Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Святкові тури

Святкові тури

Святкові тури з Черкас! Туристична агенція Компас.

Хочете незабутнього свята, втомилися від сірості буднів? Тоді святкові тури  – для Вас!
Святкові тури з Черкас. Новорічні тури, Різдвяні тури, тури на день народження – це всього лише маленька частка того, що ми можемо Вам запропонувати.

Всі хочуть зустріти Новий рік незвично і отримати можливість поринути в світ казки, побувавши в іншій країні.
Тури на день закоханих не менш популярні.

Ціна наших турів вас приємно здивує: ми пропонуємо вам подорожувати цікаво і недорого! Наші тури на Новий рік 2019, тури на Різдво 2019 по Україні, Новорічні тури в Європу – найкращий вибір для активних і допитливих людей!

Протягом року по всьому світу відбуваються різноманітні фестивалі і карнавали, це також чудова нагода для святкового туру.
Фестиваль – це завжди свято, що збирає друзів, однодумців, просто глядачів. Різномаїття світу відбивається в цих яскравих святкових подіях. Це – завжди сконцентроване уявлення про культуру, традиції та історію місцевості, де проводиться фестиваль. Саме тому вони завжди привертають підвищену увагу любителів пізнавальних і яскравих подорожей.
Фестивальний і подієвий туризм у всьому світі набирає силу. Гурмани, знавці і любителі гастрономічних задоволень звернуть увагу на «смачні» фестивалі, присвячені особливим напоям або стравам національної кухні. Пристрастні цінителі кіно звернуться до кінофестивалів, цінителі музики або театру – до музичних і театральних. Є танцювальні, квіткові, етнічні, історичні, релігійні, фестивалі народних промислів – всі напрямки фестивальних заходів складно перелічити.
Подаруйте собі на свята один з таких турів, цікавих, насичених новими враженнями!

10 кращих фестивалів світу

Замовляйте святкові тури з Черкас до обраних міст і країн. Це лиш частина наших пропозицій.

В житті завжди має бути місце для свята, а найкращий подарунок до свята – це подорож!

Святкові автобусні тури
Святкові авіа-тури

Туристическое агентство Компас предлагает праздничные туры из Черкасс!
В течение года по всему миру проходят различные фестивали и карнавалы, это прекрасная возможность для праздничного тура. Подарите себе на праздники один из таких туров, интересных, насыщенных новыми впечатлениями!


Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!