Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Як економити в подорожі з ISIC

ISIC. Як економити в подорожі. Черкаси. Турагенція Компас.

Бенджамін Франклін сказав: «Той, хто хоче стати багатим, повинен не тільки вчитися заробляти гроші, але і вчитися їх економити».

Ви вмієте заощаджувати гроші? Якщо ви учень або студент, у нас є прекрасна новина для вас. Ви маєте реальну можливість отримати доступ до сотень тисяч знижок і спеціальних пропозицій у 130 країнах світу. Все, що для цього потрібно – оформити студентську картку асоціації ISIC. Ви можете зробити це вже сьогодні. Більш того: вам не доведеться нікуди ходити і чекати в чергах.

Абревіатура ISIC розшифровується як International student Identity Card. Це документ міжнародного зразка, що підтверджує особу. Таким чином, основне призначення цієї картки – засвідчувати особу власника в 130 країнах світу, в яких діє система. Це по-перше. А по-друге, це спеціальна дисконтна карта, яка дає власникові різні вигоди і бонуси.

Система ISIC була створена під патронажем ЮНЕСКО з метою розвитку міжнародного спілкування молоді та різних студентських програм по обміну. Вона надає знижки на товари і послуги, отже, її власникам стають доступні авіаперельоти і залізничні поїздки, а також гідні умови проживання за цілком прийнятні гроші. Подорожуйте, знайомтеся з новими людьми, дізнавайтеся про світ і живіть повним життям, заощаджуючи разом з програмою ISIC!

Як виглядає ця чудо-карта? Вона нагадує звичайну банківську картку із пластику. Містить особисті дані власника: ім’я та прізвище, дату народження, фото і підпис. Оформити ISIC і користуватися всіма вигодами цієї системи знижок можуть учні шкіл (з 12 років), училищ, коледжів, технікумів, а також студенти вищих навчальних закладів.

Як оформити ISIC?

Українські учні та студенти мають чудову нагоду оформити карту онлайн у зручний для них час. Просто перейдіть по посиланню http://www.isic.biz.ua/ua/cards – весь процес оформлення займе не більше 5-10 хвилин.

Вам буде потрібно зробити 4 послідовні кроки:

заповнити анкету, відповівши на кілька простих запитань;

завантажити своє фото (вимоги стандартні) і скановані копії документів, що засвідчують особу і статус (свідоцтво про народження та учнівський квиток або довідка зі школи для школярів; паспорт, закордонний паспорт або водійське посвідчення, а також студентський квиток для студентів);

оплатити послугу (вартість оформлення ISIC – 200 грн.);

отримати готову карту поштою або кур’єром протягом 1 тижня (термін залежить від місця вашого розташування, але не перевищує 7 днів).

Зверніть увагу: за оплату послуг з оформлення вам доведеться заплатити комісію в розмірі 3% від вартості послуг. Поштові послуги або доставку кур’єрською службою ви оплачуєте окремо.

Термін дії карти не перевищує 16 місяців (з вересня поточного року по грудень наступного року). Це пов’язано з тим, що карта вступає в силу на початку навчального року, коли студент підтверджує свій статус відміткою в студентському квитку. Якщо ви оформляєте карту в середині навчального року, термін її дії скорочується (з моменту оформлення до грудня наступного року). Після того як термін дії закінчиться, вам доведеться оформити нову карту.

Останнім часом ця студентська дисконтна система активно розвивається і в Україні. Тому оцінити її переваги ви зможете відразу після отримання карти, в своєму рідному місті, не виїжджаючи за межі країни. Пред’явіть картку в місцях, зазначених стікером з логотипом ISIC, і отримаєте знижку на товари і послуги.

Звичайно, ви будете користуватися карткою в українських закладах, але по-справжньому ви відчуєте всі її вигоди в одній з іноземних країн. Там можливостей для отримання знижок набагато більше, тому що там більше магазинів і закладів, що беруть участь в цій програмі.

Економія в подорожах.

Які вигоди ви отримаєте, оформивши карту перед поїздкою за рубіж?

Знижки в розмірі від 5 до 100% на наступні види товарів і послуг:

Проїзд (авіаквитки, залізничні та автобусні квитки, міський транспорт).

Розміщення (готелі та хостели).

Відвідування музеїв, виставок, театрів, кінотеатрів.

Харчування в закладах громадського харчування (кафе і ресторани).

Навчання (курси вивчення мов, тренінги та майстер-класи).

Розваги (бари та нічні клуби).

Заняття спортом, туризмом та іншими фізичними активностями.

Страхування.

Товари в магазинах, що беруть участь в програмі ISIC.

Хочете дізнатися про ваші можливості в конкретній країні? На сайті www.isic.org зайдіть у вкладку Discounts і скористайтеся зручною системою пошуку: виберіть зі списку цікаву для вас категорію, відзначте тип вашої карти і місто, в якому ви хочете отримати знижки з зазначеної категорії. Натисніть кнопку Find me some, вибирайте магазин, ресторан або готель, і економте собі на втіху!

Додаткові можливості.

ISIC Help Line – міжнародна служба підтримки з юридичних, медичних та загальних питань. Потрібна допомога? Зателефонуйте за безкоштовним телефонним номером, і отримаєте консультацію в будь-який час доби.

ISIConnect – студентська система електронної комунікації з безкоштовним поштовим сервісом і навіть електронним сейфом.

Учасники програми отримують 70-відсоткову знижку на міжнародні дзвінки, а це величезна перевага для учнів за кордоном, які хочуть підтримувати постійний зв’язок з рідними.

ISIC – ваш надійний фундамент для економії в подорожах. Економії, яка не заподіє незручностей і подарує нові можливості.

ISIC. Экономить в путешествии. Черкассы. Турагентство Компас.


Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!