Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Які неприємності трапляються в дорозі.

Неприємності  в дорозі. Туристична агенція Компас.

Ви збираєтеся вирушити в цікаву та незабутню подорож, повні різноманітних планів, переглядаєте форуми, які можуть полегшити ваше перебування в незнайомій країні, але часом забуваєте застрахуватися від деяких неприємностей, які можуть статися по дорозі.
Які з неприємностей трапляються в дорозі найбільш часто.

Пропажа речей.
Речі пропадають по вашій неуважності.
Щоб уникнути цього, необхідно дотримуватися кількох елементарних правил:
По перше. Не залишайте багаж без нагляду і не довіряйте його незнайомим людям. Навіть якщо людина вам здається цілком благонадійною, у неї може з’явитися більш важлива справа, ніж охороняти ваш багаж.
По- друге. Візьміть за правило при виході з номеру готелю, з транспорту і, наприклад, з пляжу, обов’язково перевіряти,чи не залишилося після вас будь-яких речей. Навіть якщо прибиральниця передасть ваші речі адміністрації готелю, ви, згадавши про це вже в іншій країні, просто попрощаєтесь з ними назавжди.
По-третє. Це особливо стосується тих, хто неуважний і в звичайному житті. Пишіть списки речей перед від’їздом і за ними укладайтеся і вдома і на відпочинку.

Речі пропадають через зловмисників.
По перше. Не носіть з собою велику кількість грошей одночасно. Намагайтеся розподілити гроші між різними людьми, якщо це можливо.
По-друге. Користуйтеся послугами сейфів готелю. Зберігайте там не тільки гроші, але і документи. Їх втрата, часом, навіть більш значна в далеких країнах.
По-третє. Перебуваючи в дорозі, не випускайте речі з уваги. І постарайтеся зробити їх відкривання непростою справою.
По-четверте. Не намагайтеся круто виглядати. Забудьте про цю нашу звичкою пускати пил в очі. Одягайтеся як всі (ну не потрібен Армані на пляжі). Не намагайтеся підкреслити свій достаток. Це побачать тільки злодії.

Речі пропадають в готелі.
По перше. Запам’ятайте, що сейф в номері дуже погане місце для зберігання цінностей, а тим більше грошей. Відкрити його не складно, а довести, що там у вас щось було практично неможливо. Значно краще залишити цінні речі в сейфі на рецепшн, та ще скласти опис того, що залишаєте з підписом персоналу.
По-друге. Намагайтеся мінімізувати кількість грошей – найкраще місце їм на картці. Набагато рідше трапляються крадіжки кредитних карт.
По-третє. Заздалегідь подбайте про замочках до ваших речей.
По-четверте. Мінімізуйте кількість цінних речей. Відпочиньте від них , а речам дайте відпочити від вас.

У разі виявлення пропажі речей:
По перше. Звернутися до адміністрації, поліції, наглядових органів і т.і. Причому без будь-якого сорому опишіть проблему і попросіть про допомогу. Якщо ви вже встигли далеко відїхати – зателефонуйте.
По-друге. Якщо ви забули або втратили речі на вокзалі, в аеропорту і т.і. – дізнайтеся телефон камери схову (Lost and Found) і обов’язково напишіть письмову заяву. Будь-які ваші усні розповіді нічого не дадуть.
По-третє. Якщо ви виявили пропажу в готелі, знайдіть керівника. Найголовніше, чого вони бояться – розголосу і втрати репутації. Але тут головне, щоб ви могли довести, що речі або гроші були. Пам’ятайте, що в багатьох країнах є туристична поліція. Як правило, вона буде на вашому боці.
По-четверте. Заздалегідь узгодьте ваші дії і дії компетентних органів з приводу інциденту.

Переслідування.
Настирливі аборигени і агресивні місцеві жителі можуть зіпсувати будь-який, навіть чудовий відпочинок. З цим боротися простіше, ніж здається.
По перше. Чи не відгукуйтеся на заклики і не обертатися на поклик. Це просто перевірка. Якщо ви зреагували, то з вами можна працювати далі. Найчастіше, якщо ви не звертаєте увагу – ви стаєте нецікаві настирливим перехожим.
По-друге. Не виділяйтеся з натовпу в тих місцях, що здаються Вам небезпечними. Якщо ви такий , як усі – на вас просто не звернуть увагу.
По-третє. Будьте тверді і пильні. Ваша впевненість завжди діє витвережувально.
По-четверте. Добре вивчіть місцеві порядки. Часом навіть ваше добре серце може стати причиною інцидентів. Уникайте давати милостиню на очах у інших. У деяких країнах це веде до неминучих проблем.
Наприклад, один турист якось дав трохи грошей індійській дівчинці (зовсім маленькій). Від налетілого натовпу дітей його змогла відбити тільки поліція, причому зробила це настільки жорстко, що шок у нього залишився надовго. Якщо хочете повторити подібне – краще це зробити так, щоб ніхто не бачив.

Втрачений супутник.
Як не дивно, супутники губляться частіше ніж багаж. З цими ситуаціями теж досить просто боротися. Завжди потрібно обговорити заздалегідь дії в таких випадках.
По перше. Домовтеся про місце, де ви зустрінетесь в такому разі. Це може бути місце, де ви востаннє бачилися один з одним або говорили.
По-друге. Не пошкодуйте грошей на підключення стільникових телефонів до місцевих операторам кожного з мандрівників.
По-третє. Кожен їз Вас повинен мати адресу і телефон готелю, де ви зупинилися.
По-четверте. Кожен повинен мати достатню кількість грошей, щоб самостійно дістатися до готелю.

Туга по завершенні подорожі.
Багато яскравих вражень, цікавих подій і швидкість змін накладає певний відбиток на ваш настрій, коли ви повертаєтеся додому. Туга по подорожі, неприйняття рутини звичайного життя, період адаптації заганяють в депресію багатьох мандрівників.
По перше. Потрібно заздалегідь знати, що це трапиться.
По-друге. Попити якісь імунностимулюючі речовини і вітаміни.
По-третє. Думайте про майбутні подорожі відразу по приїзду. Адже плани можна будувати відразу ж, а квитки краще купувати заздалегідь!
Але найголовніше вірити, що все в дорозі буде якнайкраще і воно саме так і станеться!

Неприятности в дороге. Туристическое агентство Компас.


Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!