Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Відпустка в Чорногорії: дешево і практично

Чорногорія з Черкас. Турагенція Компас.

Доступний завдяки відсутності віз і вигідним програмам від туроператорів відпочинок в Чорногорії приваблює безліч туристів, увійшовши в ТОП-5 найбільш популярних напрямків. Регулярні рейси з Києва в Тіват забезпечує авіакомпанія «Роза вітрів».

Морське узбережжя Чорногорії

Для розвитку європейського напрямку і популяризації курортів Чорногорії туроператори розробили для клієнтів акційну програму «Раннє бронювання». Скориставшись такою перевагою, туристи зможуть істотно заощадити на літньому відпочинку, оскільки готелі-учасники програми надають знижки до 40% на проживання. При ранньому бронюванні вдасться вибрати кращі пропозиції і тури в Чорногорію. Передоплата складе всього 20% вартості туру, а оператори гарантують надійність резервування.

Чорногорія – одна з країн, в яких туристичні компанії реалізували концепцію для комфортної відпустки з дітьми, оскільки організація сімейного відпочинку виявилася перспективним напрямком. Завдяки вдалому географічному розташуванню, що дозволяє українським туристам уникнути тривалих перельотів, м’якому клімату і чистим пляжам курорти Чорногорії стали популярним місцем для дитячих канікул.

Батьки, які приїхали на відпочинок, можуть не турбуватися за дітей. З ними працюють кваліфіковані російськомовні педагоги, досвідчені спортивні тренери, аніматори. Тому кожна дитина знайде заняття до душі. Ще один плюс програми – контроль за харчуванням дитини. Страви в дитячому меню відповідають стандартам здорового харчування.

Курорти Чорногорії орієнтовані не тільки на сім’ї з дітьми. У переліку туристичних концепцій по цій країні представлені варіанти відпочинку для пар і для молоді в містах Будва, Пржно, Петровац, Тіват, Бечічі та інших. Крім розкішних пляжів і природних зон відпочинку, регіон приваблює туристів цікавими архітектурними комплексами та історичними пам’ятками, нічними вечірками, спортивними змаганнями та розважальними комплексами.

Черногория из Черкасс. Туристическое агентство Компас.

Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!