Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Як правильно організувати подорож в автобудинку по Європі.

Подорож в автобудинку по Європі. Туристична агенція Компас.

Без жодних перебільшень можна сказати, що практично немає такої людини, яка б не любила подорожувати. Але в більшості випадків кожен вибирає свій спосіб подорожі. Таких способів досить багато, починаючи від пішого походу і закінчуючи Авіатурами. Але кожен із способів подорожей має свої обмеження і правила.
Якщо Ви збираєтеся отримати максимальну свободу переміщення, то будинок на колесах буде найкращим варіантом подорожі. Щоб така подорож не створила Вам непередбачених турбот, слід приділити максимум уваги майбутньому маршруту в автобудинку (кемпері) або трейлері.

1. Правильний вибір автобудинку. Від цього вибору залежатиме успіх Вашої подорожі. Добре, якщо Ви є власником такого автобудинку або трейлера, тоді проблем буде менше. Але якщо Ви не маєте такого пересувного будинку, то завжди можна взяти його на прокат.

Якщо Ви запланували свою поїздку по країнах Європи, то потрібно зважити всі “за” і “проти” майбутньої подорожі. Постарайтеся приділити пильну увагу містам, селищам і місцям, де Ви зупинитеся на відпочинок і нічліг. Також слід звернути увагу на те, як Ви будете використовувати побутову техніку, як розмістяться Ваші речі в багажному відділенні та ін. А якщо Ви маєте намір відпочивати в високогірних районах, де температура буває досить низькою, тоді слід знайти фірму, де надається оренда кемперів, обладнаних газовим опаленням. Не залишайте без уваги витрати бензину або дизельного палива, а також технічний стан автобудинку або трейлера. Тоді Ви зможете позбутися несподіваних поломок в подорож і зайвої витрати коштів.

2. Планування поїздки. Подорожуючи країнами Європи в автобудинку, Ви будете незалежними від графіків туристичних груп, екскурсійних програм і розкладів транспортних засобів. Ви завжди зможете зупинитися в місці, що сподобалося, відвідати старовинний замок, побродити по старовинних вуличках вподобаного міста або просто затриматися на короткочасний відпочинок в кемпінгу біля морського узбережжя. Але якщо Ви вирішили повністю покластися на волю випадку, то можете не встигнути познайомитися з місцями, які Ви хотіли подивитися під час своєї поїздки. Тому Вам слід завчасно скласти маршрут подорожі і не відхилятися від усього запланованого. Добре подумайте над тим, які місця Ви б хотіли відвідати вдень, а в яких провести свій нічліг.

3. Складання списку на майбутнє подорож. Такий список надасть Вам неоцінену послугу. Ви зможете провести аналіз списку речей, необхідних для комфортної подорожі по країнах Європи на автобудинку або трейлері. Під орендою автобудинку або трейлера мається на увазі тільки використання самого пересувного засобу. За всі додаткові зручності і різні речі доведеться доплачувати. Це можуть бути постіль, посуд, предмети побутової хімії і т.п. Тому Вам слід вирішити, що взяти з собою з дому, а що придбати в супермаркеті або взяти в оренду в фірмі з прокату автобудинку або трейлера.

4. Правила дорожнього руху. Вирушаючи в подорож по країнах Європейського континенту слід в обов’язковому порядку ознайомитися з діючими правилами дорожнього руху в країнах, які Ви збираєтеся відвідати. Неодмінно зверніть увагу на ті правила, які регулюють порядок подорожей по автодорогах на автобудинку або трейлері. Пов’язано це з тим, що в ряді країн, особливо в їх історичних місцях і зонах, стоянка автобудинків і трейлерів повністю заборонена. У деяких країнах існує обмеження за часом стоянки. Ви можете зайти в музей на якихось півгодини, а при виході побачите квитанцію на штраф під двірником автомобіля. Також Ваш транспортний засіб можуть відправити на штрафний майданчик, що обійдеться Вам у досить пристойну суму.

5. Цінний досвід. Країни Європи беззастережно відносяться до числа найбільш цивілізованих. Порядку в таких країнах набагато більше, ніж у нас, але це не означає, що тут повністю відсутні кримінальні злочини. Подорожуючи на своєму пересувному транспортному засобі слід подбати про питання загальної безпеки. На ночівлю слід зупинятися тільки на кемпінгах з охороною. Також зупинятися на короткий період часу слід на парковках, які охороняються. Якщо Ви зібралися вирушити на екскурсію на тривалий час і зупинилися на неохороняємій стоянці, слід взяти з собою кредитні картки, гроші, паспорти і всі цінні речі. У країнах Європи злом і грабіж автомобілів, автобудинків, трейлерів та інших транспортних засобів належить до найпоширеніших злочинів.

Путешествие в автодоме по Европе. Туристическое агентство Компас.


Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!