Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Як вибрати пляж в Канкуні?

Канкун з Черкас. Туристична агенція Компас.

Канкун – привабливий Карибський курорт. Море створює тут дві різні території: спокійну, без небезпечних хвиль, і екстремальну, з частими штормами. Потрібно правильно вибрати свій берег!

На довгих Карибських берегах знаходиться незрівнянне місто-курорт Канкун. До активного туристичного освоєння в цих місцях були лише тихі поселення рибалок, але по-справжньому богемні умови місцевості створили тут царство відпочинку світового рівня.

Канкун, Мексика

Клімат та природа

Канкун є частиною Карибського півострова Юкатан (Мексика). Море створило м’який, жаркий клімат. Найтепліша вода спостерігається з червня по жовтень.

Канкун с высоты птичьего полета

Залишки гігантського коралового рифу сформували пронизливої білизни піски, ніжно-глибокі і чисті. Вони не розжарюються на сонці, по них легко ходити. Пляжна лінія величезна, понад 20 км. Усе узбережжя небесно красиве та світле.

Пляжи Канкуна

Пляжі розташовуються по лінії бульвару Кукулькан. Маючи неабияку протяжність, вони неоднакові за поведінкою моря.

Східне узбережжя

Тут води завжди неспокійні. Потужні хвилі до рівня 5 метрів створюють екстремальний фон і приваблюють безліч серферів. Сильні підводні течії здатні затягнути, тому варто дотримуватися прапорців. Східне узбережжя тільки для тих, хто дуже впевнено плаває. Рятувальні загони тут завжди в екстреній готовності.

Дельфіновий пляж (18 км.) пролягає на височині. Зверху приголомшливий огляд на бірюзовий горизонт. Досить спокійне місце, так як всі готелі розташовані набагато далі. Це ті береги, де можна послухати море без зайвого шуму і навіть зустріти частих тут дельфінів.
Пляжі Чак-Мооля (10 км.) і Марлін (13 км.). Близькі до готелів, хоча на них відносно спокійно. Чисті і просторі, мають розвинену розважальну зону.
Китовий пляж (14 км.) примітний скелястим рельєфом з розлогими деревами, де гніздиться дуже багато птахів. Штормові стани бувають особливо часто, зате великих будівель в окрузі не видно. Це місця, де самота з природою так природня.
Playa Punta Nizuc (24 км.). Віддалений пляж, що перетікає в зарості джунглів. Через південне розташування хвилі тут помірні. Однак прибережне дно поросло водоростями, тому мало хто любить купатися тут. Мало порушена благоустроєм місцевість приваблює своїх поціновувачів свободи.

Пляж Марлин, Канкун

На східних берегах встає сонце. Прогуляйтеся по ледь прохолодних пісках Карибського моря, що пробуджується,  і ви ніколи не забудете цей світанок.

Північне узбережжя

Море тут досить тихе, тому що береги прикриті знаменитим островом Жінок. Купання безпечне, але вода не має такої разючої ясності, як на іншому узбережжі.

Перловий пляж (2 км.) і пляж Лангуста (5 км.). Найближчі і відомі пляжі, багаті магазинами і кафе. Уперемішку з туристами легко зустріти і місцевих мешканців.
Пляж Лінда (4 км.) – місце виключно для розваг та спортивного відпочинку. Тут є великий прокат водної техніки і причал, звідки регулярно відходить «піратське» судно.
Черепашачий пляж (6 км.) галасливий і жвавий. Море в цих місцях глибше, ніж у багатьох інших. Приємний рівний захід у море ідеальний для дітей.
Пляж равликів (9 км.) особливо підходить для водних лиж через відсутність підводних течій. Тут розгортаються найяскравіші нічні програми для відпочиваючих.

Пляжи северного побережья, Канкун

Пляжі Канкуна належать державі, тому кожен може вільно приїжджати сюди.

Канкун из Черкасс. Туристическое агентство Компас.

Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!