Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Впоратись зі стресом під час польоту

Як впоратись зі стресом під час польоту? Туристична агенція Компас.

Подорожі мають на увазі веселощі і задоволення, проте іноді вони також змушують боротися зі своїми страхами. Одним з таких страхів є страх польоту, з яким стикається досить багато людей.
Незважаючи на те, що літаки вважаються надзвичайно безпечним видом транспорту і потрапити в авіакатастрофу, перебуваючи на борту, набагато менше шансів, ніж потрапити в ДТП, раціональні доводи не завжди допомагають. Це не означає, що треба відмовлятися від польотів або кожен раз болісно переживати ці кілька годин. Існує маса способів, які допоможуть впоратися з тривогою або хоча б значно зменшити її.
Деякі авіакомпанії пропонують спеціальні майстер-класи і курси для пасажирів, які побоюються літати. Звернутися туди – хороша ідея, оскільки в таких центрах працюють справжні майстри своєї справи, які допомогли вже багатьом людям впоратися зі страхом польотів. Є, однак, і інші – менш затратні – способи вирішити цю проблему. Ось кілька порад, які зможуть вам допомогти.
1. Розподіліть обов’язки.
Якщо ви летите з сім’єю, то зовсім не обов’язково все звалювати на свої плечі. Коли переживаєш, а на тобі ще збір багажу, необхідність вести машину до аеропорту, турбота про дітей, відповідальність за реєстрацію та інші зобов’язання, стає удвічі важче. Заздалегідь домовтесь з іншими членами сім’ї або друзями, хто за що буде відповідати. Це допоможе зменшити психологічний тиск на нервову систему, якій і так доводиться несолодко.
2. Сон – ваш кращий друг.
Якщо проспати більшу частину польоту, то нервувати буде просто ніколи. Снодійне, втім, приймати не рекомендують: воно має цілу низку побічних ефектів, які особливо помітні на значній висоті. Так що найпростіше рішення – не спати перед вильотом, випити ромашкового чаю і захопити з собою беруші, щоб ніхто вас не відволікав.
3. Відпочиньте.
Якщо поспати не вийде, варто обов’язково чимось зайняти себе. Це може бути бесіда з сусідом або сусідкою, книга, фільм, в’язання або вишивка хрестиком – останні два варіанти гарні ще й тим, що займають руки, а не тільки голову. У таких випадках це дуже корисно.
4. Уникайте того, що посилює страх.
Не варто дивитися фільми або читати книги, в яких фігурують авіакатастрофи. Іноді краще утриматися і від перегляду новин за пару днів до вильоту. Страху це може нагнати дуже багато. Краще себе не накручувати.
5. Займіться дихальною гімнастикою.
Дихальна гімнастика, практики релаксації, медитація – всі ці активності на диво добре допомагають впоратися з тривогою. Між іншим, їх можна використовувати в різних ситуаціях, не тільки на борту літака. Є тільки одне «але»: таких технік існує дуже багато, тому варто попередньо спробувати різні і визначитися, яка підходить саме вам.
6. Почніть з малого.
Якщо є така можливість, то починати краще з малого. Плануючи довгий переліт через півроку і знаючи про свою схильність тривожитись в такій ситуації, спробуйте злітати кудись коротким внутрішнім рейсом. Це і не буде дуже великим стресом, оскільки в повітрі не доведеться знаходитись довго, і покаже, що боятися нічого.
7. Скористайтеся ліками.
Звичайно, це неоднозначна порада. Попередньо варто проконсультуватися з лікарем, який підкаже найкращий препарат, що підходить саме вам. Тестувати незнайомі ліки в стресовій ситуації – не найкраща ідея. Також варто врахувати, що є і зворотна сторона медалі: деякі заспокійливі можуть надати як раз зворотний ефект і тільки збільшити занепокоєння. Тому в аптеку варто направлятися тільки після спілкування з лікарем.
Ці прості поради, можливо, не допоможуть за один раз повністю позбутися страху польотів, але зроблять подорожі легшими – а далі справа за практикою. Сподіваємося, з часом вони стануть приємними.
Как справиться со стрессом во время полета. Туристическое агентство Компас.


Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!