Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Вперше за кордоном: стисла інструкція.

Вперше за кордоном. Коротка інструкція від Компаса.

Ви нарешті зважилися і вперше у своєму житті купили тур за кордон. Природно, вас хвилює безліч питань – як це все буде, хто за що відповідає, куди можна звернутися, що і в якому порядку слід робити з моменту сплати грошей і до повернення додому.

Купівля туру.
За допомогою співробітників турагентства ви вибрали найкращий тур. Співробітники турагентства підтверджують вашу заявку і бронюють тур (це може зайняти як кілька хвилин, в разі “миттєвого підтвердження”, так і кілька годин). Якщо ваш тур успішно заброньовано, ви оплачуєте тур і отримуєте на руки договір з турагентством. Якщо ви летите в країну з необхідним оформленням візи, приготуйтеся віддати співробітникам турагентства паспорта і всі необхідні для отримання візи документи: довідки, фотографії, гроші на оплату візи. У разі відвідування країни з оформленням візи врахуйте також, що візу вам можуть і не дати, а тур ви вже забронювали – тому бажано оплатити також “страховку від невиїзду”, щоб ваші гроші в разі неоформлення візи до вас повернулися.
У договорі з турагентством вказується країна, готель, харчування, кількість осіб, терміни перебування та інші необхідні відомості про вашу поїздку.
Співробітники турагентства в момент видачі договору повідомляють вам, яким рейсом, з якого аеропорту і о котрій годині ви відлітаєте. Документи на виїзд: авіаквитки, страхові поліси, ваучери на заселення (а також паспорти з візами, якщо ви їх віддавали). Візи ставляться на будь-яку незайняту сторінку паспорта, тому ваша віза може бути і в середині паспорта. Зазвичай турагентства пропонують вам заздалегідь (за день-два до вильоту) забрати документи в офісі.

Виліт.
Вам треба з’явитися в аеропорт вильоту за 2,5 години до рейсу і знайти стійку реєстрації Вашого рейсу.
Звертаємо вашу увагу на безумовне виконання правил провозу багажу на авіарейсах (викладені в окремій статті на сторінці “Це Ви повинні знати”).

Перед посадкою в літак вас чекають 3 обов’язкові процедури:
– Реєстрація на рейс і здача багажу
– Митний контроль
– Паспортний контроль
Не забувайте, що з вами разом їх проходять інші пасажири вашого літака, тому навіть абсолютно нічого не знаючи, можна просто влаштуватися “в хвіст” черги і виконати всі необхідні дії.
У різних аеропортах ці процедури проходяться в різному порядку. У будь-якому випадку, перше, що ви робите, на табло з розкладом рейсів шукаєте свій рейс (він вказаний на вашому авіаквитку).
Якщо ви приїхали в аеропорт занадто рано, ваш рейс можуть ще не показати на табло. На табло в рядку, де вказаний ваш рейс, поруч вказані реєстраційні стійки, де відбуватиметься реєстрація на рейс і здача багажу. Дізнавшись номери, ви прямуєте до своїх стійок. Швидше за все, ви прийшли рано – реєстрація ще не почалася, і стійки порожні. Але біля стійок вже збираються такі ж туристи як ви, і починає утворюватися черга на реєстрацію.

Реєстрація на рейс і здача багажу.
Реєстрація на рейс – це процедура, в ході якої вам обміняють авіаквитки на посадочні талони, які і є вашим пропуском на борт літака. При реєстрації ви дізнаєтеся своє місце в салоні літака. Якщо ви їдете сім’єю або компанією, пред’являйте всі паспорти і авіаквитки відразу, а не по одному.
При реєстрації ви здаєте багаж, він буде завантажений у вантажний відсік літака, і назад ви його отримаєте в аеропорту прибуття. Свій багаж бажано упакувати в максимально міцну сумку або валізу. Крихких речей туди краще не класти, не переконавшись, що вони не розіб’ються при падінні з невеликої висоти – розвантаження і вантаження багажу справа не дуже делікатна. В аеропортах надається послуга упаковки багажу – за додаткову плату ваш багаж обтягнуть декількома шарами плівки, в нього неможливо буде проникнути зловмисникам.
На посадковому талоні міститься важлива інформація – номер ВИХОДУ. Його потрібно знати, щоб до моменту посадки пройти до потрібного виходу. Цю інформацію ще неоднократно повторять по гучному зв’язку в аеропорту.

Митний контроль.
Митний контроль покликаний з’ясувати, чи не вивозите ви заборонені до вивозу предмети. Якщо у вас є при собі зброя, дуже велика сума грошей, наркотичні речовини, предмети старовини та інше, ви зобов’язані задекларувати їх в митній декларації. На митному контролі є дві зони, названі Червоний коридор і Зелений коридор. Червоний коридор – для пасажирів, яким є що декларувати, Зелений – для тих, хто нічого до декларування при собі не має. 99% туристів нічого декларувати. Тому проходимо Зеленим коридором. Співробітники митниці можуть вибірково попросити вас пред’явити багаж на огляд.

Паспортний контроль.
Останнє, що вам потрібно зробити, щоб покинути межі Батьківщини – пройти паспортний контроль. Пасажири по одному підходять до стійок паспортного контролю, пред’являючи паспорт та інші документи (наприклад, посадочний талон) на вимогу прикордонника. На паспортному контролі вам ставлять відмітку про проходження державного кордону.
Отримавши посадковий талон, ви з ручною поклажею прямуєте до стійок паспортного контролю. Пройшовши його, ви офіційно покидаєте межі України і потрапляєте на нейтральну територію. Тепер у вашому розпорядженні ще залишився час і ви можете приділити його походу в магазини безмитної торгівлі duty free. Всі магазини після паспортного контролю – duty free, оскільки вони не розташовані в Україні. Оплата за товари приймається в доларах і євро. У літаку протягом польоту вам також запропонують товари duty free.
У міру наближення моменту вильоту вам потрібно пройти до вашого Виходу / Gate. У залі очікування ви чекаєте оголошення і прямуєте разом з усіма пасажирами на посадку, пред’явивши співробітникам аеропорту паспорт (якщо це буде потрібно) і посадочний талон – це обов’язково.

Переліт.
У літаку вам запропонують напої, обід і товари duty free. Поради для комфортного польоту – в окремій  статті у цьому ж розділі.

Прибуття.
Після прибуття вам належить пройти всі процедури в зворотному порядку.
Паспортний та митний контроль.
Якщо у вас є віза, ви просто проходите контроль. Будьте готові пред’явити прикордонникам на вимогу ваучер на поселення та ін. документи.
Якщо ви прилетіли в країну (наприклад, Єгипет), де потрібно купити візову марку – це перше, що ви повинні зробити після прибуття. Краще заздалегідь приготувати потрібну суму (в доларах або євро) без здачі.
Купивши марку, Ви повинні наклеїти її на будь-яку чисту сторінку паспорта. Також деколи потрібно заповнити іміграційну картку. У ній треба латинськими літерами вписати дані Вашого закордонного паспорта, а також місто і готель, в якому ви будете перебувати.
Приготувавши всі папери – паспорт з наклеєною візою та імміграційну картку, прямуєте до стійок паспортного контролю. Прикордонник ставить штамп про в’їзд в країну і ви також непомітно для себе проходите через зону митного контролю.

Багаж.
Ви проходите в зал видачі багажу, чекаєте поки ваш багаж вивантажать з літака і він з’явиться на транспортерній стрічці. Після отримання багажу при виході з аеропорту вас чекатиме співробітник приймаючої сторони. Як правило, він тримає табличку з назвою вашого туроператора. Він реєструє вас в своєму списку і вказує вам як пройти до трансферного автобуса, що довезе вас до готелю. Гід збирає всіх своїх туристів на виході з аеропорту і до момент від’їзду автобуса зазвичай проходить приблизно година, після чого ви благополучно доїжджаєте до вашого готелю.

Заселення в готель.
При трансфері в готель гід докладно інструктує туристів про перебування в країні, дає початкові інструкції і призначає ознайомлювальну зустріч на завтрашній день у вашому (або сусідньому) готелі.
При заселенні гід може бути присутнім, а може і залишити вас на рецепції готелю з усіма документами. Ви вручаєте співробітнику рецепції паспорти і ваучер на заселення, після ряду формальностей він вручає вам ключ (або карту) від вашого номера. При цьому ваш паспорт можуть забрати до завтра – це абсолютно нормально. Гід в автобусі детально проінструктує вас про порядок заселення і послуги готелю.
Заселившись в номер, вам належить самостійно освоїти територію готелю і виявити ресторан, в якому подають відповідне часу доби харчування. На ознайомчій зустрічі з гідом, яку призначають при трансфері в готель, ви дізнаєтеся про перебуванні в країні, ваших можливостях викликати лікаря, як працюють магазини, вам запропонують екскурсійні програми, і головне, ви дізнаєтеся про порядок виїзду з готелю.

Виїзд з готелю.
У всіх готелях є певний час, до якого в день виїзду ви повинні звільнити номер, незалежно від того, коли ви фактично покидаєте готель. Упакувавши свої речі, ви або самі або за допомогою носія відносите їх в спеціальну кімнату в холі готелю, на рецепції повертаєте ключ від номера, оплачуєте (якщо необхідно) рахунок за користування платними послугами готелю і весь час, що залишився до зворотного трансферу, ви можете користуватися всіма послугами готелю і харчуватися відповідно до умов вашого туру.
У призначений гідом час за вами приїде трансферний автобус, який відвезе вас в аеропорт, де ви в такому ж порядку пройдете всі формальності і вирушите в зворотню подорож.

Щасливої дороги!

Впервые за границей. Краткая инструкция от Компаса.


Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!