нове взуття з умовною позначкою (Минулий сезон).

Запрошуємо в шопінг-тури!

Тут – пропозиції від кількох туроператорів. Маємо для Вас багато інших варіантів!

Автобусні шоп-туриАвіа шоп-тури

Туристическое агентство Компас приглашает Вас на шопинг!
Есть отдельная категория туров, предназначенных для любителей шопинга. Такой вариант отдыха прекрасно подойдет тому, кто любит пройтись по зарубежным бутиках, затеряться в многоэтажных торговых центрах, пополнить свои коллекции одежды и обуви эксклюзивными новинками и обновить свой гардероб товарами известных брендов.
Мы предложим Вам привлекательные цены на туры в Грецию, Италию, ОАЭ, Китай, Германию и другие страны, где Вы сможете прекрасно отдохнуть и купить все, что Ваша душа пожелает. Вы посетите Лондон, Милан, Дубай, Стамбул, Касторию, Пекин, Гамбург, Дрезден, Краков, Берлин, Братиславу, Перемышль. Рекомендуем Туры в Милан, где Вас ждут замечательные творения Versace, Valentino, Ferre, Armani, Gucci и многих других.


Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!