Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Втратили паспорт за кордоном?

ЩО РОБИТИ ПРИ ВТРАТІ ПАСПОРТА ЗА КОРДОНОМ – ТУРИСТИЧНА АГЕНЦІЯ КОМПАС.

Які тільки секретні місця не вигадують туристи для зберігання документів, але паспорти за кордоном все одно губляться регулярно.
Отже, ситуація: ви перевірили всі кишені і сумки, перерили свій номер разів десять, а потім знову і знову. Але висновок все одно невтішний – паспорта немає. Без паніки! Намагайтеся діяти спокійно, але оперативно. Ось поради, які допоможуть вам зорієнтуватися.
Підготовка до можливого форс-мажору: що потрібно зробити перед поїздкою?
Звичайно, ми дуже сподіваємося, що ваш паспорт нікуди не дінеться, але все-таки радимо перед поїздкою перестрахуватися. Щоб у разі форс-мажору питання вирішилося швидше, перед подорожжю:
• Дізнайтеся і запишіть адреси, телефони, а також графік роботи посольства або консульства вашої країни в країні призначення (або в найближчій країні у випадку з екзотикою).
• Відскануйте внутрішній і закордонний паспорт – в тому числі сторінки з діючими візами. Не забудьте про водійське посвідчення і свідоцтво про народження дитини. Перешліть все це собі і близькому родичу на email або вайбер. Переконайтеся, що пам’ятаєте пароль від пошти і зможете залогінитися з чужого девайса. Копії паспортів роздрукуйте і покладіть в різні місця ручної поклажі і багажу. Після перельоту сфотографуйте штамп про в’їзд або в’їзну візу і теж відправте собі на пошту.
• Візьміть з собою пару фото 3,5 × 4,5 см, щоб потім не бігати в пошуках фотостудії.
• Упакуйте закордонний паспорт, внутрішній паспорт і водійські права в різні сумки (щоб в разі втрати одного документа, залишилися інші).
Що робити при втраті паспорта за кордоном?
• Насамперед вирушайте до найближчого відділення поліції та напишіть заяву про втрату або крадіжку паспорта. Це потрібно для того, щоб отримати довідку-підтвердження факту втрати документа. Якщо не володієте мовою країни, в яку прибули, постарайтеся пояснити ситуацію за допомогою Google Перекладача.
• Після цього зверніться до посольства або консульства вашої країни. Отримайте свідоцтво на повернення або подайте документи на новий закордонний паспорт (якщо ви за кордоном надовго або, наприклад, переїхали на постійне місце проживання. Зазвичай паспорт доводиться чекати близько трьох місяців. У консульстві вам повідомлять всі деталі).
Що таке Свідоцтво на в’їзд (повернення)?
Це тимчасовий документ, який замінює закордонний паспорт, якщо той втрачений або закінчився за кордоном. Свідоцтво дозволяє перебувати на території країни, в якій ви перебуваєте, а також дає можливість повернутися на батьківщину. Про вимушений транзит через інші країни краще уточнювати у працівників консульства. Свідоцтво діє не більше 30 днів з дня оформлення. І в цей період ви повинні встигнути відлетіти додому.
По поверненню в Україну, вам потрібно буде звернутися до відділу у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб, здати свідоцтво і отримати новий паспорт.
Що потрібно для отримання свідоцтва на повернення?
• Та сама довідка-підтвердження факту крадіжки або втрати паспорта, яку вам видали в поліції.
• Бажано – внутрішній паспорт або інший документ, що підтверджує вашу особистість. Якщо разом із закордонним паспортом в небуття канули всі ваші документи, вам доведеться знайти кілька людей, готових з упевненістю сказати, що ви – це ви. Відшукати таких «свідків» можна серед туристів в готелі або ж прямо в посольстві. Є ще один спосіб: консульство може відправити офіційний запит до територіальних підрозділів Державної міграційної служби України з метою ідентифікації вашої особистості, але відповіді доведеться чекати до 30 днів.
• Заява на видачу свідоцтва на повернення. Форму можна взяти в консульстві.
• Дві кольорові або чорно-білі фотографії 3,5 × 4,5 см на світлому фоні.
• Копія втраченого закордонного паспорта, копія внутрішнього паспорта (якщо немає оригіналу), водійські права, – все це не входить в список обов’язкових документів для отримання свідоцтва на повернення, але спростить оформлення.
• Документ, що підтверджує сплату консульського збору (відповідно до діючих тарифів закордонної дипломатичної установи) або оригінал документа про звільнення від сплати.
Які документи потрібні для отримання свідоцтва на повернення для дитини?
• Свідоцтва про народження (оригінал) або внутрішній паспорт для дитини з 14 років. Якщо у дитини від 14 років немає з собою внутрішнього паспорта, доведеться також пройти процедуру підтвердження особи та громадянства.
• Закордонний паспорт батька.
• Заява на отримання посвідчення на повернення.
• По дві фотографії 3,5 × 4,5 см для дитини і батьків.
Скільки чекати свідоцтво на повернення?
При наявності вищезазначених документів, посвідчення зазвичай видають у той же день, максимум – через 5 робочих днів з дня надання всіх документів.
Як полетіти додому зі свідоцтвом на повернення?
На стійці реєстрації в аеропорту чекатимуть вас із закордонним паспортом. Тому заздалегідь зв’яжіться з авіакомпанією і розкажіть про ситуації, що склалася. Рекомендуємо приїжджати в аеропорт раніше, тому що у співробітників авіакомпанії можуть виникнути до вас додаткові питання.

Потеряли паспорт за границей? Туристическое агентство Компас.


Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!