Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Вхід в море з понтона – що це таке?

Вхід в море з понтона. Туристична агенція Компас.

В останні роки відпочинок в Єгипті отримав велику популярність серед наших співгромадян. Єгипет приваблює туристів своїми розкішними курортами на Червоному морі, спекотною погодою, піщаними пляжами і теплим морем.
Але не всі пляжі Єгипту мають прямий вхід в море з піщаних пляжів, так як прибережна лінія рясніє колоніями коралів, що можуть поранити людину. Тому вхід в море часто здійснюється з так званих понтонів. І якщо ще в Хургаді дуже багато пляжів має піщаний вхід в море, то в Шарм-ель-Шейху – це велика рідкість.
Так що ж означає, якщо в описі готелю Ви знаходите, що вхід в море з понтона? Понтон – це по суті плаваючий міст, по якому можна увійти в море відразу на глибину, минувши лінію коралів, каменів або інших перешкод. Це щось схоже на пірс, але без паль.

В цій ситуації Вам необхідно вміти плавати, тому що глибина в кінці понтона, де вхід в море, може становити кілька або навіть десяток метрів. Так що тому, хто не вміє плавати або боїться глибини, може не сподобатися такий варіант. Але не варто сильно переживати, адже вода в Червоному морі дуже солона. Вміст солей – в кілька разів більше, ніж в Середземному або Чорному морі, і Ви зможете триматися на воді, тільки злегка рухаючи руками і ногами.

Вхід з понтона має і переваги. Прогулюючись по понтону, Ви зможете спостерігати барвистий підводний світ, рибок, корали. При цьому слід дотримуватись правил обережності і не чіпати їх руками, адже красиві рибки і корали можуть бути небезпечними, так що краще всього просто поспостерігати за ними.
Але якщо Ви все таки вирішите увійти в море з пляжу, а не з понтона, на ноги обов’язково потрібно одягнути спеціальне взуття – так звані коралові тапочки, що допоможе Вам уберегти свої ноги від поранень.
Приємного Вам відпочинку і яскравих вражень!

Вход в море с понтона. Туристическое агентство Компас.


Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!