Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Вперше в аеропорту

Вперше в аеропорту. Туристична агенція Компас.

У сучасних умовах багато туристичних подорожей передбачають переліт  літаком. Будь-який переліт починається з аеропорту. Навіть мандрівникові з досвідом нічого не варто загубитися у величезній будівлі аеропорту,  а новачку – і поготів. Давайте розглянемо ряд порад, які розкажуть нам, як слід чинити, переступивши поріг приміщення аеропорту.

Найголовніше правило кожного пасажира – не спізнюватися. Рейси з аеропорту відправляються строго за розкладом, і пасажирів ніхто не чекатиме.

У кожному аеропорту процес роботи організований так, щоб всі пасажири змогли пройти всі необхідні процедури, і зайняли свої місця в літаках. Реєстрація пасажирів на рейси місцевих авіаліній починається за годину до вильоту,  на міжнародні – за дві години.

Що необхідно враховувати пасажиру, перебуваючи в будівлі аеропорту:

  • Цілком зрозуміло, що тягати з собою громіздкі валізи досить складно, а платити за вантажний візок ніхто не бажає. В цій ситуації є простий вихід – безкоштовні вантажні візки завжди знаходяться біля паркінгів. Але про це дуже мало кому відомо.
  • Особливу увагу слід приділити правилам перевезення багажу. Ви повинні знати про кількість безкоштовного провозу багажу. У разі перевищення допустимої норми Вам доведеться додатково сплатити провіз понаднормової ваги. Зазвичай багаж обмежується двома валізами вагою по 20-25 кілограм кожен. Для того щоб перевірити вагу свого багажу, можна підійти до будь-якої стійки реєстрації та зважити свій багаж.
  • Якщо вага Вашого багажу перевищує встановлену норму, Вам необхідно підійти до стійки реєстрації вашої авіакомпанії, і після повторного зважування заплатити за наднормову вагу за встановленими тарифами даної авіакомпанії. Обов’язково візьміть квитанцію, щоб надалі не було непорозумінь.
  • На кожному поверсі аеропорту є спеціальні монітори, які відображають інформацію про всі рейси що відправляються. Також на них відображається інформація про реєстрацію – час реєстрації рейсу і номер стійки, де вона буде проходити. Вам тільки потрібно в призначений час підійти до потрібної реєстраційної стійки з паспортом і квитком в руках. Якщо ви придбали квиток через систему Інтернет, то достатньо пред’явити свій паспорт. Роздруковувати квиток в цьому випадку необов’язково.
  • У зоні реєстрації Вам необхідно здати весь свій багаж і отримати посадковий талон, на якому вказується номер воріт, до яких вам необхідно підійти. Простежте за тим, щоб на валізи була прикріплена багажна бірка, а на квиток приклеєна багажна квитанція. Це допоможе уникнути різних непередбачених ситуацій з прийомом багажу в аеропорту прильоту.
  • Після цього необхідно попрямувати до воріт, які вказані на посадковому талоні. У зоні огляду Вам доведеться зняти куртку, ремінь, взуття, а також показати всю свою техніку, крім мобільного телефону.
  • За воротами знаходиться так звана “нейтральна” зона – duty-free, де Вам доведеться чекати посадку на літак.
  • Як тільки на моніторі з’явиться напис, який запрошує пасажирів зайняти свої місця в літаку, Вам необхідно пройти в салон літака, нікого не затримуючи.

Іноді час вильоту затримується на невизначений час. У цьому випадку необхідно отримати інформацію у співробітників авіакомпанії і дізнайтися про причини затримки рейсу.

Ви повинні знати, що при затримці рейсу на дві години Ви маєте можливість отримати безкоштовно прохолодні напої, якщо рейс затримується на чотири години – гарячу їжу. Коли політ затримується на вісім і більше годин- Вам надається безкоштовно номер в готелі. Пам’ятайте про всі ці пропозиції.

Впервые в аэропорту. Туристическое агентство Компас.


Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!