Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Як вижити під палячим сонцем

Як вижити під палячим сонцем. Туристична агенція Компас.

Кілька порад про те, як вижити під палючим сонцем при огляді яких-небудь цікавих пам’яток.

Найбільш важливо — не перегрітися на сонці. Це може привести до серйозного нездужання, яке укладе Вас на 3 дні в ліжко з температурою і створить багато проблем.

До речі, за статистикою, жінки переносять спеку в 2 рази гірше за чоловіків.

Важливо не згоріти на сонці, якщо Ваша шкіра ще не зріднилася з південним сонцем.

Якщо це можливо — уникайте найспекотніших годин і намагайтесь так спланувати свій день, щоб провести цей час з кондиціонером — музей, кафе і таке інше.

Запасіться сильним сонцезахисним кремом, +50 spf. Він вам допоможе, навіть якщо Ви вже чорний, як вугілля — крем блокує більшу частину сонячних променів і допомагає шкірі не згоріти, а Вам не перегрітися.

Заздалегідь запасіться необхідною кількістю води. Причому, якщо Ви їдете в невідоме місце, то краще взяти її побільше. Жодного разу не було випадку, щоб вода виявилася зайвою. Навіть, якщо у Вас є впевненість, що воду Ви завжди зможете знайти — беріть мінімум 1 літр на людину.

Не намагайтеся замінити воду чимось іншим. Тим більше солодкими газованими напоями, чаєм, пивом. Всі ці рідини не насичують тіло водою, а навпаки, є сечогінними засобами і ще більше зневоднюють організм.

Якщо є можливість — збережіть воду холодною. Заздалегідь заморозивши пляшки по 0,5 л в морозильнику і загорнувши їх в невеликий рушник або будь-яку іншу тканину, ви збережете холодну воду протягом багатьох годин. Але, хоч холодна вода на спеці приємніша, вода кімнатної температури спрагу втамовує краще.

Обов’язково потрібно мати головний убір. Причому тут уже важливий не його дизайн і краса (як правило,  ніхто навіть не помітить вашої красивості). Тут важливо, щоб головний убір давав тінь на обличчя і, краще б, на шию ззаду.

Абсолютно незамінна річ — звичайна парасолька. Ми звикли використовувати парасольку тільки під час дощу.  А у всіх жарких країнах парасолька — незамінний атрибут при перебуванні на палючому сонці.  Незаперечні переваги парасольки: велика тінь — на все тіло, можна не одягати головний убір, додаткове охолодження голови і можливість повертати його, вибираючи оптимальне положення.

Одяг. Не рекомендовано занадто відкриий. Досвідчені люди під палючим сонцем одягають закритий одяг (щоб якомога менше тіла було під сонцем) що допускає вентиляцію повітря всередині.

Завжди тримайтеся тіні. Зверніть увагу, що в жарких країнах сонячна сторона вулиці завжди порожня — це досвід місцевих жителів. Навіть якщо тінь закриває тільки частина вашого тіла,  це вам хоч трохи, але допоможе.

Не їжте багато перед походом під сонцем. Не змушуйте організм перемикати свої сили на перетравлення їжі, але, в той же час, не будьте голодним — вам знадобиться енергія. Візьміть з собою банан, як джерело легких калорій і джерело магнію.

Якщо поруч з вами недосвідчений супутник, який не розуміє, що потрібно робити або просто не оцінює всієї серйозності ситуації, ви повинні  подбати про те, щоб він вчасно пив і мав все, що перерахували раніше.

Не хитрі начебто методи, але багато туристів не дотримуються  і половини з них.

Додаткові прийоми, які допоможуть не просто вижити, а повернуть енергію і бадьорість.

Забути про те, як ви виглядаєте. Всіх оточуючих ви бачите перший і останній раз, так що думки повинні бути тільки в одному напрямку — як зберегти бадьорість і зберегти сили для нових подорожей.  Не маючи належного досвіду, ви помітите, що перегрілися вже тоді, коли процес зайшов занадто далеко.

Що ж робити, якщо ви розумієте, що справи ваші погані і скоро сили вас покинуть.

Достатнє пиття. Часто організм не потребує води — тут справа звички, але завжди потрібно пити якомога частіше — не рідше, ніж кожні 30 хвилин. Іноді доводиться змушувати людей пити майже насильно, зате потім вони  вдячні за це.

Облити голову водою. Не важливо, як буде виглядати Ваша зачіска, важливіше, що ви самі через кілька хвилин відчуєте прилив сил. Особливо важливо облити потилицю і задню частину голови.

Намочіть шапку і надіньте її. Якщо є хоча б невеликий вітерець, він значно охолодить голову. Адже при випаровуванні води виробляється холод , а саме охолодження нам і потрібно.

Намочіть футболку, краще знявши її і віджавши. Можете не турбуватися, як правило, протягом 1 години вона стане такою ж сухою, як і була, а ефект від цього вам настільки сподобається, що ви обов’язково захочете повторити цю процедуру.

Добре допомагає холодний компрес на шию. Холодний компрес на потиличну область і на шию вкрай необхідний при першій допомозі потерпілому від спеки.

Найкраще, якщо після того, як ви намочили що-небудь зі свого одягу, ви станете в тінь При цьому виберіть місце, де є хоча б невеликий вітерець.

Вдалих подорожей!

Выжить под палящим солнцем. Туристическое агентство Компас.


Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!