Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Тури вихідного дня

Тури вихідного дня

Тури вихідного дня з Черкас. Туристична агенція Компас.

Туристична агенція Компас пропонує автобусні та авіатури вихідного дня від провідних туроператорів України за доступними цінами. Найпопулярніші маршрути. Європа і не тільки!

Кожен обирає відпочинок до смаку. Подорожі допомагають вирватися з рутини повсякденності, набратися яскравих і незабутніх вражень.

Тури вихідного дня з Черкас – це чудова можливість відпочити з комфортом при мінімальних витратах. Вирушивши в поїздку, Ви можете влаштувати невеличке свято своїй родині, дітям, або отримати море задоволення, провівши час із друзями. І це лише за декілька днів. Саме ці дні можуть стати одними з кращих у вашому житті.

Ми запропонуємо Вам багато турів вихідного дня Україною. Вирушайте у Карпати, відвідайте Львів , Чернігів або Одесу.

Подорожі з Києва

Подорожі зі Львова

Вирушити до Європи і насолодитися архітектурою середньовіччя або ж відвідати одну з сонячних країн. Такий міні-тур дозволить Вам побачити багато нового і повернутися до повсякденного життя з приголомшливими емоціями. Екскурсії у Краків, Будапешт, Венецію, та Прагу будуть захоплюючими! Стамбул – пам’ятки історії та чудовий шопінг. Париж!
Ви зможете побувати в найцікавіших місцях, ознайомитись із їх історією і просто гарно провести час.

Які бувають тури вихідного дня до Європи

Тут – тури вихідного дня за кордон від деяких туроператорів. Маємо для Вас безліч пропозицій!

Акорд-тур
Альянс
Артекс 94

Подорожуйте!

 

Туристическое агентство Компас приглашает в туры выходного дня из Черкасс!

Туры выходного дня из Черкасс – это прекрасная возможность отдохнуть с комфортом при минимальных затратах. Отправившись в поездку, Вы можете устроить небольшой праздник своей семье, детям, или получить море удовольствия, проведя время с друзьями. И это всего за несколько дней. Именно эти дни могут стать одними из лучших в вашей жизни.

Мы предложим Вам много туров выходного дня по Украине. Вы можете отправиться в Европу и насладиться архитектурой средневековья или же посетить одну из солнечных стран. Побывать в самых интересных местах, ознакомиться с их историей и просто хорошо провести время.

Выбирайте путевки выходного дня из Черкасс от Компаса!


Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!