Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Як вибрати літній дитячий табір?

Дитячий табір за кордоном з Черкас. Туристична агенція Компас.

Як розібратися з безліччю пропозицій і підібрати той варіант дитячого табору, який підійде вашій дитині?

Коли школа закінчується, але мама і тато, як і раніше, зайняті на роботі, виникає запитання : чим зайняти дитину, бажано цікавим і корисним. Табір – відповідь вірна! Але як розібратися з безліччю пропозицій і підібрати той варіант, який підійде вашій дитині? Ми попросили Марію Рокко, засновницю дитячого табору Canadian Island і програми для мам і дітей Me & Mom in Tuscany в Італії, поділитися рекомендаціями, на що орієнтуватися батькам при виборі місця, де дитина повинна відпочити, отримати нові знання та навички, а ще набратися позитивних емоцій і зміцнити здоров’я.

 

1. У своїй країні або за кордоном

Перше – це зробити вибір між місцевим табором і міжнародним за кордоном. Якщо ви шукаєте варіанти «відпочити і підтягнути мову», то максимальне занурення в природне мовне середовище забезпечить, безумовно, табір в іншій країні.

2. Розташування

Кожному з батьків важливо дитини оздоровити, тому вибирати потрібно місце з підходящим для цього кліматом. Наприклад, табір Canadian Island знаходиться в мальовничому регіоні Італії – Тоскані. Діти проживають на старовинних віллах серед оливкових гаїв біля чистого моря. Бонус – розташування біля історичних місць: в Італії перебуває 80% об’єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

3. Профіль табору

Табори бувають різні: спортивні, мовні, профорієнтаційна і т. і. Важливо підібрати тип установи під захоплення вашого чада. У кожному таборі складається план творчих, розважальних, пізнавальних заходів, з якими батьки можуть ознайомитися до прийняття рішення.

4. Подробиці

Потрібно ретельно вивчити всю інформацію про табір – як підбирається персонал, як складається меню, в яких умовах проживають діти і т. і. Поцікавтеся історією табору, філософією, познайомтеся з керівництвом. Я із задоволенням спілкуюся з усіма батьками, адже я теж мама і прекрасно розумію, що відчувають батьки, відпускаючи дитину на відпочинок саму. З цього випливає моя рекомендація №5.

5. Спокій, тільки спокій

Дорослі, які надто переймаються за дитину, ризикують заразити своєю тривогою і її саму. Емоційний стан дитини – це робота батьків не тільки напередодні поїздки, а й під час всього процесу пошуку табору. Надайте їй можливість взяти участь у виборі табору, прислухайтеся до її побажань і прохань.

Детский лагерь за границей из Черкасс. Туристическое агентство Компас.

Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!