Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Які бувають тури вихідного дня до Європи

Тури вихідного дня по Європі з Черкас. Туристична агенція Компас.

Для того, щоб змінити обстановку і вирушити в незабутню подорож, зовсім необов’язково брати тривалу відпустку на роботі – досить і звичайних вихідних! Звичайно, в якості туру до Європи на вихідні найкраще вибрати авіатур, адже так ви зможете значно заощадити час на дорогу.

Тури вихідного дня до Європи можуть бути найрізноманітнішими – екскурсійні тури, романтичні, гастрономічні, екстремальні, курортні, шопінг-тури та багато інших. Залежно від цілі вашої поїздки обирається і країна перебування. Бажано розпланувати тур таким чином, щоб  менше часу доводилося проводити в переїздах.

Молодіжні компанії зацікавлять тури в  Угорщину, Німеччину або Польщу, де на вихідних нерідко проходять різні музичні фестивалі.

Якщо вас цікавить шопінг, ви можете вирушити в тур до Італії, відвідавши такі міста як Мілан і Верона.

Для романтичного уїк-енду підійдуть тури вихідного дня в Париж, Венецію або в Прагу.

Якщо вас цікавлять недорогі авіаквитки до Європи, слід звернути увагу на лоукост-авіакомпанії, а також стежити за розпродажами авіакомпаніями квитків у потрібних вам напрямках.

Завдяки введенню безвізового режиму ви завжди можете вирушити на найближчих вихідних в одну з курортних європейських країн – наприклад в Болгарію, Грецію чи Іспанію, щоб відпочити від сірих офісних буднів коло морського узбережжя.

Відокремлені котеджі і умиротворення, мальовнича природа і рибальство – таким може стати тур вихідного дня до Фінляндії або Німеччини.

Хочете покататися на лижах і насолодитися чудовою мовчанкою гір – вирушайте на гірськолижні курорти Словаччини, Австрії, Італії та Франції. Кожна європейська країна – це унікальна історія, цікаві пам’ятки та архітектура, смачна національна кухня і, нарешті, високий рівень сервісу, тому тур до Європи на вихідні обов’язково принесе вам масу яскравих і незабутніх вражень.

Туры выходного дня в Европу из Черкасс. Туристическое агентство Компас.


Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!