Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Відень

Відень з Черкас від Компаса!

Відень в Австрії – столиця країни, квінтесенція її давньої історії та унікальної культури. Від кельтського поселення Вен, що означало «річка в лісах», форпосту Римської імперії і оплоту династії Габсбургів до епохи Бідермейера і одного з головних центрів світової музичної культури. Все це – історичні віхи австрійської столиці, в якій Моцарт написав свій «Реквієм», а Бетховен – «Місячну сонату».

Відень – більше, ніж столиця і навіть федеральна земля. Відень – це особлива атмосфера, наповнена духовністю та музикою. Охарактеризувати її можна словосполученнями, які нерозривно пов’язані з Віднем: Віденська опера і Віденський вальс, Віденський ліс і Віденський бал, кава по-віденськи або віденське тістечко. Відень чудовий у всьому – від архітектури, парків і музики до елегантних кафе і магазинів.

Як дістатися
За 18 км від Відня знаходиться великий міжнародний аеропорт Відень-Швехат.

Візитна картка
У центрі міста знаходяться візитна картка і головна артерія Відня – бульвар Рінгштрассе, і Музейний квартал – вражаючий музейний комплекс, який займає 60 000 кв. м. І, звичайно, прославлена Віденська опера, центр класичної музики – Віденський Концертхаус і багато іншого, що є спільним для австрійської столиці – від чудесного парку Пратер з гігантським колесом огляду до затишних віденських кафе.

Відень розкинувся на березі Дунаю, в оточенні Альпійських гір. Культурний центр Європи і одна з її музичних столиць, Відень і сам подібен на застиглу музику. Тут все надзвичайно гармонійно. Чудова архітектура, представлена майже всіма стилями і епохами – від готики і ренесансу до модернізму. Розкішний імператорський палац Хофбург, бароковий ансамбль Бельведер в дусі Версаля, символ Відня й усієї Австрії – собор Св. Стефана, який поєднує романський і готичний стилі, найстаріша в місті церква Рупрехтскірхе і знаменитий зразок авангардної архітектури – «різнобарвний» будинок Хундертвассера.

Старе або Внутрішнє місто Відня внесене до списку Всесвітньої спадщини, як і грандіозна літня резиденція австрійських імператорів – бароковий палац Шенбрунн з дивовижним парком і найстарішим в світі Зоопарком Шенбрунн.

Кафе і ресторани
Віденські кав’ярні та кондитерські відомі серед кавоманів і ласунів усього світу: улюблене кафе Фрейда «Ландманом», класичне «Марія Терезія,« Музеум »в стилі модерн,« Доммайер »(місце дебюту Штрауса). Деякі люблять гарячіше і міцніше, і для таких туристів працюють ресторани-Хойрігер – типові віденські винні таверни.
Цікавий факт: для надто захмелілих гостей в більшості кафе і ресторанів Відня встановлені протверезні апарати. Опустивши монету, п’яний від щастя і вина володар туру в Австрію отримує в ніс порцію парів нашатирного спирту.

Вена из Черкасс. Туристическое агентство Компас.

Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!