Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Як подорожувати потягом.

Подорожі потягом з Черкас від Компаса.

Всі ми любимо подорожувати. Але важливим фактором в подорожах є фінансова сторона. З усіх варіантів ми намагаємося підібрати той, що несе мінімальні витрати. Одним з варіантів подорожі потягом по Європі є подорож з проїздним квитком. Вигода від такого квитка очевидна – заплативши один раз, Ви можете здійснити кілька поїздок. Маршрут поїздки Ви обираєте самостійно.

Але, вирушаючи в таку подорож, Ви повинні мати чітко розроблений план і маршрут. Які країни Ви збираєтеся побачити? Скільки часу Ви збираєтеся витратити на цю подорож? Якою буде ваша подорож? Після того, як Ви відповісте собі на поставлені запитання, можете замовляти більш підходящий варіант. Заплативши один раз, Ви зможете здійснити кілька поїздок і при пересадках Вам не потрібно буде знову купувати проїздні документи.

Проїздні – на будь-який смак. Проїздні квитки мають різний термін дії. Придбавши такий квиток, Ви можете подорожувати від трьох до чотирнадцяти діб без обмеження кількості поїздок. Такі квитки дають можливість відвідати кілька країн. Все буде залежати тільки від Вашого вибору.

Дуже зручним пропозицією для мандрівника буде придбання квитка Eurail Global Pass. Придбавши квиток варіанту consecutive, ви можете протягом 15 днів, 21 дня, одного, двох, або трьох місяців здійснювати подорожі по залізницях 21 країни Європи: Австрії, Бельгії, Угорщини, Німеччини, Греції, Голландії, Данії, Італії, Іспанії, Ірландії, Люксембургу , Норвегії, Португалії, Румунії, Словенії, Франції, Фінляндії, Хорватії, Чехії, Швеції, Швейцарії. Різновид цього проїзного квитка Flexi дасть вам можливість здійснити поїздку на протязі 10 або 15 днів впродовж двох місяців.

Але якщо запланована Вами поїздка буде проходити по одній або двох країнах, то найкращим варіантом буде придбати квиток Eurail Global Pass, який поширюється на такі країни як Данія, Німеччина, Італія, Франція та Швеція, також на інші сусідні країни.

Слід звернут увагу на місцеві проїздні квитки. Знайомтеся з інформацією на вокзалах, так як досить часто існують спеціальні пропозиції на вихідні дні. Іноді по одному квитку може подорожувати кілька людей, заплативши при цьому тільки за один квиток. У таких ситуаціях, з метою економії, збирається компанія безпосередньо перед посадкою. Наприклад, дуже часто в Німеччині можна побачити, як молода людина заходить у вагон і питає, чи немає у кого-небудь такого проїздного. Якщо Ви запропонуєте йому приєднається до Вас, він обов’язково компенсує вам частину вартості квитка.

Поради туристу:
– Завжди треба уточнювати, чи дійсний ваш проїздний квиток на даному маршруті. Так, наприклад, в Швейцарії багато проїзних квитків можна використовувати на панорамних поїздах.
– Дуже часто проїздні квитки не поширюються на швидкі нічні потяги, в яких місця бронюються заздалегідь.
– Також слід звертати увагу на термін дії проїздного. Буває так, що дія квитка не завжди починається о 12 годині ночі, а кінець дії не завжди закінчується о 12 годині наступної ночі.
– Уважно прочитайте умови користування. Іноді можна побачити приємний сюрприз у вигляді додаткової знижки на деякі послуги, на екскурсії, на проживання в готелі, на безкоштовний проїзд на якомусь транспорті. Наприклад, в Німеччині квиток Rail Pass поширюється на поїзди S-Bahn, які курсують по місту.
– Купуючи квиток, обов’язково вказуйте свій вік. Дуже часто молодим людям у віці до 25-ти років на подорожі робляться значні знижки.

Право вибору – за Вами. Після того, як Ви ознайомилися з правилами дії проїздних квитків, слід задуматися – а чи варто купувати такі квитки? Попередньо варто зробити прості підрахунки по Вашому маршруту.

Порахуйте, скільки буде коштувати нічліг, екскурсії, переїзди та інші послуги? Потім порівняйте з вартістю проїздного квитка і зробіть вибір. У більшості випадків пріоритет залишається за проїздним квитком. Особливо це можна бачити в тих випадках, коли маршрути проходять по декількох країнах.

Путешествия на поезде из Черкасс. Туристическое агентство Компас.


Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!