Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Купити гарячий тур.

Купити гарячий тур з Черкас. Туристична агенція Компас.

Не існує людини, байдужої до хорошої подорожі по світу і тих незабутніх вражень, які вона здатна подарувати. Багато завзятих туристів починають планувати свою наступну поїздку відразу ж, після повернення із поїздки попередньої – це розумна тактика для тих, хто хоче максимально правильно розрахувати свій маршрут і заздалегідь підготуватися до його можливих несподіванок і сюрпризів.

Раннє планування пов’язане, як мінімум, з обмеженим терміном календарної відпустки, що вимагає ретельно вибирати мету і напрямок поїздки, так як у багатьох країнах світу туризм – явище сезонне, і потрапити туди хочеться в найкращий час. Проблема лише в тому, що такий пошук і вибір забирають багато часу на «перегортання» Інтернет-сайтів і рекламних буклетів туристичних компаній.

Втім, мають рацію в деяких випадках ті мандрівники, які вважають за краще відмовитися від строгого планування, і підтримають спонтанний і злегка авантюрний сценарій поїздки у відпустку, який може подарувати багато несподіваних і приємних вражень!

Йдеться про «гарячі тури», які не тільки змусять швидко переглядати свої плани, а й дозволять непогано заощадити!
«Гарячі» тури в Домінікану (всього 2500 $ на двох), наприклад, можуть несподівано «відкритися» посеред зими, і вам доведеться всього за кілька днів до поїздки зібрати валізу, вирішити всі свої поточні справи і стрибнути до літака. Такі «екстремальні» поїздки зазвичай трапляються до країн з безвізовим режимом – найбільшою популярністю користуються гарячі тури до ОАЕ, Туреччини, Єгипту, Чорногорії, Тунісу, Шрі-Ланки, Куби, Мальдівів і т.і.
Зазвичай «гарячий тур» залишає вам всього 2-3 дні для їх покупки або подачі документів на візове оформлення. Наприклад, горящі тури до ОАЕ (від 920 $ на двох) – це 7-10 днів на оформлення (чудово, якщо у вас вже є діюча віза) і ви вже там!

Звідки беруться гарячі тури?

Найпоширеніша причина – відмова від поїздки когось із «планових» туристів. Людині задумалося купити тур до Єгипту (від 800 $ на двох) з раннім бронюванням, а в останній момент довелося відмовитися з якихось причин. У цьому випадку, за мінімальну вартість ви отримаєте комфортний відпочинок на кращому курорті і тур в розкішний 5-зірковий готель практично за половинну вартість ( «палаюча ціна»)! Такі ситуації трапляються, і практично кожне туристичне агентство має в запасі вигідні пропозиції.

Друга причина появи «гарячих пропозицій» – нерозторопність туроператора, який до певного терміну не встиг реалізувати всі тури. Якщо при цьому ще є квитки на чартер, то ви непогано виграєте, хоча вибір готелів може виявитися вже не таким великим – місця в них зазвичай розбирають за 2-3 тижні.

Але з іншого боку, що вам з того, що готель в Таїланді буде не найфешенебельнішим, якщо вартість туру до Таїланду для вас – всього 1200 $ на двох, і вже через добу після прийняття рішення ви будете купатися в теплому Індійському океані, і крізь тропічні джунглі подорожувати до найдавніших буддійських монастирів?

Вибираючи «гарячий тур» в турагентствах, враховуйте, що купити квитки за 1-2 дні до поїздки буває складно. Ще вам знадобиться діючий паспорт, вільний час на поїздку, вільні гроші на відпочинок і вміння швидко збиратися в подорож!

Купить горящий тур из Черкасс. Туристическое агентство Компас.


Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!